Anioł nauki - wg. kart anielskich

Awatar użytkownika
Kosmita

finetka z ask-angels.blogspot.com pisze:Odpowiada mu czakra splotu słonecznego - kolor żółty. Ten anioł jest tez nazywany 'Nauczycielem'. Sferą jego działania jest centrum woli i władzy. Anioł nauki daje człowiekowi wskazówki i kieruje nim. Jest zawsze obecny, gdy człowiek wypełnia wolę Boga i przesyła mu boską mądrość. Przekazuje informacje, które człowiek często interpretuje jako głos wewnętrzny, podszepty intuicji. Pokazuje mu, jak moze wcielac wiedze duchową w codzienność. Jesli człowiek aktywnie z nim współpracuje, wowczas moze bezpośrednio otrzymać mądrość boskości i wcielać ja w życie: działa ona przez niego we wszystkich sferach. Jeśli człowiek nie jest dostatecznie zaopatrzony w siły, wykazuje małą aktywność, wtedy mogą rozbudzić się w nim inne siły, opanować go, manipulować nim i przez to centrum wysyłać całą jego energię.
Obecność ciemnych sił najwcześniej mozna odczuć w okolicy żołądka: poprzez splot słoneczny wnikają one w układ energetyczny człowieka i kiedy zaczynaja działać, odczuwalny jest tam ubytek energii. W tym przypadku mozna wezwać do pomocy anioły np. przez modlitwę.

żródło
Z książki dołączonej do kart Anielskich:
Jestem świetlistym aniłem twojej duszy,
Znam twój ziemski plan, wiem o twojej misji.
Jestem twoim przewodnikiem
na drodze duchowego rozwoju,
którą podążasz od początku swojego istnienia na Ziemi.
Sytuacje, które cię spotykająm
wyznaczają kolejne etapy twojej nauki,
Doskonalą twoje prawdziwe, promieniujące zdolności.
Przygotowuję cię na trudne sytuacje.
Prowadzę cie pewnie przez egzamin życia.
Nie oceniam, czekam ciepliwie na twoje przyzwolenie,
objawiam ci kolejne aspekty poznania,
każdy opanowany proces na drodze twojej nauki
zbliża cię ku Bogu,
ku Niebiańskim Niwom!
:angelic-innocent: :angelic-little: :angelic-grayflying: :angelic-green: :angelic-flying: :angelic-cyan: :angelic-blueglow:
  • Jeśli chcesz nauczyć się kochać, otwórz swe serce.
  • Serce nie kłamie i prawdę Ci powie.
  • Bądź dobrej myśli i nie trać nadzieji.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Anioły”