• Partnerzy

Znaki od Boga, czym jest wyobraźnia - Aron Jasnowidz

Awatar użytkownika
Oskar
Administrator
Kontakt:

Znaki od Boga, czym jest wyobraźnia - Aron Jasnowidz

Post autor: Oskar » 23 sie 2019, 09:43

Znaki od boga (11:11,12:12), liczby 6,9, sny, spotkania, czym jest wyobraźnia - Aron Jasnowidz

Awatar użytkownika
Annika

Re: Znaki od Boga, czym jest wyobraźnia - Aron Jasnowidz

Post autor: Annika » 23 sie 2019, 14:26

Dzieki Zbyniu. Mysle o tym filmiku od wczoraj, odkad go obejrzalam. Jakis taki magiczny sie dla mnie okazal, bo te synchronicznosci godzinowe mocniej za mna teraz chodza, niz zazwyczaj. Nawet teraz jak zaczelam pisac, spojrzalam odruchowo na zegarek i siedzi sobie jak gdyby nigdy nic 13:13. Wczoraj sobie przysnelam, budze sie a tu 00:22. Szlam do lozka 01:01 a na porannej medytacji 07:07. Takze wow wow. Mialam tez sen. Cos Aron wspominal, ze czesto nam tam bliscy cos przekazuja. Wiec patrze sobie we snie i widze tatusia (ktory zyje, ma sie dobrze ale nie jest osoba przebudzona). Z glebszego snu wybudzila mnie poranna ulewa i glosne stukanie kropel deszczu o szybe. I wtedy zobaczylam w takim polsnie, czy stanie podobnym do medytacji, cale mnowstwo roznych znakow, podobne do run, moze sumeryjskie. Caly ogrom ich byl. Szkoda, ze chociaz czesci nie moglam sobie zapamietac. Rozpoznalam tylko jeden. Mysle, ze tatus pojawil sie symbolicznie, jako koniec cyklu, bo jest numerologiczna 9ka. Tak to sobie interpretuje.

A jak u was z tym? Rano w opakowaniu winogron (!!) znalazlam piorko. A piorka u mnie to oznaka obecnosci aniolow :angelic-blueglow:
"Rozwój duchowy zaczyna się wtedy,
kiedy zaczyna się widzieć i doceniać to, co inni ignorują"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aron Jasnowidz”