Blog TelekinezJa

Awatar użytkownika
BPW

Nadszedł czas!
Jaki?
Tak, to ten czas w którym znalazłem czas aby napisać tu wątek. :shifty:
Wiem że to trochę... złe(?) smutne(?) bądź irytujące że pierwszy tu założony wątek jest o moim blogu. (Prócz wątku powitalnego :D)

Ale robię to abyście zrozumieli że to właśnie ten blog odbiera mi dużo czasu i czasami pomiędzy pisaniu na forach a odpoczynkiem wybieram ODPOCZYNEK. :angelic-green:

A teraz coś o moim blogu. ;)

Blog zwie się dosyć niegramatycznie i wynika to z literówki którą popełniłem dwa lata temu. :lol: To dosyć zabawne bo zorientowałem się dopiero niedawno. Nazywa się... (werble proszę)... "TelekinezJa"

Na początku miał być jedynie o telekinezie... ale temat się wyczerpał po pierwszym poście. :D Po prostu BRAWA dla BPW bo on nie przemyślał tego. :mrgreen: :clap:

A zatem ... EZOTERYKA. Taka była tematyka... Przez pół roku :shock:
Dodałem paranormaltyke, a zatem blog ezoteryczno-paranormalny.

Blog miał też nazwę "Ezoteryczny", ale o to długa historia... Możecie o nią pytać tutaj lub w komentarzach na blogu. Możecie też ją przeczytać na blogu w zakładcę "O blogu"

Pierwszy post który tam znajdziecie jest o telekinezie drugi o ćwiczeniu psychokinezy a kolejne to "Czy należy bać się śmierci", "Jak pielęgnować boską męskość",... co tam jeszcze pisałem... "Omamy HIPNAGOGICZNE". Ostatnio pojawił się z okazji dziesięciolecia pewnego forum jego recenzja. "BYĆ MOŻE ZNAJDZIECIE COŚ DLA SIEBIE" podkreślam być może. :angelic-green:

Teraz chyba pozostało mi zamieścić link do bloga. Mógłbym was zanudzić całą historią bloga. (Nie chcemy chyba zgonów :D)
Oczywiście jak zainteresowała was historią bloga mi możecie mnie pytać na insta (telekinezja_blog), tutaj, bądź na moim blogu. TikToka nie mam... nie zapowiada się aby miał. (To znaczy mam, ale prywatnego)

Przedłużam, zamieszczam link:telekinezja.blogspot.com

Zapewne i tak tego nie czytałeś... drogi czytelniku i zjechałeś na.sam dół do linku. (Masz szczęście że nie zrobiłem pranka i nie zamieściłem go gdzieś w środku.. w ukryciu xD)

Pozdrawiam,
BPW

P.S.
Możecie mnie też znaleźć w przeglądarce wpisując "TelekinezJa" (będę czwarty lub nawet trzeci)
"Ból po stracie jest tak silny, jak silna była więź"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Blogi”