BPW

Twój pamiętnik online.

Wszystko tu jest w temacie! Nic nie jest off top!

Może to być narracja szukającego obudzenia, obudzonego lub osoby, która zaciekawiła się ruchem obudzonych. Dziś intuicja mi podpowiedziała to i tamto... albo wszystko co jest ważne, co przerobiłeś/zintegrowałeś/odkryłeś, co chcesz zachować, utrwalić. Może być to blog czasu realnego czyli każdego dnia wpis lub wpisy typu "jak mi się zachce/mam coś ważnego, to piszę jak nie to nie". Jeżeli spotkało Cię wydarzenie o którym nie masz z kim porozmawiać, aby to wyrzucić z siebie.

Tematy tutaj to ciekawostka z tego jak Ci zleciał dzień, choć pewnie wydaje Ci się, że nikogo to nie obchodzi, ale co tam, samo napisanie tego działa relaksująco...

Zachęcam wszystkich do pisania swojego bloga z poziomu serca i komentowania blogów innych. Nowy temat w tym dziale to Twój nowy Blog.
Awatar użytkownika
BPW

A zatem jestem. To będzie taki blog o moich przeżyciach i traumach... żart :D
Blog będzie opowiadał moim życiu codziennym.
Nadal nie wiem dlaczego to robię... Po co mam opowiadać... O sobie. KOGO TO OBCHODZI?!
Kogo obchodzi jaką mam fryzurę i ile mam lat.
Nie wiem, ale muszę zrobić coś nowego(?)
Kto wie, może to będzie jeden z najbardziej popularnych wątków na forum? (Wątpię, ale warto spróbować :angelic-green: )

Jedynie muszę was ostrzec. Piszę tu wtedy kiedy mam tylko czas. A mam go mało...
NIE UMIERAM! Broń boże, nawet sobie tak nie myślcie! Po prostu większą uwagę będę zwracać na mój blog "TelekinezJa". Ale obiecuję napiszę od czasu do czasu coś tu.

Wszystko wytłumaczone?
A zatem muszę wymyślić o czym tu będzie gadane :mrgreen: :angelic-green:

Pozdrawiam,
BPW
"Ból po stracie jest tak silny, jak silna była więź"
Awatar użytkownika
BPW

Hello!
Po głowie mi chodzą dwie rzeczy.
PIERWSZA
Czy ktoś czyta ten wątek?
DRUGA
O czym tu będzie pisane?

Na pierwsze pytanie niestety nie znam odpowiedzi... ale na drugie pytanie chyba już mam.

Chyba to znaczy że potrafię często zmienić temat kilkakrotnie w jednym wypracowaniu. Pamiętam jak w szkolę miałem napisać referat o roślinach.

W moich pierwszych planach miał obejmować o tym jak rośliny wpływają na człowieka. Potem fotosynteza i takie tam.

Muszę pochwalić się że ukończyłem referat. Skończył się na tym że próbowałem w nim udowodnić czy rośliny mają świadomość. A nauczycielka pogratulowała mi że jedyną nietolerancją jaką darze jest nietolerancyjność.

Cudem dostałem 5. Ale to nie na ten temat dziś porozmawiamy. Może zdarzyć mi się odwołać do tego co napisałem. Ale wątpię bo pewnie odejdę zbyt daleko aby złapać tego tematu.

Dzisiaj popiszemy o tym... Uwaga, uwaga... "Jak pisać?"

Głupie pytanie skoro piszecie tu, udzielacie w tematach oraz tworzycie wątki. Jednak... mam się do czego przyczepić.

Często na forach i blogach zauważam pewną zależność. TO DOPIERO PIERWSZA Z NICH.

Blogerzy (mi też się zdarzało) ograniczali lub ograniczają się do jednej płci. Szczególnie treść blogów ezoterycznych ogranicza się do płci damskiej. "Droga czytelniczko!" "Musiałabyś spróbować" "Kupiła..." "Rozpoczęłaś..." Te przykłady to zaledwie okruszek chleba. Jako bloger postarałem się to WYELIMINOWAĆ staram się zwracać do was wszystkich, a nie do tylko ciebie.

Jednak gdy zachodzi taka zależność że post na moim blogu ma być motywacyjny zwracam się do ciebie, a nie do wszystkich. Wtedy staram się zwracać: "Ty jeśli tego nie zrobisz.." "Musisz się postarać..." A jeśli nie mogę zrobić tak aby brzmiało jedno słowo do obu płci perfekcyjnie zwracam się zakończeniami Aś/eś

To dopiero namiastka co chcę powiedzieć. Jednak nie starczy mi czasu aby się zagłębić głębiej i penetrować te zagadnienie.

Dokończę w następnym poście. Tytuł postu to będzie "JAK PISAĆ?! #2"
"Ból po stracie jest tak silny, jak silna była więź"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Blog”