chce powiedziec dzien dobry :-)

Malgorzatka18

...witajcie....jeste tutaj calkiem nowiuska :-) ...i nawet nie wiem czy ten tekst przywitania umieszczam w odpowiednim miejscu....
Obudzona (?) ...czy tak czy nie, nie wiem tego naprawde....interesuje sie swiatem "niewidzialnym"-duchowym od dluzszego czasu...najpierw mnie zafascynowal a pozniej zainteresowal...a teraz bardzo wierze ze istnieje.....mialam w moim zyciu pare a moze nawet parenascie takich ciekawych/innych odbiegajacych od normy wydazen.....jak poznalam postac Arona poprzez filmiki to juz "wpadlam" po uszy.....ogladajac i przyjmujac te wiadomosci dostalam wiele odpowiedzi...ale jak to jest im wiecej od. tym wiecej pytan :-) ...ciesze sie ze moge do Was dolaczyc...pozdrawiam cieplutko :-)
Awatar użytkownika
Bartek384

:angelic-green: :romance-grouphug: Witaj Małgorzato w skarbnicy wiedzy tej strony miłego rozwoju duchowego dużo miłości i radośći dla ciebie
:happy-sunshine: :angelic-green: :romance-heartbeating:
Awatar użytkownika
lukasz

Witaj Małgosiu :)
Twigen
Kontakt:

Witam :) miłego zwiedzania forum :) :banana-dance:
T. fortis Fortuna adiuvat :angelic-cyan:
Hoonka91

Dziendobry Małgosia 18 :happy-sunshine:
Ja też obudziłam się dzięki oglądania filmów które wrzuca Aron, za co jestem wdzięczna.
Mogę powiedzieć że dał mi drugie życie,
Wcześniej byłam wykorzystywana na każdym kroku, wszyscy kpili ze mnie, każdy dawał mi do zrozumienia że że mną jest coś nie tak, mimo tego że zawsze starałam sie być wporzadku wobec innych, nie chcialo mi się żyć. Teraz wiem że to nie byli ludzie Ci którzy mnie oceniali...
Życzę Ci odkrywania prawdy najlepsza i najprzyjemniejsza drogą jaka tylko jest możliwa, i ufaj swojemu sercu zawsze, bez względu co mówią i myślą inni.
Strach to iluzja.
Pozdrawiam cieplutko
Awatar użytkownika
lukasz

Witaj
Jak niesiesz w sobie wartości to nie każdemu to się spodoba i traktuj to jak sytuacje pokazujące, że warto wierzyć w siebie i być pewnym swojej wartości jako istoty niepowtarzalnej. Świetnie, że jesteś sobą :)

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitania”