Co dobrego Cię dziś spotkało?

Jesteśmy jednością. Ty wspierasz mnie, ja wspieram Ciebie. Każdy kto chce pomóc i wspierać duchowo forum, niech napisze swoją afirmacje w podpisie i raz dziennie ją sobie przeczyta z emocją napędową. Jedna intencja, jeden cel, różne drogi. Kochani, w grupie Siła. Jest nas wielu! Damy radę! Stwórzmy w ten sposób akumulator pozytywnej energii dla każdego potrzebującego! Im więcej dajesz tym więcej otrzymujesz!
ZbyniuRoksana

Hanabi95 pisze: 16 sie 2019, 01:11 Poranny spacer nad rzekę. Połączyłam się z mamą Gaią, zjadłam kilka jeżyn i zerwałam kilka ziółek, z których wypiłam później herbatkę. ^^
Rewelacja !!! :)
ewelinka

Dziś ns zakupach podarowałam obcej osobie parę pustych butelek po napojach bö tak szczerze mówiąc nie chciało mi się czekać w kolejce do automat. Po zakupach wychodzę ze sklepu, a tu przed wyjściem czekało na mnie 2 Euro. Nadmienię , że było tam pełno ludzi. Jestem w szoku wszechświat mi zapłacił i tak jest na każdym kroku. Może ludzie nam nie podziękują ale wszechświat ZAWSZE.
Awatar użytkownika
Wichrolak

Spotkanie z bliźniaczym płomieniem po dłuższej nieobecności :)
Wola kształtuje rzeczywistość.
Klaudia

Skorzystałam z uroku pięknego słońca jak wracałam do domu.
Awatar użytkownika
Wichrolak

Spotkanie z ciekawymi osobami, widzę tu potencjał na znajomość otwierającą nowe, wspaniałe ścieżki.
Awatar użytkownika
Wichrolak

Szukałem polskiej odmiany w polach, gdy zatrzymałem się, oglądając olbrzymie stado ptaków, kołujące harmonijnie nad łąką. Stałem tam dość długo. Wdałem się w rozmowę z przechodzącą kobietą, jaka ogólnie okazała się świadoma działania pół morficznych i wiedzy nieakademickiej. Miło "przypadkowo" trafiać na takie osoby i sytuacje.
Awatar użytkownika
Annika

Hanabi95 pisze: 16 sie 2019, 01:11 Poranny spacer nad rzekę. Połączyłam się z mamą Gaią, zjadłam kilka jeżyn i zerwałam kilka ziółek, z których wypiłam później herbatkę. ^^
Fantastyczna sprawa!!! :romance-heartbeating:

A ja w niedzielę spacerowałam nad morzem. Przepiękne obłoczki na niebie i fale rozbijające się o brzeg z impetem. Leniwe Słońce i silny wiatr. Mewy w powietrzu, kormoran w wodzie. Cudownie :romance-heartbeating:

A wczoraj, na dachu budynku, dwa gołąbki sobie dzióbka dawały :romance-heartbeating:
"Życie to kabaret. Musimy tylko nauczyć się śmiać z dowcipów, które nam robi."
Awatar użytkownika
Wichrolak

Prowadziłem dziś spotkanie adresowane dla osób przebudzonych i budzących się. Było to pierwsze spotkanie testowe, by ocenić jak się podoba zaproponowany przeze mnie format i czy kontynuujemy. Wszystko udało się wspaniale, każda z obecnych osób bardzo chce więcej zatem oficjalnie daliśmy początek naszej grupie i będziemy organizować takie spotkania regularnie raz w miesiącu, To dla mnie bardzo ważne bo prowadzenie takich inicjatyw to też moje zadanie na to wcielenie.
Awatar użytkownika
Wichrolak

Kolejny raz bardzo mocno odczułem jak cudownym przyjacielem jest dla nas świat. Jak wszystko wspaniale manifestuje się i kreuje jak tylko na to pozwolimy. Mam same sukcesy na każdej płaszczyźnie życia a dziś akurat przejawiło sie to zawodowo, mianowicie dostałem podwyżkę i po nowym roku będzie kolejna, mam super warunki pracy, która to trwa 5 godzin dziennie, moim współpracownikiem jest fajna kobieta jaka również jest wiedźmą. cały dzień lał deszcz, ale kiedy wychodziłem z pracy,przestało i powitało mnie piękne słońce. Poproszono mnie też bym prowadził zajęcia z medytacji i rozwoju świadomości w szkole. Kupiłem też dobre nowe auto. Opisane tu rzeczy dotyczą bardziej finansów i materii, ale to bardzo dobrze, bo miałem problem z czakrą podstawy.

Wyznania czarownic posłuszny bądź szkole, jeśli nie krzywdzisz, czyń swoją wolę!
Awatar użytkownika
Annika

@Wichrolak O to pięknie ci się darzy Wicherku :clap: Tak trzymaj.

A ja widziałam stado 13 srok. Przedziwny widok jak dla mnie, bo nie widziałam wcześniej tych ptaszków w takim licznym gronie, co najwyżej parkę albo 3 sztuki. Taki zbiór hurtem to dla mnie nowość. Na dzisiejszym liczniku również 2 wiewióreczki i 2 gawrony. Wszystkie zwierzątka bardzo piękne. :happy-sunny:
"Życie to kabaret. Musimy tylko nauczyć się śmiać z dowcipów, które nam robi."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wsparcie duchowe - dołącz się!”