• Partnerzy

Co dobrego Cię dziś spotkało?

Jesteśmy jednością. Ty wspierasz mnie, ja wspieram Ciebie. Każdy kto chce pomóc i wspierać duchowo forum, niech napisze swoją afirmacje w podpisie i raz dziennie ją sobie przeczyta z emocją napędową. Jedna intencja, jeden cel, różne drogi. Kochani, w grupie Siła. Jest nas wielu! Damy radę! Stwórzmy w ten sposób akumulator pozytywnej energii dla każdego potrzebującego! Im więcej dajesz tym więcej otrzymujesz!
Twigen
Kontakt:

Re: Co dobrego Cię dziś spotkało?

Post autor: Twigen » 22 lis 2019, 15:39

Załatwiłem sprawę w urzędzie bałem się że będę to odkładał w nieskończoność ale udało się i poszło gładko. Do tego spacerek z dobrą muzyczką i trochę jesiennego słoneczka :) A i rano jeszcze widziałem księżyc chyba była to zapowiedz dobrego dnia :) mówię chyba bo jeszcze parę godzin zostało, więc jest szansa na więcej pozytywnych niespodzianek :)
T. fortis Fortuna adiuvat :angelic-cyan:

Krystian

Post autor: Krystian » 22 lis 2019, 19:20

Ja dziś z rana wpadłem w błoto, miałem sucho w ustach przez co piłem sporo wody cały dzien i wracając z pracy utknąłem w korku mając pełny pęcherz.
Przepraszam że się tym dzielę.
Z dobrych rzeczy to hm... Brak eksplozji pęcherza.
A tak serio to śmiałem się sporo z żartów kolegów z pracy. Jakiś plus :)

Awatar użytkownika
Goon
Kontakt:

Post autor: Goon » 16 gru 2019, 22:05

Dzisiaj wróciłem do was tutaj. Napisałem kilka postów. Myślę że to dobre posty i pomogą czytającym. A tak to pracuję w międzyczasie więc myślę że innego dnia będzie ciekawiej :D
Mój blog na którym opisuję swoją drogę i przeżycia. Szczegółowy opis o czym będę pisał znajduje się na miejscu https://godrogado.blogspot.com/. Zapraszam też na Instagram gdzie będę zamieszczał wpisy przy opublikowaniu nowego posta.
Szczęście Radość Miłość Uśmiech

Klaudia92

Post autor: Klaudia92 » 19 gru 2019, 14:29

Witam was kochani. Dziś spotkało mnie coś miłego dostałam wiadomość od niezanego numeru prawdopodobnie przez pomyłkę z zadaniem dla dzieci z angielskiego. Chętnie pomogłam rozwiązać zagadkę w zadaniu jakie bylo podane. W odpowiedzi dostałam miłe słowa podziękowania od nieznanej osoby co sprawiło że uśmiech mi towarzyszy do teraz 😊😊 dla innych osób które znam może to by nic nie znaczyło ale dla mnie to jest naprawdę bardzo ważne pozdrawiam was serdecznie 😊😊

Awatar użytkownika
Wichrolak

Post autor: Wichrolak » 26 mar 2020, 01:14

Praktyka Qigong, choć z YT daje mi wiele zadowolenia. I ogólnie raduję się tym obecnym czasem zmian jak i faktem że mogę swobodnie pędzić swe życie bez dyktatury pracy zarobkowej. Bardzo mi dobrze, tak dziś jak i ogólnie ostatnio :) Nie żeby wcześniej było źle, ale jest tylko coraz lepiej :)
Wola kształtuje rzeczywistość.

bartas

Post autor: bartas » 08 cze 2020, 21:12

Dzisiaj uświadomiłem sobie (a raczej wziąłem do siebie, bo wiedziałem to od jakiegoś czasu :p ) co jest w moim życiu całkowicie zbędne, wręcz niepożądane.
Zauważyłem również odpowiedź mojego Ja na moją prośbę o pomoc po naszej wczorajszej pogawędce :)

pozdrawiam Was serdecznie ;)

bartas

Post autor: bartas » 09 cze 2020, 18:24

dzisiaj stało się coś małego ale ważnego dla mnie. Muszę Wam powiedzieć, że kiedyś byłem na wyższym poziomie wibracyjnym, odsunąłem się od tego, zaniedbałem. Wracam powoli.
Ogólnie od jakiegoś czasu prawie w ogóle nie zapamiętuje snów. Dziś po pracy chciałem uciąć sobie małą drzemkę. Użyłem afirmacji, żeby małymi krokami wracać do pamiętania o nich po przebudzeniu. Chwilę temu się obudziłem, wiecie, że zapamiętałem dużą część snu? i przy okazji przypomniały mi się dwa inne, wszystkie były ze sobą w jakiś sposób powiązane. Coś niesamowitego :D
Afirmacja ma ogromną moc. Dziękuję za to doświadczenie :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wsparcie duchowe - dołącz się!”