• Partnerzy

Co dobrego Cię dziś spotkało?

Jesteśmy jednością. Ty wspierasz mnie, ja wspieram Ciebie. Każdy kto chce pomóc i wspierać duchowo forum, niech napisze swoją afirmacje w podpisie i raz dziennie ją sobie przeczyta z emocją napędową. Jedna intencja, jeden cel, różne drogi. Kochani, w grupie Siła. Jest nas wielu! Damy radę! Stwórzmy w ten sposób akumulator pozytywnej energii dla każdego potrzebującego! Im więcej dajesz tym więcej otrzymujesz!
Twigen

Re: Co dobrego Cię dziś spotkało?

Post autor: Twigen » 22 lis 2019, 15:39

Załatwiłem sprawę w urzędzie bałem się że będę to odkładał w nieskończoność ale udało się i poszło gładko. Do tego spacerek z dobrą muzyczką i trochę jesiennego słoneczka :) A i rano jeszcze widziałem księżyc chyba była to zapowiedz dobrego dnia :) mówię chyba bo jeszcze parę godzin zostało, więc jest szansa na więcej pozytywnych niespodzianek :)
T.

Krystian

Post autor: Krystian » 22 lis 2019, 19:20

Ja dziś z rana wpadłem w błoto, miałem sucho w ustach przez co piłem sporo wody cały dzien i wracając z pracy utknąłem w korku mając pełny pęcherz.
Przepraszam że się tym dzielę.
Z dobrych rzeczy to hm... Brak eksplozji pęcherza.
A tak serio to śmiałem się sporo z żartów kolegów z pracy. Jakiś plus :)

Awatar użytkownika
Goon
Kontakt:

Post autor: Goon » 16 gru 2019, 22:05

Dzisiaj wróciłem do was tutaj. Napisałem kilka postów. Myślę że to dobre posty i pomogą czytającym. A tak to pracuję w międzyczasie więc myślę że innego dnia będzie ciekawiej :D
Mój osobisty blog na którym opisuję swoją drogę i przeżycia. Szczegółowy opis o czym będę pisał znajduje się na miejscu https://godrogado.blogspot.com/. Zapraszam też na instagram gdzie będę zamieszczał wpisy przy opublikowaniu nowego posta.

Klaudia92

Post autor: Klaudia92 » 19 gru 2019, 14:29

Witam was kochani. Dziś spotkało mnie coś miłego dostałam wiadomość od niezanego numeru prawdopodobnie przez pomyłkę z zadaniem dla dzieci z angielskiego. Chętnie pomogłam rozwiązać zagadkę w zadaniu jakie bylo podane. W odpowiedzi dostałam miłe słowa podziękowania od nieznanej osoby co sprawiło że uśmiech mi towarzyszy do teraz 😊😊 dla innych osób które znam może to by nic nie znaczyło ale dla mnie to jest naprawdę bardzo ważne pozdrawiam was serdecznie 😊😊

Awatar użytkownika
Wichrolak

Post autor: Wichrolak » 26 mar 2020, 01:14

Praktyka Qigong, choć z YT daje mi wiele zadowolenia. I ogólnie raduję się tym obecnym czasem zmian jak i faktem że mogę swobodnie pędzić swe życie bez dyktatury pracy zarobkowej. Bardzo mi dobrze, tak dziś jak i ogólnie ostatnio :) Nie żeby wcześniej było źle, ale jest tylko coraz lepiej :)
Wola kształtuje rzeczywistość.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wsparcie duchowe - dołącz się!”