Co dobrego Cię dziś spotkało?

Jesteśmy jednością. Ty wspierasz mnie, ja wspieram Ciebie. Każdy kto chce pomóc i wspierać duchowo forum, niech napisze swoją afirmacje w podpisie i raz dziennie ją sobie przeczyta z emocją napędową. Jedna intencja, jeden cel, różne drogi. Kochani, w grupie Siła. Jest nas wielu! Damy radę! Stwórzmy w ten sposób akumulator pozytywnej energii dla każdego potrzebującego! Im więcej dajesz tym więcej otrzymujesz!
Awatar użytkownika
Wichrolak

Oto temat w jakim pragnę byśmy wszyscy regularnie wrzucali małe info o tym co fajnego spotkało nas dzisiejszego dnia. Pomnażajmy pozytywną energię! Dzielmy się tym co dobre, niechaj idzie w świat i działa. Wypiszmy zatem nawet drobiazgi, jakie sprawiły że się uśmiechnęliśmy. Bądźmy uważni i dostrzegajmy je, czy to w postaci pięknego zachodu słońca, czy śpiewu ptaka na drzewie przy szarej ruchliwej ulicy, gdzie niemal nikt go nie słyszy. Pytam zatem...

Co dobrego/miłego/fajnego Cię dziś spotkało?

ps. Zapraszam gorąco do udziału, ale jeśli będzie trzeba, to i sam będę tu pisał :)

Ja uczestniczyłem dziś w spotkaniu z czarownicami z Wiccańskiego kowenu. Były to naprawdę przesympatyczne rozmowa i mile spędzony czas :)
Wola kształtuje rzeczywistość.
Klaudia

Zdecydowałam nie iść do pracy i poświęcić czas na miłe rzeczy, dzisiaj pełny relaks, robienie szkiców obejrzenie filmu, zimno na dworze więc relaks w domu. A jutro spacer po lesie ☺️
Klaudia

Hihi leżałam leżałam sobie i nagle dzwoni telefon, odezwała się Pani z ogłoszenia o pracę i taka zadowolona jestem☺️ miałam wyczucie, żeby dać sobie spokój i nie iść do pracy. Czekałam na ten telefon ☺️☺️☺️
Awatar użytkownika
Wichrolak

Dość spontaniczna decyzja o wyprawie na zjazd fanów fantastyki, właśnie wyruszam :)

EDIT:
Jestem po powrocie. Było wspaniale. Spotkałem wielu starych znajomych. Ku memu zaskoczeniu, różne osoby niezależnie od siebie stwierdziły że odmłodniałem. Jest to o tyle ciekawe, że tak się często dzieje gdy po prostu wzrastamy duchowo i się rozwijamy.
Odbyłem też kilka fajnych rozmów jakie dodatkowo bardzo pozytywnie mnie nastroiły.
Awatar użytkownika
Wichrolak

Ostatnio sporo miałem małych sytuacji jakie mógłbym uznać za irytujące albo wkurzające. Wiecie, drobna szpilka jaka podnosi ciśnienie nieco bardziej niż warto. Z zaskoczeniem i mega zadowoleniem odkryłem, że już mnie to nie rusza. Doświadczam sytuacji niczym przechodnia jakiego mijam na ulicy. Jest i tyle, nie daje temu uwagi ani energii. Jestem poza zdarzeniem. Jest to coś co dało mi dużo samozadowolenia, bo realnie odczułem kolejny raz swój postęp.
ewelinka

Właśnie leżę na leżaczku i korzystam z sierpniowego słoneczka. Może pomedytuję...albo zasnę i się zregeneruję
ewelinka

Dzisiaj miałam bardzo miły poranek i spotkanie z fajną koleżanką.
Awatar użytkownika
Annika

Wydarzenie co prawda sprzed dwóch dni, ale pasuje tu idealnie.

Jadę autobusem. Przede mną dziewczynka w płaszczyku przeciwdeszczowym z napisem:
No rain No rainbow
(Nie ma deszczu Nie ma tęczy)
Jakieś dwie minuty później patrzę na jedną stronę, deszcz i słonko jednocześnie. Więc patrzę w drugą stronę i jest! Przepiękna tęcza 😊❤️
"Życie to kabaret. Musimy tylko nauczyć się śmiać z dowcipów, które nam robi."
Awatar użytkownika
Wichrolak

Dziś przepiękna pełnia w Wodniku! Widziałem jak wschodziła. Wracałem polnymi drogami za miastem, a tu na granacie nieba, na horyzoncie, nad zalesionymi wzgórzami, zarysowała się czerwonawa plama, jaka wreszcie przeistoczyła sie w intensywnie pomarańczową pełnie o ogromnej tarczy, zajmującej kawał nieba. Potem kolor i rozmiar wróciły do normy, ale wzejście tej pełni było najpiękniejszym jakie pamiętam.
Hanabi95

Poranny spacer nad rzekę. Połączyłam się z mamą Gaią, zjadłam kilka jeżyn i zerwałam kilka ziółek, z których wypiłam później herbatkę. ^^
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wsparcie duchowe - dołącz się!”