Co oznacza słyszeć pukanie

Twój pamiętnik online.

Wszystko tu jest w temacie! Nic nie jest off top!

Może to być narracja szukającego obudzenia, obudzonego lub osoby, która zaciekawiła się ruchem obudzonych. Dziś intuicja mi podpowiedziała to i tamto... albo wszystko co jest ważne, co przerobiłeś/zintegrowałeś/odkryłeś, co chcesz zachować, utrwalić. Może być to blog czasu realnego czyli każdego dnia wpis lub wpisy typu "jak mi się zachce/mam coś ważnego, to piszę jak nie to nie". Jeżeli spotkało Cię wydarzenie o którym nie masz z kim porozmawiać, aby to wyrzucić z siebie.

Tematy tutaj to ciekawostka z tego jak Ci zleciał dzień, choć pewnie wydaje Ci się, że nikogo to nie obchodzi, ale co tam, samo napisanie tego działa relaksująco...

Zachęcam wszystkich do pisania swojego bloga z poziomu serca i komentowania blogów innych. Nowy temat w tym dziale to Twój nowy Blog.
Ewelina1136

Być może to dziwne (lecz nic nie jest dziwne kiedy dostrzega się znaki i wpuszcza je w swoją świadomość ) usłyszałam pukanie które powtórzyło się w dwa różne dni. Wspomniałam dziwne wcześniej dlatego ze mieszkam w bloku na 2 pietrze ( w USA , choć w Polsce to piętro 1) i mogą być różne puknięcie pochodzące z rur jak i z garażu i drzwi garażowych które są zaraz pod moja sypialnia . Aczkolwiek nie daje mi to spokoju. Pierwszy raz puknięcia były bardzo silne jak by ktoś walił młotem zaraz nad moja głowa, dodam ze była 1:45 środek nocy . Podemna jest garaż wiec na następny dzień byłam rozmawiać z Sasiadka z góry która nie miała o niczym pojęcia , u niej jak i u mnie są dzieci wiec remont w środku nocy jest wykluczony 😜 drugi raz pukanie nie było tak masywne również w nocy . Dokładnie to były 4 pukniecia a za krótka chwile 2 . Zastanawiam się czy ktoś ma jakaś wiedzę na ten temat gdyż internet nie gasi mojej ciekawości .
Za jakiekolwiek błędy ortograficzne przepraszam gdyż od 13 lat mieszkam w Stanach. ❤️
ODPOWIEDZ

Wróć do „Blog”