Co zauważymy lub poczujemy po 21 grudnia 2020?

Awatar użytkownika
Oskar
Administrator
Posty: 257
Rejestracja: 30 maja 2019, 19:15
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Co zauważymy lub poczujemy po 21 grudnia 2020?

To wielkie wydarzenie będzie najpierw doświadczone jako silne przesunięcie w świadomości, które odczujecie I zauważycie!

A co z resztą ludzkości 3d?

Stara matryca 3d już się rozpada, jednak po tym zdarzeniu rozpocznie się całkowita dekonstrukcja starej szkodliwej konstrukcji matrycy 3d. W miarę jak poziomy świadomości zaczną wzrastać na całej planecie, stare systemy nie będą już potrzebne I zostaną całkowicie zastąpione!

Istoty ziemi już wkrótce zrobią zwrot o 180 stopni przeciwko swoim poprzednim mistrzom I ten głęboki wzrost świadomości jest punktem zwrotnym!

Wszystkie technologie mające na celu zamknięcie ludzkiej świadomości zostaną po tym wydarzeniu w pełni zneutralizowane!

Czego jeszcze doświadczymy po 2020 roku?

Pierwszym efektem, który odczujemy, jest słoneczny błysk wyrównania energii, który po kilku dniach stanie się coraz bardziej widoczny I zauważalny!

Namacalne 5d, centralne światło słoneczne będzie doświadczane na powierzchni ziemi, które zacznie całkowicie reformować zewnętrzny świat fizyczny!

Będzie mnóstwo zauważalnych efektów energetycznych, odczuwalnych na planie fizycznym po 21/12. Wrażliwe istoty światła będą odczuwać to przesunięcie najbardziej!

Silne, pozytywne energie będą przepływać przez planetę I przez ludzkie ciała!

To jest punkt, w którym zaczynasz swoją podróż powrotną do domu, aby ponownie stać się kompletną boską istotą, którą jesteś!

Wszystkie sekrety zostaną wam ponownie ujawnione I wszystko zmieni się teraz w głęboki I pozytywny sposób!

W miarę jak nowa złota era wodnika przygotowuje się do świtu, siły światła od nieba do ziemi czynią ostateczne przygotowania do największej super globalnej medytacji masowej w historii ludzkości!

To bardzo ważne, żebyś się przyłączył!

Plejadianie mówią, że bardzo wysoki poziom świadomości planetarnej zostanie osiągnięty podczas tej globalnej medytacji, całkowicie zmieniając przeznaczenie planety ziemi w sposób potężny I pozytywny!

Widzisz, mimo że twoje przeznaczenie jest zapisane w gwiazdach I mówi się o nim w starożytnych tekstach I kalendarzach, możesz odegrać swoją rolę w realizacji tego wszystkiego!

Bądź w gotowości na najbardziej niesamowity moment w historii Ziemi!

- Michael Love

Źródło: Komunikacja Serc
ODPOWIEDZ

Wróć do „Michael Love”