Coś o mnie

Awatar użytkownika
LukeSkywalker

Ponieważ jest to forum obudzonych myślę że takie rzeczy można tutaj napisac

Tak więc jestem na tej ziemi od bardzo dawna. Aron zdiagnozował że schodziłem bardzo często w różnych miejscach na świecie. Ktoś zapyta jako kto. Mi pokazane było Egipt i przede wszystkim kraje dalekiego wschodu. Chiny. Japonia.
Jako poszukiwacz i badacz. Zajmowałem swoje miejsce w matrixie i jednocześnie szukając odpowiedzi szukam do dzis badają system i ich twórców. I dzisiaj chodź jako dziecko pamiętam nie byłem zbytnio rozmowny a wręcz wtedy nieświadomie ale dziś jak sobie to przypominam to tak jakbym stał z boku. Poszukiwania skloniły mnie gdyż to nie jest normalne co się dzieje ostatnio na tym świecie.
Obecnie moja droga rozpoczęła się od cwiczeń. Obecnie trenuje karate i od pierwszych treningów zacząłem moje poszukiwania ponieważ trener wiele razy podkreślał wartości i filozofię jaką za tym idzie. Idąc na zewnętrzny świat widziałem całkowite przeciwieństwo tego co czułem i o czym mówiono. Zauważyłem że treningi nie popierają rodzice ale nie wiedziałem dlaczego. Oczywscie wypierali to ale swoje czułem w środku i mimo tego że nie mówili wystarczyły wydarzenia które wszystko weryfikują.
Szukając tak doszedłem do jednego wniosku. Tutaj musi byc cos wiecej. musi byc energia duch. Tak rozpocząłem swoją pracę z medytacjami. Wedza przychodziła stopniowo trafiajac na różne dogmaty gdzie wbrew pozorom prawda jest porozrzucana wszędzie jak wymieszane kilka opakowań puzli. Jeżeli najpierw oddzieli się puzzle a potem poskłada mamy logiczną całośc.
Nie będę się rozpisywał jak na starym forum.

Dzisiaj czerpię radosc z trenowania. Obecny stopień pozwala mi na to co najbardziej pragnąłem. Czyli trenowania z ludzmi i pokazania im że oni są siłą i zmianą
Awatar użytkownika
Annika

Czesc Luke, co ci napisac w myslach sie gubie, czy zart wesoly, czy dobra rade, jak to sie kiedys pisalo w pamietnikach. ;) Ja nie poznalam jeszcze swoich wczesniejszych wcielen. Czytalam i slyszalam wiele o hipnozie regresyjnej, ale czuje, ze nie jestem jeszcze na to gotowa, bo cos mnie przed tym blokuje. Ja swoja uwage kieruje do srodka. Wiem, ze wszystko czego potrzebuje juz mam, wewnatrz siebie. Tam sa wszystkie odpowiedzi, musze je tyklo uslyszec. Pracuje nad tym regularnie i tu klania sie codzienna poranna medytacja. :) Teraz jest tej medytacji nawet wiecej, bo wspolnie z uczestnikami tego forum medytujemy wieczorem w jednej intencji. I to jest wspaniale. Powodzenia w twoich poszukiwaniach i do "uslyszenia" na czacie.
"Życie to kabaret. Musimy tylko nauczyć się śmiać z dowcipów, które nam robi."
Darek

cześć Luke, pamiętam Cię jeszcze ze "starego" forum.Pozdrawiam serdecznie, wszystkiego dobrego
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitania”