Czat na żywo

To wspaniałe forum powstało m.in. dzięki Aronowi. Jest jego pomysłodawcą i wspiera nas duchowo. Wielu użytkowników jest ciekawych jego opinii. Może znajdzie chwilkę raz na jakiś czas i odpowie na pytania, które tutaj będziemy zamieszczać.
IloSzczurek
Posty: 1
Rejestracja: 22 cze 2019, 18:49

Hej, ktoś się orientuje kiedy Aron nagrywa czaty na żywo? Gdzie się znajdują informacje o tym wydarzeniu? Będę wdzięczna za info, bo już przegapiłam kolejny, a chciałabym zadać kilka pytań Dzięki :)
Awatar użytkownika
Oskar
Administrator
Posty: 257
Rejestracja: 30 maja 2019, 19:15
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Na chwilę obecną nie ma informacji o przyszłym czacie na żywo.
Polecam śledzić forum na pewno pojawi się informacja o czacie, jeśli Aron takową udostępni.
Awatar użytkownika
Annika
Posty: 97
Rejestracja: 14 sie 2019, 13:30

Ja się na jego czaty zalapuje dzięki komórce bo przychodzą mi powiadomienia z YouTube. Czasem uda mi się załapać na samym początku. Fajnie byłoby wiedzieć o tym wydarzeniu wcześniej 👍
"Dusza każdej żywej istoty - to częsć Boga. A każde życie - to Jego sen"
V. Zeland
Hanabi95
Posty: 4
Rejestracja: 14 sie 2019, 14:13

W jednym z ostatnich filmików wspominał, że chce niedługo jakiś zorganizować. C:
Awatar użytkownika
Annika
Posty: 97
Rejestracja: 14 sie 2019, 13:30

O? To ja chyba przespałam, bo jakoś nie kojarzę. A raczej powinnam powiedzieć, że jakoś przegapiłam to info zafascynowana świeżym materiałem.
Powiem ci, super news. Zacznę notowac sobie pytania, bo mam już dwa, a na żywo to zapominam z wrażenia :lol:
Pozdrawiam bardzo serdecznie :romance-grouphug:
"Dusza każdej żywej istoty - to częsć Boga. A każde życie - to Jego sen"
V. Zeland
alicjafurtak
Posty: 2
Rejestracja: 03 sie 2019, 18:26

Co to jest pas dołów w Peru, kto i po co to stworzył? Dziękuję.
alicjafurtak
Posty: 2
Rejestracja: 03 sie 2019, 18:26

Czy ataki demonów we śnie i próba opętania także we śnie, codzienne budzenie się o 3 rano lub kilka minut po trzeciej oznacza ,że przebudzam się? Dziękuję, Alicja.
Awatar użytkownika
lukasz
Posty: 90
Rejestracja: 14 sie 2019, 10:01

Tak nie bez przyczyny budzisz się o tej godzinie i podobno to godzina kiedy ciemność jest najbardziej aktywna. Pomyśl o metodach ochronnych które będą dla ciebie najlepsze. Być może już swiecisz dużym światłem i chcą żebyś bardziej nie rozblysla. Zwróć uwagę jakie twoje słabe punkty próbują wykorzystać.

Udało Ci się zapytać Arona o to na chacie na żywo? Możesz mu też wysłać maila z takim pytaniem

Pozdrawiam
szczypiorek
Posty: 102
Rejestracja: 17 lis 2019, 08:56
Lokalizacja: ...

Z Aronem można się umówić na skype (z tego nie korzystałem), pojechać na medytacje przelać jakąś niedużą kwotę i umówić się na oczyszczanie tylko wtedy trzeba trochę poczekać.

Przeciwko atakom zła polecam stosować inkantację: "Jestem fioletowym płomnieniem, jestem samym dobrem" itp. Czasem pomaga nawet prosty refren z jakiejś pieśni religijnej, prośba o ochronę, wyrzekanie się zła itp. Tak naprawdę mechanizm obronny jest w tobie.
Nie ma sensu uczyć się jakiś konkretnych słów. Ważniejsze jest wewnętrzne przeświadczenie o ich mocy.

Demon nie opęta cię bez twojej zgody. Możecie mi wierzyć lub nie, ale wiem co mówię... stare dzieje...
Ja czasem we śnie zaczynam odmawiać jakąś modlitwę z młodości. Kiedy przychodzi coś złego.
Na vipassanie jest coś takiego jak mara. Nie wiem czy jest to zła siła, czy tylko reakcja umysłu na usuwanie blokad. W każdym razie uczucie jest takie jakby coś bardzo złego się działo: czuje się wewnętrzny niepokój, smutek, gniew itp. na to medytacja bardzo pomaga.
Zdarzyło mi się już obudzić się z jakiegoś koszmaru który czułem, że został mi podesłany i siadać w środku nocy do medytacji. Prosząc o objęcie złocistym promieniem źródła i otoczenie lustrzaną powłoką która odbija wszelką energię złą do źródła z którego wyszła razem z boskim światłem.
Annia
Posty: 1
Rejestracja: 28 gru 2020, 11:34

Mi też zdarza się obudzić po 3 w nocy. Tak właśnie stało się i teraz (jakieś 2h temu). Obudziłam się smutna, pojawiły się nieprzyjemne wspomnienia i uczucie, że zaraz się rozchoruję. Popracowałam chwilkę nad pojawiającymi się przykrymi wspomnieniami, żeby je rozświetlić i wysłać do Tatusia jako „uzysk”, by już do mnie nie wracały. Mimo to nie mogłam zasnąć. Coś mi podpowiedziało, żeby zarejestrować się na forum, o którym Aron mówił w swoich filmach. Przypomniała mi się nazwa „obudzeni”. Tak też Was znalazłam :) W momencie rejestracji rozbudził się mój piesek i dawał do zrozumienia że musi iść za potrzebą. Pomyślałam: coś chyba jednak nie chce żebym się tu zarejestrowała ;D Ubrałam się i poszłam z pieskiem na spacer :) Po powrocie piesek szybciutko zasnął, a ja dokończyłam rejestrację. Zaczęłam przeglądać forum zupełnie bez pomysłu no i trafiłam na wpis o budzeniu się o 3 w nocy. Dziękuję Alicjo i Łukaszku. Po przeczytaniu Waszych wpisów wiedziałam już po co tu jestem :) Nie miałam pojęcia, że te nocne przebudzenia mogą być związane z siłami ciemności ;) Najważniejsze to być uświadomionym... co zauważone i rozświetlone to nie przeszkadza :) teraz za każdym razem gdy się obudzę w nocy, uśmiechnę się i poproszę o ochronę i opiekę, a także odeślę ewentualne istotki do światła lub tam skąd przyszły. Rozświetliło mnie to jeszcze bardziej 🌞 Zniknęło poczucie przygnębienia i rozchorowywania się :D To dowód na to, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Pozdrawiam Was serdecznie. Wracam do łóżka jeszcze trochę pospać ❤️😊
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aron Jasnowidz - pytania i odpowiedzi”