Czemu tak trudno znaleźć kobietę do zwykłych rozmów?

Kącik miłosny dla obudzonych, kącik uczuć, kącik łączenia serc, kącik randkowy, albo po prostu poznajmy się pokochajmy zostańmy razem na zawsze. Znajdźmy się. Chcę dzielić życie z obudzoną istotą.
Zelpin

Od dłuższego czasu zastanowiam się co jest z mną nie tak lub też zastanowiam się co jest nie tak z dzisiejszymi kobietami?

Może i nie jestem wysportowanym i dobrze zbudowanym obiektem pożądania ale do nieatrakcyjnych też nie należę. Uważam że jestem przystojnym tylko szczupłym facetem. Poza tym jestem inteligentny i oczytany i potrafię rozmawiać o wszystkim i na wiele tematów mam sporą wiedzę. Poza tym jestem kulturalnym nadwrażliwym Empatą.

Jestem odpowiedzialny i zaradny. Mam dobrze płatną pracę, samochód i żyję na swoim.

Mam kilkadziesiąt hobby i zainteresowań.

Mimo to żadna kobieta nie chce z mną nawet pisać.

Założyłem 2 lata temu konto na kilkudziesięciu, chyba wszystkich portalach randkowych i społecznościowych. Szukałem tam jakiej kolwiek realnej znajomości, koleżanki, przyjaciółki. Nie stawiałem żadnych oczekiwań i nigdy nie pisałem o seksie. Mimo to żadna kobieta nie chce mi odpisywać ani z mną się spotkać.

Już zaczyna to powoli robić w mnie jakąś traumę bo zawsze miałem ogromny szacunek do kobiet ale jakoś ostatnio tracę szacunek do kobiet, tracę do nich cierpliwość. Zaczęło coraz częściej pojawiać się obrzydzenie i moje libido które zawsze było wysokie nagle zaczęło byc sporym problemem i przestałem odczuwać podniecenie do kobiet.

Z przerażeniem patrzę na to że nie znajduję empatycznych i żadnych kobiet do rozmowy. I męczy mnie to że od dziecka nigdy nie miałem koleżanki ani przyjaciółki i ciągle tylko sami faceci są w moim życiu.
Mara555

To porozmawiajmy
HappinessLove

:)) Może zwykłe rozmowy kobiety prowadzą z koleżankami. Chcesz się przyjaźnić z kobietą bez seksu, to raczej niemożliwe, no chyba, że ma kochanka, to jakoś by dała radę. Lepiej szukaj przyjaciół wśród mężczyzn. I czemu tęsknisz do zwykłych rozmów skoro jesteś inteligentny, oczytany empatyczny i jaki tam jeszcze... Nie lepsze by były rozmowy niezwykłe? Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Randki”