Cześć

Edyta

No...
Więc cześć Wam :D
"za horyzont pobiegłam za tobą, kim jesteś wiem.
Skradli serce, okryli żałobą... i dziś nie jesteś sobą.
To nie ty, to nie tak...
Proszę znajdź swoje Ja"
Vajana skarb oceanu 😘
Awatar użytkownika
Wichrolak

Witaj :) Powiedz proszę dwa słowa o sobie, jakie masz zainteresowania, jak tu trafiłaś :)
Wola kształtuje rzeczywistość.
Edyta

W dwóch słowach to jakby to ująć... Chyba jestem tą która żyje w dwóch światach.
Bardzo rzadko umiem pogodzić duchowa stronę życia z tą przyziemna i praktyczna i już kilka razy się na "przewróciłam" próbując uciekać w jedno przesycona drugim.
Właściwie to nie interesuję się niczym poza ezoteryką "szukaniem Boga" i wszelkimi aspektami "tych spraw"
Niedawno rzuciłam pracę jako office manager w banku i teraz ładuje baterie. Ta praca wcisnela mnie jak gabkę 😉
Trafiłam tu bo was szukałam.
Mam na imię Edyta i mam 35lat.jestem z Warszawy i tęsknię.
Nie wiem do kogo ani do czego. To coś zawsze jest za kurtyną.
To tyle jeśli chodzi o mnie. Dużo łatwiej jest mi odpowiadać na pytania niż tak po prostu się rozpisywać
"za horyzont pobiegłam za tobą, kim jesteś wiem.
Skradli serce, okryli żałobą... i dziś nie jesteś sobą.
To nie ty, to nie tak...
Proszę znajdź swoje Ja"
Vajana skarb oceanu 😘
arimaaa83

Hej ja też jestem tu nowa ale to piękne co napisałaś, szukasz tego co my kontaktu z własnym ja i tęsknisz za źródełkiem :)ciągle czegoś nam brakuje myślę że bliższego kontaktu ze światem duchowym to da nam pełnie szczęścia, a życie na ziemi nie jest usłane różami i ciągle pod górkę ale fajnie że jesteście też was potrzebuje i przekazuje wam dużo pozytywnej energii!
Awatar użytkownika
Annika

Czesc Edyta :) Gratuluje odwagi, bo rzucenie pracy na bank jej wymaga. Trzymam kciuki za szybkie ladowanie baterii. Mam nadzieje, ze znajdziesz odpowiedz na swoja tesknote. Ja mam tak, ze bladze. Ide na slepo, nie wiem gdzie ide. To tak jakbym byla w lesie, pelno drzew, sciezki nie widac. No i tak sobie ide... ;)
Buziaki
"Życie to kabaret. Musimy tylko nauczyć się śmiać z dowcipów, które nam robi."
Awatar użytkownika
lukasz

Witaj tu gdzie każdy szuka odpowiedzi na swoje pytania . Poznawanie siebie to taka zabawa która potrafi wiele razy zaskoczyć .
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitania”