czy to mozliwe ...

Awatar użytkownika
damase

w tym poscie chcialam sie przedstawic
jestem juz po 60tce ; )) czas nieublagalnie nam plynie liczac lata kalendarzowe
ale
jak mowia niektorzy kalendarz to rzecz umowna a nie rzeczywistosc ZYCIA ktore jest wieczne :angelic-cyan:
czy warto dac temu pogladowi wiare ?
Obserwuje wiele osob - szczegolnie na you tube w tym tez Arona ktorych podziwiam za to do jakich zyciowych madrosci doszli
i zadaje sobie pytanie czy jest to mozliwe bysmy zyli jako doskonale Boskie Istoty na Ziemi i poza Nia ?

pozdrawiam wszyst :techie-typing: kich poszukiwaczy Prawdy o ZYCIU
"poznacie Prawde a Prawda was wyzwoli"
Awatar użytkownika
Annika

Witaj Damase :romance-grouphug:

Czas to iluzja... Taki ekskluzywny czynnik na planecie Ziemia. Wieczność istnienia, to dla mnie fakt, tzn. tak czuję. Jestem Duszą, która ma ciało (skafander), żeby funkcjonować na tej planecie. Jestem cząstką Źródła, moje życie to Jego sen.

Życie jako doskonałe Boskie Istoty? Przecież to właśnie robimy ;)

Pozdrawiam bardzo serdecznie
Namaste Poszukiwaczko Prawdy :happy-sunshine:
"Dusza każdej żywej istoty - to częsć Boga. A każde życie - to Jego sen"
V. Zeland
szczypiorek

Kto młody jest sercem ten ciałem młody być może.

Ciało jest naszym naczyniem i warto nad nim pracować. Nie mówię o uzyskaniu idealnego wyglądu jako takiego, ale funkcjonalności ciała. Sam postanowiłem sobie kiedyś, że uzyskam płaski brzuch i tylko dlatego jest to mój cel. Dlatego, że postawiłem sobie to jako punkt do uzyskania i to punkt prawie nierealny, a jednak ludziom to się udaje, więc jest możliwe. Postaw sobie cel jaki chcesz. Najlepiej pomedytuj nad tym i to co zobaczysz weź.

Polecam jogę. Widziałem kobiety po 60 wyglądające tak, że sam się oglądałem a mam za 2 dni 38lat. To mnie przekonało do wegetarianizmu i teraz ciągnę 2 rok. Wegetarianizm i joga. Jednak faktycznie dopiero medytacje otworzyły mi oczy.

Obejrzyj filmiki z Antoniną K. Hoszowską (nawet na tym forum) to jest super kobieta. Jest starsza, ale jak ją poznałem osobiście nie powiedział bym, że tak ją czułem. Czułem ją prawie jak rówieśniczkę. To przez energię którą emanowała. Żyjemy wiele razy i każdy wiek ma swoje piękno. Idź do lasu i przytul się do drzewa. Zamknij oczy i posłuchaj, albo chociaż przytul się i skup na delikatnych ruchach drzewa. Czasem można mieć wrażenie, że one rozmawiają ze sobą przy użyciu wiatru.

Na vipassanie czyli takiej miniaturce klasztoru buddyjskiego po kilku dniach medytacji kiedy wszystko już bolało. Wiele osób wychodziło z sali i widząc słońce przystawało rozszerzając ręce i w ciszy ładując baterie. Nie mogąc z nikim rozmawiać zauważałem ptaki które delikatnie przysiadywały na gałęziach drzew i spoglądały na wędrujących ludzi zagłębionych w swoich myślach. One były takie piękne i poczułem wtedy pierwszy raz, że śpiewają tylko dla mnie. W istocie tak było bo nikt inny zdawał się ich nie zauważać.
Raz wziąłem różowy kubek i w nim herbatę, a połyskujące promienie słońca o poranku przenikające przez kubek przyciągnęły pięknego pazia królowej. On przystanął na chwilę na moim kubku i rozłożył skrzydła po czym odleciał. Widzisz piękno tam gdzie nikt go nie dostrzega kiedy na chwilę zatrzymasz się i pozwolisz sobie je zauważyć.

Poznaj siebie i pokochaj,
Zatrzymaj się i zaobserwuj,
Bądź tu i teraz a poznasz siebie,
ODPOWIEDZ

Wróć do „Niemożliwe jest możliwe?”