Deklaracja Żywej Istoty a spis powszechny

Dyskusje związane z obudzeniem. Jeżeli coś czujesz czego nie wiedzą inni napisz o tym tutaj. Wszystko co dotyczy ezoteryki, mistyki, podnoszenia wibracji jest tutaj na temat.
Awatar użytkownika
lukasz

Witam Kochani,

W każdy 21 dzień każdego miesiąca 2021 roku odbywa się planetarna medytacja o godz. 21.21 lub o dowolnej wybranej godzinie jak komu wygodnie.

W związku z pośpiechem przypomnienia o dzisiejszej medytacji w ważne planetarne dni wysyłam swoje opracowanie Deklaracji Wolności z moimi uwagami bez poprawek. Przepraszam za ewentualne literówki i proszę o wyrozumiałość z powodu braku czasu.
Załącznik z Deklaracją zawiera instrukcję wypełnienia i zapisania jej w swoim polu informacyjnym w medytacji. To jest tylko przykład. Każdy może wizualizację zrobić po swojemu. Omówię to w kolejnej 5 części nagrania z Pauliną wkrótce.

W części 4 nagrania szczegółowo tłumacze każdy akapit "Wzoru Deklaracji Wolnej Istoty".

W następnym bloku informacyjnym przygotuje:

Oświadczenie współpracy z korporacją Rzeczypospolita Polska które przedstawiałam w sądzie.
Czego nie lubi Matrix i jak to wykorzystać we współpracy z nim.

Jeszcze raz zwracam uwagę że sam druczek nie jest gwarancją tego że sąd przyjmie wasze warunki. To jest praca wewnętrzna którą opisałam jako proces energetyczny w 44 dni, ale faktycznie jest znacznie dłuższym procesem. Mi to zajęło kilkadziesiąt lat oczyszczania organizmu i odwiedzania miejsc Siły na Krymie od dzieciństwa.

Na pytania odnośnie planowanych kolejnych obostrzeń odpowiedzią jest że od nas zależy czy będziemy wciąż mieć obawy czy będziemy z godnością ignorować "propozycje" kontrolerów.

Na pocieszenie powiem że do 21.03.2021 z pewnością będzie dużo zmian. W Rosji już po cichu rozwiązują rządowe struktury bo mają taki ultimatum. Zobaczymy jak szybko w Europie zbierze się masa krytyczna dążenia do wolności oraz czy uda się polubownie załatwić z nierządem te sprawy.

Planuje jak zwykle Akademię warszawską w ostatni czwartek 25 lutego o godz. 18.00-20.00 + odpowiedzi na pytanie po wykładzie dla chętnych do 21.00. Adres wysyłam dla zainteresowych udziałem na indywidualne zapytanie.

Cytat uczestnika naszej grupy:

Dajemy wsparcie dla wszystkich istot, które w swym poczuciu wolności pozostały w tłumie samotne. Tylko dzięki wewnętrznej mocy można pozostać w swojej samotności silniejszym od całego tłumu.

W Jedności Siła,
Olga

Trwają przygotowania do Równonocy Wiosennej i globalne wydarzenia z tym związane.

Już widoczne są pierwsze objawy reakcji nierządów na ultimatum postawiony o przekazanie władzy w polubowny sposób.

W Europie kontrolerzy jeszcze próbują zastraszyć wszelkimi sposobami naród aby doprowadzić do zmiany linii czasowej co może zatrzymać wydarzenie które prowadzi do przekazania władzy. Dlatego tak histerycznie wprowadzają wszędzie obostrzenia. Naszym zadaniem jest być pewnym swoich Praw i nietykalności.

W Rosji ukazał się Dekret Prezydenta Federacji Rosyjskiej z dnia 05.02.2021 r. Nr 71 „Rozporządzenie uregulowania spraw związanych ze zniesieniem niektórych federalnych organów wykonawczych oraz podjęcia decyzji w sprawie przekazania funkcji i kompetencji państwowych władz i federalnych organów wykonawczych ”

Czyli trwają przygotowania do przekazania władzy. Oczywiście może to tez być próba utworzenia trzeciej władzy i stworzenia prawnych furtek. To znaczy że sprawa jest poważna i kontrolerzy szukają sposobu na uniknięcia konsekwencji.

Dlatego każdy dzień teraz jest bardzo cenny na utrzymanie linii czasowej naszymi wysokimi wibracjami oraz ogłoszenie postanowienia w naszym polu zbiorowej świadomości.

Takie działania utrzymanie linii czasowej były widoczne na wykresach Rezonansu Shumana jako czarny pasek:

20.10.2020 – aktywacja nowego etapu transformacji - Potrójnego Płomienia w Centrum Duszy, który odczujemy w ciągu nowego cyklu energetycznego 9 miesięcy jako stany duszności.

image.png

20.12.2020 – Nowy Cykl – Era Wodnika

image.png

12.02.2021 – szczyt Bramy 2/2 w tym dniu moja córka dostała duszności (bez gorączki) co spokojnie przyjęłam jako objawy transformacji które minęły następnego dnia.

image.png

Wczoraj 21.02.2021 wraz z grupą Love Planet stworzyliśmy i ogłosiliśmy MANIFEST NOWYCH CZASÓW od 21.03.2021, który wysyłam w załączeniu. Jeżeli ktoś się czuje na siłach dołączyć do tego mocnego OBWIESZCZENIA NASZEJ WOLI zachęcam do odczytania go na głos najlepiej na przyrodzie min. 3 razy do dnia 21.03.2021. Manifest zapisuje się w naszej zbiorowej świadomości wyłącznie wtedy gdy wygłaszamy go w wysokich wibracjach. Jeżeli ktoś nie czuje się pewnie lub ma wątpliwości czy to się uda to nie osiągnie poziomu wymaganych wibracji i ta praca energetyczna nie będzie miała efektu. Dlatego kieruję swoją prośbę wyłącznie dla pewnych, silnych, zdecydowanych członków Armii Światła.

Dla pozostałych dla wzmocnienia wysyłam krótki tekst KREOWANIA SWOJEJ REALNOŚCI który pomaga mi gdy wybieram się na jakąś ważną sprawę aby załatwić ja pomyślnie. Na początek nawet wejście do sklepu bez maski może być taką ważną sprawą do potwierdzenia Próby Bohatera.

Wasz udział jest najcenniejszym wkładem w rozwój zmian w najbardziej łagodny i pomyślny sposób. Liczy się udział każdej świadomej Istoty w tym procesie i wykazanie się kreatywnością i samodzielnością co jest najcenniejszą cechą w nowych czasach. Dlatego każda modyfikacja proponowanych tekstów zgodnie z waszą Intuicja mile widziana. Osobiście wiem że odwaga i wysokie wibracje to najlepsza ochrona każdego człowieka i niema takiej siły która może mu wtedy zaszkodzić.

Rosyjska wersja MANIFESTU NOWYCH CZASÓW w nagraniu:

Kontrolerzy próbują zahamować zmiany, ale PUNKT BEZ POWROTU już minęliśmy przez gwiezdne wrota 12.12.2012 - 21.12.2020.

Najbliższe najważniejsze daty planetarnych wydarzeń w tym cyklu energetycznym 9 miesięcy:

· portal równonocy wiosennej 21.03.2021

· przesilenie letnie 21.06.2021

· Portal Lion's Gate od 24.07.2021 Black Full Moon ze szczytem w dniu 08.08.2021

Oczywiście dla zrównoważenia działań zaplanowanych przez kontrolerów prace Planetarne odbywają się w każdy termin:

· Nowiu Księżyca

· Pełni Księżyca

· W każdy 21 dzień każdego miesiąca w 2021 roku

Dla podniesienia na Duchu dobry przykład z ludowej starosłowiańskiej bajki „Царевна-лягушка” Bajka od 34 min pokazuje jak pokonać mroczną postać Kościeja Nieśmiertelnego:

Kościej Nieśmiertelny którego Śmierć znajdowała się na końcu igły przechowanej w jajku. Jajko w kaczce, w kaczkę zamienia zając, a zając ukryty jest w skarbcu na wielkim drzewie.

Moje osobiste spostrzeżenia:

· Drzewo - to globalna sieć Matrixa

· Skarbiec - to TV

· Zając – symbol zastraszanego stworzenia (straszenie PLANdemiją z TV )

· Kaczka – symbol fałszywej informacji (rosyjski wyraz „podłożyć kaczkę” oznacza okłamać)

· Jajko – symbol życia

· Igła – symbol śmierci

Wnioski każdy zrobi samodzielnie.

Cytat uczestnika naszej grupy: „Zrozumieć znaczy zwyciężyć. Prawda potrzebna jest wolności to ona kształtuje każdego z nas.”

Moc jest w Jedności,

Olga

Rozwiązania które podaje są wyłącznie moimi przemyśleniami, którymi się dzielę bo wiem że wielu świadomych ludzi się dopytuje i szuka rozwiązania. Oczywiście rozumiem że każdy może skorzystać tylko częściowo tak jak mu to odpowiada lub w ogóle zignorować takie rozwiązania.

IDZIEMY NA CAŁOŚĆ!!! Naszym obowiązkiem przed dziećmi jest zorganizowanie na czas pisemnej odmowy udziału w Spisie Powszechnym Ludności, aby w odpowiednim czasie UZYSKAĆ DOWÓD dla przyszłych postępowań sądowych przeciwko temu że spis ludności jest podstawą do uzyskania od nas DOMNIEMANEJ ZGODY na wpisanie nas do ewidencji emigrantów do deportacji i musimy temu zapobiec.

Nasza Deklaracją daje status Wolności dla całego Rodu. Deklaracja Wolności złożona przez jednego członka Rodu jest kwalifikowana w imieniu całego Rodu i przyszłych pokoleń.

W TAKIM RAZIE ZGŁOSZENIE ODMOWY WARTO ROBIĆ W CZTERY ETAPY:

1. OGŁOSZENIE publikujemy w Internecie lub gazecie o ogólnopolskim zasięgu z naszą osobistą odmową (jeżeli korzystamy z FB koniecznie zaznaczyć post jako PUBLICZNY);

2. OFICJALNĄ ODMOWĘ do GUS piszemy listem poleconym za potwierdzeniem odbioru z załącznikiem wydrukowanego ogłoszenia (jeżeli korzystamy z FB wydruk robimy gdy uzyskamy ponad 300 odwiedzin tego posta tak aby ta liczba była widoczne na wydruku);

3. MAILOWO powiadamiamy do GUS o wysłanym piśmie z odmową i według uznania udostępniamy link do ogłoszenia w Internecie do ich wiadomości.

4. TELEFONICZNIE Informujemy przed 31.05.2021 o naszej Odmowie na infolinię podaną w na stronie GUS (to formalnie wymagany sposób zgłoszenia ZGODNIE Z USTAWĄ).

Formularze na dole w linku

Poniżej poprawiony tekst OGŁOSZENIA a w załączeniu poprawione PISMO Z ODMOWĄ UDZIAŁU W SPISIE LUDNOŚCI to kolejny krok potwierdzenia że nie należę do żadnych rejestrów i jestem Wolnym Człowiekiem.

Uwaga: na czerwono zaznaczone zmiany na podstawie zgłoszonych propozycji uczestników grupy

Skoro korporacji RP i korporacji GUS zależy na wniesieniu mnie do rejestrów to w piśmie do GUS wyraźnie zaznaczono, że do nich należy „przedstawienie mi stosownych dokumentów do rąk własnych o zawarciu ze mną takiej umowy na podstawie, której instytucje te wykorzystują moje dane prywatne – znaki i nazwy zastrzeżone prawem autorskim”

Uwaga: w Ustawie Art.18 jeden domownik może podać do spisu wszystkich wspólnie zamieszkałych członków rodziny. Dlatego w Odmowie też wymieniam całą rodzinę zamieszkałą pod tym adresem. (do zastanowienia się czy w ogóle podawać adres, bo mamy prawo go zmienić i nie musimy tłumaczyć przyczyny przeprowadzki)

JEST CUDOWNA WIADOMOŚĆ od uczestnika naszej grupy który otrzymał odpowiedź z GUS po wysłaniu Odmowy 03.03.2021 (świetne wyczucie daty!!!!) TREŚĆ ODPOWIEDZI W ZAŁĄCZENIU.

Nie spodziewałam się ze GUS w ogóle da odpowiedź. Widać, że już mają przygotowaną odpowiedź. To normalnie że odmowa została ODRZUCONA, przecież nie przyznają się że łamią prawo. Najważniejsze, że jest dowód że taka odmowa wpłynęła.

To rozwiązanie jest genialne!!!! Gratuluję Andrzejowi POMYSŁU!!!!! Ten dowód wystarczy aby w sądzie dochodzić w razie jakiejkolwiek kary lub wszelkich nakazów i zakazów dla osoby fizycznej bo zgłosił że jesteś SUWERENEM jako Wolny Żywy Świadomy Człowiek którego nie dotyczą ograniczenia ani osoby fizycznej, ani osoby prawnej!!!!

NASTĘPNA PROPOZYCJA

OGŁASZAM AKCJE na naszej grupie DO POLUBIENIA OGŁOSZENIA SOBIE NAWZAJEM. Pod moim ogłoszeniem w komentarzach możecie wstawiać linki do swoich ogłoszeń i wzajemnego „odwiedzania” innych na wstawione tam linki.

Idealnie gdy takie PUBLICZNE OBWIESZCZENIE Z ODMOWĄ dajemy na głos. Jak opanuję FB tez zrobię nagranie. Najważniejsze nazbierać teraz limit ponad 300 „odwiedzin” pod tekstem ogłoszenia które wydruk widoczną ilością „odwiedzin” jest załącznikiem do listu Odmowy do GUS. Oczywiście ogłoszenie w gazecie o ogólnopolskim zasięgu automatycznie uważane jest za publiczne, ale data jego ukazania się powinna być co najmniej 30 dni przed wysyłką listu do GUS (mogę się mylić, ale kiedyś to słyszałam)

Wzorcowo Pierwszy z grupy Armii Światła dał takie nagranie SUWEREN Andrzej Mazurek Wolny Żywy Świadomy Człowiek

Mój ostateczny tekst ogłoszenia po korektach dzięki waszemu wspólnemu udziałowi (na czerwono zmiany). Podałam OGŁOSZENIE na stronie FB!!!! Teraz już miałam powód go dzisiaj założyć

OGŁOSZENIE o Odmowie udziału w narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań 2021r.

Jako Wolny Człowiek Żywa Kobieta Olga Puszczyńska, z Rodu Turieckaja korzystając z prawa formalnego opublikowania swojego sprzeciwu niniejszy zastrzegam prawa autorskie do informacji-danych o mnie i moich dzieciach i odmawiam zgody zarówno swojego udziału jak i udziału moich dzieci Wolnego Człowieka Żywej Kobiety Joanny Puszczyńskiej z Rodu Puszczyńska oraz Wolnego Człowieka Żywego Mężczyzny Roberta Puszczyńskiego z Rodu Puszczyński w Narodowym Spisie powszechnym Ludności i Mieszkań w 2021r. przeprowadzanym od 1 kwietnia 2021 roku w związku z brakiem uczciwego powiadomienia o celach zbierania danych przez firmę prywatną GŁÓWNY URZĄD STATYSTYCZNY w Warszawie symulująca organ państwowy oraz uzasadnionym naruszenia mojego interesu i interesu moich dzieci poprzez zaniechanie wskazania w treści Ustawy o narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań w 2021 r. o możliwości dobrowolnego przystąpienia do procedury spisu powszechnego.

Zastrzegam, że wykorzystanie moich prywatnych danych wymaga mojej zgody jako właściciela i Suwerena oraz Generalnego Wykonawcy majątku mojej osoby prawnej PUSZCZYŃSKA OLGA.

© Wolny Człowiek Żywa Kobieta Olga Puszczyńska, z Rodu Turieckaja Copyright ©

Dodam do tej propozycji ogłoszenia TRZY istotne uwagi według mojego rozeznania:

1. Warto w ogłoszenie wstawić tytuł Kobieta lub Mężczyzna zgodnie z którym mamy prawo własności do zasobów. Jednym z elementów zasobów jest ciało, ale ten tytuł nie określa tylko płeć, ale własność do wszystkich zasobów w tym natura, ciało, myśli, czas, przestrzeń, kontakty społeczne.

2. Warto w ogłoszeniu określać swoją rasę jako Człowiek bo mamy 12 różnych ras w ciałach ludzkich (12 ras istot ludzkich opisanych w TRUST),. Wolny Człowiek jako rasa jest NIETYKALNY i różni się od innych ras stylem życia o czym wspominałam wcześniej w Deklaracji. (nie lubię wypowiadać się w sprawie innych ras dlatego nie poruszam tego tematu i nie odpowiadam na takie pytania)

3. Warto w ogłoszeniu zaznaczyć że ta odmowa z zastrzeżeniem danych dotyczy również osoby prawnej, czyli że jestem Generalnym Wykonawcą majątku mojej osoby prawnej PUSZCZYŃSKA OLGA.

Z WASZYCH LISTÓW WYNIKA, ŻE POWSTAJE SPORO PYTAŃ, WĄTPLIWOŚCI I OBAW.

DLACZEGO MOIM ZDANIEM JEST POTRZEBNE ODMAWIAĆ UDZIAŁU W SPISIE

Jeżeli kontrolerzy straszą karami to znaczy że bardzo im zależy. Pytanie dlaczego tak im zależy na "samospisie", skoro wszystkie dane o nas maja w zeznaniach majątkowych, PIT, rejestrach urodzeń i stanu cywilnego ... wszystko jest w systemie dostępne dla ich comiesięcznych sprawozdań od lat wystarczy zobaczyć tabelki GUS na ich stronie.

Tak się składa że kontrakt Trust się skończył 01.01.2021 i tylko nasza "dobrowolna zgoda" pozwala kontrolerom uzyskać ponownie dostęp do naszego Dziedzictwa Przodków z którego utrzymują cały Matrix wypłacając nam tylko 5% z pobranej z naszych aktywów „ Dziecictwa Rodowego” kwoty w postacie emerytury, świadczeń socjalnych, kredytów, „bezpłatnej” edukacji, „bezpłatnej” opieki medycznej”, sądowej opieki i wiele innych „usług". Pozostałe 95% idzie na utrzymanie kontrolerów i ich systemu.

1. Odmowa udziału w spisie ludności jest moim sposobem ZAPOBIEGANIA zaniesienia nas przez kontrolerów w rejestry (naprzykład emigrantów) i prześladowań „emigrantów i ich dzieci” za nie przestrzeganie kryteriów maseczkowo-patyczkowo-szczepionkowych lub ewentualnej deportacji.

2. Zadeklarowanie siebie Wolną Istotą oraz PISEMNE ZGŁOSZENIE ODMOWY udziału w spisie ludności jest naszą pierwszą kroplą i wkładem do wielkiego Oceanu Obfitości i Życia w Dobrobycie. W ten sposób kropla po kropli utworzymy rzekę i dotrzemy do mórz i oceanów, czyli do Zwrotu Zasobów naszego Dziedzictwa Przodków.

3. Ten list dla mnie będzie podstawą do DOCHODZENIA SWOICH PRAW w sądzie, jeżeli zaczną się kolejne prześladowania kto według kontrolerów „ma prawo” na opiekę medyczną, wykształcenie i pracę, a komu tego zabronią.

Mamy dwa sposoby NIE BRAĆ UDZIAŁU w spisie ludności:

· albo NIE REAGOWAĆ i i pozwolić na DOMNIEMANIE NASZEJ ZGODY

· albo REAGOWAĆ i zadeklarować uzasadnioną ODMOWĘ UDZIAŁU, skoro żyjemy w świecie Prawa Zadeklarowanego z 1666 roku.

Na potwierdzenie moich stwierdzeń podaje w załączeniu DOWODY, WNIOSKI I KONSEKWENCJE.

Dla tych kto chciałby zapoznać się z moimi wyjaśnieniami w załączniku są odpowiedzi na pytania związany z obecna sytuacją w sprawach:

1. SPIS LUDNOŚCI – prawne aspekty

2. SZCZEPIONKI I TESTY JAKO EKSPERYMENTY MEDYCZNE - prawne aspekty

3. DZIEDZICTWO PRZODKÓW jako zasoby do życia w dobrobycie

I najważniejsza wiadomość NADCHODZI GWARDIA ŚWIATŁA już w maju moja zaadaptowana dwa tygodni temu kicia-przybłęda okazało się że będzie miała kociaki. Będę miała prawdziwy pokaz puszystych kotków!!!!!

Dużo wiosennej radości w sercu,

Olga

https://gofile.io/d/qB74Gt
Awatar użytkownika
lukasz

Niektórzy mnie pytają: "Dlaczego mam udowadniać że Żyje"?
Odpowiadam: "Dlatego że obowiązuje Prawo Zadeklarowane od 1666 roku. Skoro żyjemy jak w średniowieczu to wystarczy "Deklaracja Życia" i warunek Prawa Zadeklarowanego jest jest spełniony"

Właśnie dlatego że żyjemy jak w średniowieczu podjęłam decyzję na opracowanie własnego wzoru "Deklaracja Samostanowienia i Samoidentyfilacji - Jam jest Wolny Człowiek Żywa Kobieta Olga Puszczyńska" z wykazem podstawowych praw: Suwerena, dziedzictwa przodków oraz przynależność do mojego Rodu" Mój Ród jest moją społecznością. Czyli zgodnie z tradycją średniowieczną każdy ma prawo w dowolny sposób zadeklarować siebie żywym tylko należy przestrzegać pewnych reguł jak w średniowieczu. W tym cała sztuka dla współczesnego człowieka.

Świadomie wstrzymałam się zgłaszania do żadnych rejestrów po zapoznaniu się z tysiącami propozycjami w całym świecie. Każda propozycja różniła się. Teoretycznie gdy wejdzie GESARA to ta procedura powinna zostać uregulowana i ujednolicona.

Obecnie ludzi się gubią w natłoku informacji gdy próbują zapoznać się z tym tematem. Do tego najpierw należy sprawdzić dokumenty rejestru wybranej społeczności Wolnych Ludzi tak samo jak ja sprawdzałam społeczności w Polsce. Ponieważ w odpowiedzi otrzymałam potwierdzenie że są zarejestrowane do ONZ ale bez wglądu do tych dokumentów to w ciemno nie zdecydowałam się wstąpić do żadnych rejestrów.

Na jakiej podstawie podjęłam taką decyzję:
Podstawą prawną sprzedaży akt urodzenia stała Ustawa Cestui Que Vie Act Jest tłumaczona jako ustawa o "Dowód życia poprzez deklarację". Został przyjęty w 1666 roku w Wielkiej Brytanii w Westminster (a następnie przyjęty przez Watykan). Zgodnie z tym aktem biedni i zwykli ludzie, którzy nie „udowodnili poprzez zadeklorowanie” Westminsterowi, królowi i / lub sądowi, że żyją, zostali odtąd uznani za „zmarłych z mocy prawa” i pozbawieni praw obywatelskich i mienia.

Dosłownie języku francuskim „Cestui que vie” oznacza „ten, który żyje”. Termin prawny określa osobę, która jest beneficjentem i posiada prawa do majątku spadkowego. Cestui que vie jest dziś często stosowany w ubezpieczeniach na życie i ubezpieczeniach zdrowotnych.(warto sprawdzić swoją polisę ubezpieczeniową!!!!)

Historia Cestui Que "Vie Cestui que vie" jako pojęcie prawne datuje się na okres średniowiecza, a konkretnie w Anglii. W tym czasie właściciele gospodarstw i innych nieruchomości mogli być nieobecni przez dłuższy czas podczas podróży, zarówno w celach biznesowych, jak i religijnych. Istotne stało się zapewnienie członkom rodziny, partnerom biznesowym czy najemcom możliwości korzystania z nieruchomości bez obawy, że zostanie ona wywłaszczona przez feudałów. Podczas nieobecności osoby, powiernik opiekował się gruntem, ale nie zachował prawnego prawa własności do nieruchomości. Zaufanie często opierało się na dobrym porozumieniu między stronami.

Po tym, jak Wielka Plaga w 1665 r. I Wielki Pożar w 1666 r. Zniszczyły Londyn, rząd brytyjski w 1666 r. Uchwalił ustawę Cestui Que Vie Act, która nadała koncepcję prawną. Po tych katastrofach setki tysięcy obywateli brytyjskich zginęło lub uciekło. W odpowiedzi rząd przyjął całą własność prywatną do trustu, dopóki nie można było zidentyfikować odpowiednich spadkobierców lub właścicieli - cestui que vie. Niektóre części ustawy z 1666 r. Są nadal prawem w Wielkiej Brytanii.
https://www.investopedia.com/terms/c/cestui-que-vie.asp

Cestui Que Vie Act obowiązuje do dziś - stąd haniebne okultystyczne rytuały sądów zakładające noszenie czarnych ubrań i innych akcesoriów na cześć „zmarłych”. Ustawa została rozszerzona na cały świat poprzez system prawny i lichwiarski system bankowy. Jest taka informacja, że według Kanonu Watykanu (Kanon 2050) cytat: „... Od 1933 roku, kiedy rodzi się dziecko, urzędnicy (w imieniu kontrolerów) rejestrują dziecko jako ruchomy majątek w gospodarstwie. Następnie tworzy się kontrakt na niewolnictwo poprzez oszustwo rodziców, aby podpisali zgodę. Ten akt urodzenia konwertowany jest jako weksel na niewolniczą obligację sprzedawaną prywatnemu bankowi FED, a następnie przekazywany do drugiego Trustu Cestui Que (Vie) jako dziecko będące własnością banku…

Napewno z maseczką w razie czego zrobię rozkminę z ustawa "obywatelskiego nieposłuszeństwa" skoro taka istnieje. Wcześniejsze postanowienia sądu w sprawie masek straciły aktualność po wejściu nowej Ustawy 28.12.2020 w Polsce

Ostatecznie w obecnych dekretach dla wolnych ludzi które czytam jest rozdział w przypadkach ZAGROŻENIA ŻYCIA w wyniku ataku policji lub w szpitalu i przychodni na tych kto nie ma maseczki należy napisać duże czerwone V.C na maseczkach i oczywiście nagrywać telefonem te sytuacje jako dowód gdyby system monitoringu zamazał czytelność obrazu aby ukryć napis VC na maseczce.
Vi Coactus ( V.C ) jest łaciński termin oznaczający „został zmuszony”

To samo dotyczy dokumentów i na różnych oświadczeniach należy dodać dopisek „V.C wypełniam dokument pod przymusem”. W tym przypadku podpis nie będzie użyty przeciwko nam.

Pożyjemy zobaczymy.

Widzę że Hania też zaczyna wspominać o gotowej Deklaracji Wolności o której dowiedziałam się z doniesienia Kimberly Ann Gouen po spotkaniu LifeForce 17.01.2021 czyli już po mojej sprawie sądowej. Czyli taka Deklaracja już jest gotowa. Zobaczymy jaka to Deklaracja i czy zaakceptują ją wszystkie kraje.

Niektórzy Kimberly Ann Gouen nazywają oszustką w tym Hania też dlatego na naszej grupie nie umieszczam sprawozdań ze spotkań LifeForce. Osobiście nie robię pospiesznych wniosków na podstawie opinii innych. Wolę wyrobić swoje własne zdanie i dlatego spokojnie obserwuje co wyniknie z działań LifeForce. (szkoda że Samoświadomi przestała robić tłumaczenia pewnie z tego samego powodu co Hania uważa ich za oszustów)

Czy ktoś już zapoznał się tekstem tej Deklaracji Wolności co Hania chwaliła? Chętnie ją poszukam i podzielę się informacją.

Dzisiaj udostępniam moje opracowanie wykazu podstaw prawnych dla zapoznania się na który przepisy możemy powoływać się w razie żądania od nas przestrzegania bezprawnych nakazów i zakazów po wejściu Ustawy 29.12.2020 roku. Wszelkie orzeczenia sądowe w sprawach założonych przed tą datą nie dotyczą obecnej sytuacji w kraju.

Zapoznałam się z Prawem Uniwersalnym, prawem morskim Konstytucja i orzeczeniami Trybunału (a właściwie ich brakiem), Ustawa cowidowa i Deklaracja ONZ oraz Dekretami różnych społeczności łączących Wolne Istoty w różnych krajach.
Niestety na moje pytanie żadna oficjalna kancelaria Prawna specjalizująca się w antycowidowych sprawach nie udzieliła mi odpowiedzi jako pracownikowi cyrku który utracił możliwość wykonywania swojego zawodu od marca 2020. Pewnie mają bardziej opłacalnych klientów biznesowych. Trudno.

Dałam radę przy waszym wsparciu i wsparciu kilku grup aktywistów polskich przygotować się i przejść tą próbę samodzielnie. Aby zostać Klaunem w cyrku trzeba być błyskotliwym i kreatywnym. I jako Wolna Artystka zawsze na własną odpowiedzialność bez dofinansowań, bez świadczeń socjalnych i bez dostępu do bezpłatnej opieki medycznej od lat nauczyłam się żyć w Prawdzie, Zdrowiu i Radości. A SYSTEM ma mi służyć ani na odwrót.

Pozdrawiam,

Olga

https://gofile.io/d/M8arIx
Awatar użytkownika
lukasz

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”