Dochód gwarantowany

Dyskusje związane z obudzeniem. Jeżeli coś czujesz czego nie wiedzą inni napisz o tym tutaj. Wszystko co dotyczy ezoteryki, mistyki, podnoszenia wibracji jest tutaj na temat.
Mary
Posty: 1
Rejestracja: 09 kwie 2020, 00:26

Witajcie,
Ogladajac jeden z nagran Arona byla wzmianka o dochodzie bezwarunkowym. Czy wiadomo kiedy on wejdzie? I czy sa jakies szczegóły?

Pozdrawiam Mary
Awatar użytkownika
Goon
Posty: 43
Rejestracja: 30 wrz 2019, 22:57
Lokalizacja: Lubelskie
Kontakt:

To się ciągle dzieje a informacje są zmienne.
Wzmianka była u Arona i u Arona znajdziemy więcej informacji kiedy to może być realne. Szczegółów nie ma a każde z państw próbuje coś na swój sposób dopiero wprowadzać. W Polsce zaczęło się to chociażby od 500+ i innych + dodatków a teraz widzimy zapomogi dla firm i pracowników z powodu wirusa. Aron mówił że u nas zacznie się to właśnie poprzez dodatki dotacje itp a nie tak jak w innych państwach gdzie będzie po prostu kasa za darmo. U nas kasa będzie za coś lub na coś, przynajmniej na początku. Będą chcieli zlikwidować szarą strefę więc do tego czasu aż tego nie zrobią bezrobotny raczej nie otrzyma kasy za to że żyje.

Edit: Przed chwilą Hiszpania zapowiedziała dochód podstawowy dla każdego obywatela.
Mój blog na którym opisuję swoją drogę i przeżycia. Szczegółowy opis o czym będę pisał znajduje się na miejscu https://godrogado.blogspot.com/. Zapraszam też na Instagram gdzie będę zamieszczał wpisy przy opublikowaniu nowego posta.
Szczęście Radość Miłość Uśmiech
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”