Dzień dobry wszystkim! :)

bartas

Witam wszystkich serdecznie.
Mam na imię Bartek i mam 23 lata. Od jakiegoś czasu szukałem forum z ludźmi o pozytywnych wibracjach, ludzi przebudzonych lub raczej ludzi którzy znajdują się na drodze przebudzenia, bo jak wiemy jest to proces ciągły :) W moim przypadku droga prowadzi mnie od pewnego czasu do tyłu. Kilka lat temu miałem swoje pierwsze momenty przebudzenia. Zaczęło się od poznania odpowiedniej osoby, która naprowadzała mnie na pewne sprawy. Wspominam to cudownie, najpiękniejsze momenty życia. Spokój, błogość i więź z kosmosem zaczęły się urywać gdy straciłem kontakt z moim drogowskazem. Ponownie wróciły stare znajomości i problemy. Wszystko zaczęło mnie przytłaczać. Staram się wrócić na swoją ścieżkę ale nie jest to dla mnie takie proste...
Dlatego tak się cieszę, że znalazłem to forum. Liczę, że ta społeczność doda mi motywacji i wewnętrznej siły aby być lepszym od siebie z dnia poprzedniego.
Pozdrawiam wszystkich cieplutko :)
Awatar użytkownika
lukasz

Witaj i powodzenia w swoje drodze, chodź tylko tam gdzie cię serce prowadzi.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Goon
Kontakt:

Witam. Miałem podobny etap w życiu. Ważna w tym okresie okazała się zawziętość, nie mogłem odpuścić, przedefiniowałem siebie przez to co przeszedłem i stworzyłem silniejszą wersję siebie łącząc moje Ja z przeszłości z aktualizacją. Pamiętaj też że stary świat nie jest zły, naucz się w nim przebywać ale niech on nie powoduje u Ciebie negatywnej energii, silny człowiek wejdzie nawet do szkoły dusz którą nazywamy piekłem i zobaczy tam piękno. Twórz swój nowy lepszy świat nie paląc mostów ale zrezygnuj z toksycznych nawyków. Wśród toksycznych osób głoś dumnie swoją prawdę, a każde wyśmianie możesz tak samo wyśmiać, przecież prawdy nie oszukają. Będziesz dziękował sobie że to przeszedłeś, doświadczyłeś ale się nie poddałeś.
Mój blog na którym opisuję swoją drogę i przeżycia. Szczegółowy opis o czym będę pisał znajduje się na miejscu https://godrogado.blogspot.com/. Zapraszam też na Instagram gdzie będę zamieszczał wpisy przy opublikowaniu nowego posta.
Szczęście Radość Miłość Uśmiech
Awatar użytkownika
Annika

Cześć Bartek :romance-grouphug:

Wszystko ma swoje miejsce i czas.

Super, że nas znalazłeś :dance: Każdy ma swoją własną drogę. Spotkałeś osobę, która pomogła ci wejść na ścieżkę, ale sam musisz nią kroczyć i szukać kolejnych wskazówek. Gdyby było łatwo, szybko byś się znudził. Wycisz się i obserwuj uważnie.

Wszystko ma swoje miejsce i czas...
"Życie to kabaret. Musimy tylko nauczyć się śmiać z dowcipów, które nam robi."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitania”