Fioletowy Płomień

Awatar użytkownika
lukasz
Posty: 90
Rejestracja: 14 sie 2019, 10:01

MOC FIOLETOWEGO PŁOMIENIA

Coraz więcej ludzi dzisiaj szuka sposobów aby zmienić swoje życie, uzdrowić siebie, bliskich i całą planetę. I to jest piękne, że tak wzrasta nasza świadomość... i to jest bardzo obiecujące, że dzięki temu zajdą na naszej planecie duże zmiany.

Jedni dbają o czystość zwykłych śmieci (recykling), inni sięgają jeszcze wyżej: stosują modlitwy, afirmacje, medytacje, jogę... a nawet oczyszczają negatywne pola dźwiękiem. Robią wszystko aby przekształcić negatywne energie w pozytywne. Oczywiście mówimy tutaj o duchowym dźwięku, który podnosi wibracje naszej planety i nas wszystkich zamieszkałych na niej. Następnym bardzo silnym strumieniem oczyszczającym o czym wie nieduża ilość ludzi jest Fioletowy Płomień.

Fioletowy Płomień jest potężnym dodatkiem do wszystkich przełomowych działań w Wyższej Świadomości - zasadniczo przekształca i podnosi nasze energie duchowe, przyśpiesza życie na poziomie eterycznym, umysłowym, emocjonalnym i fizycznym. To jest już naukowo udowodnione!

Fioletowy Płomień jest świetlistą, inteligentną substancją o częstotliwości ultrafioletu, czego nie widzą nasze oczy, ale pod jego wpływem wzrasta w nas alchemiczny proces, tworzy i przywraca nasz rytm życia. Jest to nasz nowy wdech i wydech - czyli nasz puls codziennego życia. Szczególnie ważny dzisiaj w erze wielkiego zanieczyszczenia Ziemi, które spowodowała współczesna cywilizacja. Potrzebujemy świeżego powietrza i wody, słońca, zdrowych energii prosto z gwiazd i zdrowych prądów Ziemi. Fioletowy Płomień pomaga przywrócić naszą utraconą równowagę a także odnawia przyrodę. To dzięki Fioletowemu Płomieniowi, który jest dla nas bezpłatną energią pomagamy naszej psychice i ciału. Odwracamy ruch spiral, które wibrują w dół i działają na nas w negatywny sposób, doskonalimy elektrony i wypełniamy Fioletowym Płomieniem szeroko otwarte przestrzenie między nimi i jądrami atomów, to tam magazynuje się negatywna myśl, uczucia i gromadzą się negatywne energie. Mogą to być pozostałości karmy, która stała się twarda jak beton albo lepka jak smoła, co daje fałszywe informacje naszym komórkom i polom magnetycznym, wpływa negatywnie na naszą aurę powodując degenerację tak fizyczną jak i umysłową. Tacy ludzie mają zatwardziałe serca, brak w nich wrażliwości na potrzeby innych, są krnąbrni i cierpią na zdrowiu.

Gdy przywołujemy Fioletowy Płomień lub wysyłamy go w odpowiedni obiekt (człowieka lub niezdrową sytuację) jego Płomień, który wibruje z najwyższą częstotliwością przechodzi przez te gęste substancje i przekształca je w światło. Już po krótkim czasie, kiedy zaczynamy pracować z Fioletowym Płomieniem poczujemy radość, lekkość, nadzieję i zauważymy, że wpływa w nas nowe życie. Rozpuszczają się w nas chmury depresji, dosłownie... jakby je wymiatał płomień.

Szczególnie należy stosować Fioletowy Płomień, kiedy natrafimy na krnąbrne warunki... tam, gdzie Fioletowy Płomień zaczyna pracować niszczy gęste cząsteczki i widzimy dużą poprawę. Często uwalniana zostaje zamrożona energia z wielu wcieleń, przez co poprawiamy masową świadomość.

Wzywajmy Fioletowy Płomień poprzez wspólne i samodzielne afirmacje, wizualizujmy i wypowiadajmy słowa afirmacji na głos, ale nie za głośno, nie ma takiej potrzeby. Fioletowy Płomień jest Boską energią i tak się manifestuje, to cząsteczka Fioletowego Światła z Boskiego Źródła.

Fioletowy Płomień wykazuje liczne korzyści, to Święty Ogień i bez obawy - na pewno nie zrobi krzywdy a my wzywając Go uczestniczymy w świętym procesie współtworzenia z Bogiem w naszym duchowym życiu.

Jak zacząć pracę z Fioletowym Płomieniem?

Najlepiej od mantry Fioletowego Płomienia... i prosić aby Fioletowy Płomień usunął nasze obciążenia. Powinniśmy zwrócić się do Wyższej Jaźni i prosić o pomoc w podniesieniu świadomości planetarnej.

Znawcy tematu wiedzą, że Fioletowy Płomień jest niewidzialną energią duchową, siódmym promieniem Ducha Świętego. Święci i wschodni jogini znali od dawna Fioletowy Płomień, który przyśpiesza rozwój duchowy i nie tylko oni... nie bez kozery wielu kapłanów w wielu religiach ubiera się w te barwy podczas religijnych rytuałów... ale ta tajna wiedza była dla nas ludzi mocno zakryta, i nadal są grupy ludzi, którzy próbują ją nam zasłonić, ponieważ jest im nie na rękę wznoszenie ludzkiej świadomości.

Duch Święty, który według starej mądrości jest Boską Matką z rdzeniem białego płomienia, który jest twórcą wszystkich energii i wszystkich cyklów energetycznych. Fioletowy Płomień widać nawet w powietrzu, kiedy nasza ziemia jest skąpana letnim deszczem, widzimy jego odcień w wodzie, w kałużach, w mgłach, w trawie suszonej w letnim słońcu.

I szkoda, że Fioletowy Płomień jest nadal jednym z mniej znanych największych narzędzi duchowych na świecie... a jest to ogromny dar od Boga dla ludzkości.

Jest to aspekt Światła i Energii Boga, która pomaga przebaczać i miłować. Znany jest jako Płomień Przebaczania i Miłosierdzia.

Naukowcy twierdzą, że spośród siedmiu głównych kolorów widzialnego widma fiolet ma najwyższą częstotliwość i znajduje się w punkcie przejścia do następnej oktawy drgań światła.

Fiolet ma najsilniejsze energie uzdrawiające i wszystkie naturalne kamienie o odcieniu fioletowym posiadają najsilniejszą moc uzdrawiającą. Najbardziej znany z tej grupy kamieni jest ametyst, zwany również kamieniem Boga, który był ceniony przez wieki i używany do leczenia. Ametysty zdobiły nie tylko religijne szaty ale i królewskie.

Fiolet potrafi najszybciej umieścić ciało w harmonii. Fioletowy Płomień jest w obecnym czasie bardzo ważny - jest płomieniem transmutacji, przemienia negatywną karmę, która zmagazynowana jest w nas w ciągu całych wieków, tylko ten Płomień potrafi ją stransmutować w pozytywną energie. Wysoka wibracja tego Płomienia przenika przez nasz system nerwowy, nasze serce i całe ciało fizyczne i duchowe... powiecie: to jest zbyt proste, zbyt piękne aby było prawdziwe. Toteż popracujmy sami chociaż przez parę minut dziennie z Fioletowym Płomieniem i sami się przekonajmy... sami musimy doświadczyć w sobie mocy tego Płomienia... w dodatku można zastosować w życiu ametysty, fioletową odzież, fioletowe dodatki w mieszkaniu, kwiaty z różowym akcentem (róż to kolor miłości).

W tym miejscu wspomnę również o roli ametystu. Uważany jest za kamień uzdrawiający, uspakajający, zwiększa siłę psychiczną, przynosi stabilność charakteru, daje poczucie bezpieczeństwa... jednym zdaniem działa jako środek uspakajający i goi trójcę: ciało, umysł i duszę. Pomaga dotrzeć do wyższych wymiarów duchowości.

Ametyst od dawna jest znany jako lekarstwo na gojenie i odtruwanie. Niezaprzeczalnie ma alchemiczną naturę - jest kamieniem duchowości i zadowolenia. Ametyst, o czym mało ludzi wie wzmacnia układ odpornościowy, chroni przed rakiem, leczy choroby serca, zaburzenia słuchu, działa jako regulator cukru we krwi... a także leczy alkoholizm i inne uzależnienia. Szczególnie zalecany dla osób, które walczą z alkoholizmem. W tym przypadku ametystu używali już starożytni Grecy, nawet ich kielichy do wina były ozdabiane ametystem w celu ochrony przed uzależnieniem i nadmiernym piciem alkoholu. Dziwne bo tą wiedzę mają także amerykańscy Indianie.

Ametyst ma silny wpływ na życie człowieka, jest pięknym kamieniem dla każdego, toteż wprowadzajmy go do swojego życia, choćby nosząc biżuterię z ametystu.

OCZYSZCZANIE FIOLETOWYM PŁOMIENIEM

Ogniu Fioletu <otocz nas> 3x
Ogniu Fioletu <trzymaj nas> 3x
Ogniu Fioletu <uwolnij nas> 3x

Jam Jest (3x) kolumna Ognia Fioletu
Jam Jest (3x) Boga miłością tu
Jam Jest (3x) perfekcja bez skazy i cienia
Jam Jest (3x) płomień miłości w powietrzu strumieniach

Pilnuj nas (3x)
Przepal nas (3x)
Przepełnij nas (3x)

I w pełni przyjmuję <niech się tak stanie> (3x) tu oto i teraz.
Moce potężne na wieki trwałe, wszechmocne czynne,
rosnące w zasięg świat ogarniając, aż wszyscy osiągną
światło wolności i wniebowstąpienia.
Umiłowana (y) Jam Jest (3x)

https://www.vismaya-maitreya.pl/swiat_e ... ienia.htmlPRAWO PRZEBACZANIARYTUAŁ --- PRAWO PRZEBACZANIA

<przywołać Aniołów niosących Witalny Ogień>

Prawo przebaczania.

Przywołuję Was Aniołowie od Witalnego Płomienia, proszę przywołajcie Prawo Przebaczania i spalcie te złe moce, które mnie hamują (nazwisko kogoś bliskiego) za pomocą waszego Witalnego Płomienia niech pochłonie wszelkie błędne zapisy, dysharmonię, nieporządek i ograniczenia, wszelkie spirale złych mocy, Jestem Wolna. (Jest wolny)

Jam Jest Prawo Przebaczania i Płomień Pochłaniający każdą nieharmonijną działalność świadomości ludzkiej.

Wybaczam ci, że nie jesteś takim(taką), jakim chciałabym cię widzieć. Wybaczam ci i bądż wolny(a).

OCZYSZCZANIE --- PRAWO PRZEBACZENIA

<przywołać Oromasisa - Władcę Ognia>

Omri Tas - Władca Fioletowej Planety, prosi by nie tracić ani chwili ale często odmawiać Mantry oczyszczające - wzywać Fioletowy Płomień i oczyszczać nasze ciało przyczynowe i całą kulę ziemską.

Rozpuszczenie i palenie błędów

Jest potężnym Płomieniem spalającym, który teraz i na zawsze pochłania każdy błąd przeszły i teraźniejszy, jego przyczynę i jądro, jak i każdy zbędny twór za, który moja istota jest odpowiedzialna.

Ogień Fioletu - otocz nas <3x
Ogniu Fioletu - trzymaj nas <3x
Ogniu Fioletu - uwolnij nas <3x

Jam Jest wzmocniony(a) Ogniem Fioletu, Moja oczyszczona energia płynie we mnie, odnawia mnie i napełnia każdą komórkę mojego ciała i umysłu, właśnie w tym momencie.

Jam Jest <3x
Kolumna Ognia Fioletu
Jam Jest <3x
Boga Miłością tu
Jam Jest <3x
Płomień Miłości w powietrzu strumieniach.

Ogniu Fioletu
polej nas <3x
Ogniu Fioletu
przepal nas <3x
Ogniu Fioletu
przepełnij nas <3x

I w pełni wiary świadomie przyjmuję
Niech się tak stanie <3x
tu oto i teraz.

Poczuj Fioletowy Płomień
zmieniający ciemności w światło.


https://www.vismaya-maitreya.pl/modlitw ... zania.html


Fioletowy Płomień


Violet flame for transmutation and personal transformation

Fioletowy płomień jest niewidzialną duchową energią, siódmym promieniem Ducha Świętego, jawiącą się jako fiolet tym, którzy rozwinęli w sobie duchowe widzenie.
Broszura do medytacji Fioletowego Płomienia

Święci i adepci Wschodu i Zachodu od dawna używali fioletowego płomienia do przyspieszenia swojego rozwoju duchowego, ale ta kiedyś sekretna wiedza nie została ujawniona masom aż do dwudziestego wieku.

Fioletowy płomień ożywia nas i orzeźwia. Fioletowy płomień zamienia negatywną energię w pozytywną.

Transformując negatywne myśli i uczucia, fioletowy płomień przygotowuje grunt dla naszego uzdrowienia.
Archanioł Zadkiel o fioletowym płomieniu

Violet flame sweeping across the earth as freedom's flameGdy fioletowy płomień przetacza się przez świadomość ludzi, jest płomieniem radości. Poruszając się z wielkim przepływem Ducha Świętego, uwalnia każdą cząstkę energii, jakiej dotknie.

Ten płomień pieści Materię (ang. Mater), gdyż płomień to Duch Święty zaślubiony z Boską Matką, która jest rdzeniem białego ognia wszystkich cykli energii. Wielka miłość Ducha do Matki i Matki do Ducha jest magnetyzmem Alfy i Omegi przyciągającym płomień oczyszczenia z nieba do kanionów wielkich rzek, w górskie rozpadliny oraz skalne zakamarki. Gdziekolwiek jest sposobność, gdziekolwiek jest zaproszenie, tam ognie wolności przetaczają się, a aniołowie Zadkiela i Świętej Ametyst wylewają uniwersalny rozpuszczalnik, jakiego przez wieki poszukiwali alchemicy.

Gdy fioletowy płomień, jak letni deszcz, kąpie ziemię, duchy żywiołów (ang. elementals) pluskają się w powstałych kałużach i jeziorkach fioletowego eliksiru. Cztery niższe ciała planety i ludzie wchłaniają przepływ fioletowego ognia, tak jak wyschnięta ziemia i wysuszone letnim słońcem trawy chłoną wodę.

Fioletowy płomień i aniołowie fioletowego płomienia nadają rozpęd (ang. momentum), który powoduje przyspieszone krążenie elektronów. Jest to momentum radości! Albowiem radość i śmiech – ten rodzaj śmiechu, jakim śmieje się ten, który osiągnął zwycięstwo nad sobą – tryskają w duszy i podskakują w czterech niższych ciałach, usuwając gruz wątpliwości i strachu, trwającą latami depresję i bezcielesne byty, które czają się w ciemnych zakamarkach umysłu.

Fioletowy Płomień

Saint Germain - mistrz fioletowego płomienia


"Człowiek nie jest prawdziwie wolny, dopóki nie posiada on mocy stwarzania. Zatem nieustannie płynący strumień energii dany mu przez Boga, zaiste musi zostać skierowany ku matrycom twórczych pragnień, wzorowanych na woli bożej; ale gdy strumień Bożej energii zostaje zanieczyszczony, energie te utworzą ogniwa okowów, które go spętają.

Naszym pierwszym krokiem będzie wyeliminowanie i przetransmutowanie negatywów w świecie każdego aspiranta alchemii. Moc fioletowego, transmutacyjnego płomienia, jako przedstawiciela Ducha Świętego, może zostać wezwana od Boga na oczyszczenie świata jednostki.

Należy zauważyć, że dopóki alchemik nie wzywał fioletowego płomienia przez dłuższy okres czasu, moc jego jest rzadko dostrzegalna. Bez poprawnego naukowego podejścia, nawet jeśli alchemik będzie stosował go, użycie tego płomienia nie wystarczy, aby przeistoczyć jego świat. Ten alchemik, który upiera się, aby wywyższyć swą egoistyczną wolę w przeciwieństwie do Boskiej Woli i Bytu, w żadnym wypadku nie może otrzymać tych olbrzymich darów, które Duch chce mu przekazać.

Wiem, że niewielu ludzi chętnie oddałoby się całkowicie w ręce Boga. Są oni chętni na początku i ostrożnie podejmują pierwszy krok, kiedy wyższa wola pochlebia im, ale ponieważ nie pozbyli się oni ludzkiej woli, odkrywają oni na końcu, że ich wysiłki pozostają bez nagrody.

Człowiek nie może targować się z Bogiem ani z Kosmosem. Jednakże Wszechświat jest bardziej chętny obdarzyć człowieka wszelkimi doskonałymi darami, niż człowiek jest gotów zaakceptować je. Problem nie leży w oceanie pełnym pereł, lecz w nurku, który musi chętnie przyjąć obecność skarbów nieba w głębiach kosmosu - wolą nieba jest nie tylko to, aby człowiek odkrył te skarby, a także, by je posiadł.

Ludzie odseparowali się od królestwa bożego przez błędny punkt widzenia. Poprzez magię, i niestety, nawet czarną magię, usiłowali oni zyskać to, co jest jedynie i trwale osiągalne przez dobrowolne poddanie się woli Boga, Jego zamiarom i celom.

Jak długo ludzie będą okłamywać samych siebie? Jak długo będą oni przeciwstawiać się, przez swe lęki, poddaniu się żywym celom Boga? To tak, jakby nie chcieli rozstać się ze swymi pieniędzmi w sklepie, dopóki nie będą mieli w ręce kupowanego towaru.

Nie ma co targować się z Bogiem ani z Kosmosem. Kosmos nieprzerwanie chce przekazać człowiekowi najwyższe i najlepsze dary, ale aby je otrzymać, musi on zmienić swe nastawienie.

... Jeżeli wygląda, że powoli wprowadzam w sekrety wieków zagonionych i przemęczonych studentów, którym się spieszy, aby natychmiast pokonać wszelkie przeszkody, niech mi dane będzie rzec, że otrzymujecie obecnie z ustroni Braterstwa więcej informacji niż my sami otrzymywaliśmy w przeszłości, gdy rozpoczynaliśmy nasz nowicjat."

Saint Germain


http://fiolet.org.pl/
Awatar użytkownika
lukasz
Posty: 90
Rejestracja: 14 sie 2019, 10:01


ODPOWIEDZ

Wróć do „Energetyka”