• Partnerzy

Go Onek

Awatar użytkownika
Goon
Kontakt:

Go Onek

Post autor: Goon » 16 gru 2019, 21:25

Serdecznie witam po raz kolejny przestrzeń forum. Udzielałem się w przeszłości na poprzednim, tak też postanowiłem tu wrócić i zacząć znów więcej pisać. Minęło dużo czasu więc są też nowe przeżycia. Przestałem odczuwać potrzebę udzielania się w takich miejscach. Spowodowane to było wędrującą jaźnią która jakby z tego wyrosła i zobaczyła świat szerzej. Pojawiła się jednak idea abym zaczął coś tworzyć, udzielać się. Postanowiłem założyć bloga, dlatego też dołączyła się do tego chęć wrócenia do starych talentów. Tak i tu jestem. Aktualnie go piszę i niedługo otworzę, tam głównie będę zamieszczał moją historię. Tutaj myślę wniosę dużo dobrego. Pozdrawiam.
Mój blog na którym opisuję swoją drogę i przeżycia. Szczegółowy opis o czym będę pisał znajduje się na miejscu https://godrogado.blogspot.com/. Zapraszam też na Instagram gdzie będę zamieszczał wpisy przy opublikowaniu nowego posta.
Szczęście Radość Miłość Uśmiech

Awatar użytkownika
Annika

Re: Go Onek

Post autor: Annika » 31 gru 2019, 22:00

Witaj :romance-grouphug:

Jesteś już w nowej przestrzeni. Jest tu "stara gwardia" ale jest też dużo nowych osób. Forum rozrasta się i służy pomocą. Zgaduję, że Dusza cię tu przyprowadziła, bo inni potrzebują twoich rad. Jakie masz talenty, oprócz pisania? Czyżby fotografia?

Namaste
"Rozwój duchowy zaczyna się wtedy,
kiedy zaczyna się widzieć i doceniać to, co inni ignorują"

Awatar użytkownika
Goon
Kontakt:

Post autor: Goon » 06 sty 2020, 14:35

Chyba masz rację że nastąpiło przyciąganie, poczucie natchnienia do jakiegoś działania. Co jest przyczyną to zobaczę w czasie. Co do fotografowania to jest tak że lubię robić zdjęcia miejsc które mi się podobają i zainteresują jednak nigdy nie oddają poczucia ogromu jakie jest przed Tobą. Tym sposobem moje foldery pękają od natłoku. Ostatnio zacząłem bawić się perspektywą, ramą i fotografią małych rzeczy jak np kwiaty. Wtedy mój telefoniczny aparacik jest w stanie uchwycić w pełni piękno przy dobrym świetle. Myślę też ze przy zmianie sprzętu moje zdolności się powiększą jednak nawet mając nic można coś ciekawego np nakręcić, wystarczy chcieć i trochę się pobawić w programach. Ostatnio będąc w Gdańsku stałem przed dylematem czy fotografować czy spacerować, było mało czasu, była noc, skupiłem się na doświadczaniu bez telefonu w ręku. Po za tym to mam wiele ciągot w życiu. Jeszcze o nich wspomnę, po prostu trzeba dzielić nasz czas na hobby, nie da się zrobić wszystkiego na raz :D. Do jednych rzeczy wracam a są to głównie pragnienia które zaniedbałem na danym etapie, inne odpuszczam, część pozostaje ciągle.
Mój blog na którym opisuję swoją drogę i przeżycia. Szczegółowy opis o czym będę pisał znajduje się na miejscu https://godrogado.blogspot.com/. Zapraszam też na Instagram gdzie będę zamieszczał wpisy przy opublikowaniu nowego posta.

Awatar użytkownika
Annika

Post autor: Annika » 06 sty 2020, 15:16

Rewelacja! Fotografia to piękne zamiłowanie. Mnie też do tego ciągnie (ciągnęło?). Mam aparat taki cyfrowy sprzed 10 lat, więc pod względem megapixeli to już nie jeden telefon go przegania. Ale właśnie w nim odkryłam cudowną funkcję "makro" i próbowałam swoich sił na duetach kwiat/owad z tym co miałam. Wiem jakie cuda można stworzyć posiadając choćby jeden obiektyw do fotografii makro. Cóż, u mnie skończyło się na zachwytach, bo jakoś nigdy nie poszłam za tym głosem. Bo do obiektywu aparat potrzebny przecież.

Ale jest w fotografii niezwykłe piękno. A jak dodasz właśnie nietypową perspektywę, czy grę światła, to efekt dla oczu jak przysłowiowe "palce lizać" dla podniebienia. I faktycznie, nie ważne jak bardzo starasz się oddać piękno w fotografii, efekt jest marny w stosunku do rzeczywistości. Trzeba by było chyba jakieś 360 stopniowe panoramiczne, ale holograficzne "niewiadomoco" robić (jak w holokabinie ze StarTreka ) :lol:

To bardzo dobrze, że foldery pękają. To znaczy, że wołają do ciebie, żeby coś z nimi zrobić. Szkoda, żeby tak fotki w samotności leżakowały na dysku.

Wszystko ma swoje miejsce i czas. Byle do przodu. Ciekawość jest, więc będę tam do ciebie oko jedno i drugie wrzucać. :handgestures-thumbup:

Awatar użytkownika
Goon
Kontakt:

Post autor: Goon » 06 sty 2020, 15:48

Kwiat/źdźbło i owad, o jakie ja piękne zdjęcie mam, też pokazać muszę :happy-smileyflower:
Chyba musielibyśmy medytacyjnie/telepatycznie sobie zdjęcia przekazywać hmm :text-woo:
Zapraszam :greetings-wavingyellow:

Awatar użytkownika
Annika

Post autor: Annika » 09 sty 2020, 13:01

Goon pisze:
06 sty 2020, 15:48
...
Chyba musielibyśmy medytacyjnie/telepatycznie sobie zdjęcia przekazywać hmm :text-woo:
...
Ciekawe stwierdzenie, bo miałam sen z podobną tematyką parę dni temu. Śniło mi się, że zaoferowałam komuś pomoc w medytacji i powiedziałam, że widzę po wejściu w medytację mnóstwo hiacyntów, które wypełniały całe pole widzenia. Na co towarzyszka tej medytacji poprosiła, żeby jej ten obraz telepatycznie przesłać. Nie bardzo wiedziałam jak i stwierdziłam, że spróbuję zrobić co się da, jakoś intuicyjnie. I wtedy, zamiast hiacyntów, całe pole widzenia wypełniały kody (maleńkie cyfry i chyba też jakieś litery tam były).

A wiesz, istnieją różne sposoby na dzielenie się obrazem, czasem bardzo przyziemne :handgestures-thumbup:

Awatar użytkownika
Goon
Kontakt:

Post autor: Goon » 10 sty 2020, 02:37

O! Widzisz, tematy które krążą wokół nas przyciągają podobne historie jak Twój sen.
Najbardziej przyziemną formą jest publikacja zdjęć i opis. Chodziło mi bardziej o przekazanie odczuć i ogromu tego co to ma przedstawić. Tutaj już musimy zastosować nową metodę.

Awatar użytkownika
Annika

Post autor: Annika » 11 sty 2020, 16:50

Tak, formy przyziemne, to oczywiście żart. Ale zgadzam się z tym stwierdzeniem co do odczuć. Odczucia są bardzo specyficzne i wymagałaby zupełnie innych środków przekazu. Chyba jakaś telepatia, połączenie z nieskończonością (pole kwantowe). Jakoś mnie to ostatnio fascynuje i czytam książkę którą napisał dr Dispenza o nadprzyrodzonych zdolnościach.

Awatar użytkownika
Goon
Kontakt:

Post autor: Goon » 04 kwie 2020, 18:11

Przeszukując stare zrzuty ekranu udało mi się znaleźć mój post powitalny z poprzedniego forum. Minęło już 4 lata.

Jeśli znajdę inne posty to tez z miłą chęcią udostępnię.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitania”