• Partnerzy

Harmonia kosmosu - zlot wolnych ludzi

Jesteśmy jednością. Ty wspierasz mnie, ja wspieram Ciebie. Każdy kto chce pomóc i wspierać duchowo forum, niech napisze swoją afirmacje w podpisie i raz dziennie ją sobie przeczyta z emocją napędową. Jedna intencja, jeden cel, różne drogi. Kochani, w grupie Siła. Jest nas wielu! Damy radę! Stwórzmy w ten sposób akumulator pozytywnej energii dla każdego potrzebującego! Im więcej dajesz tym więcej otrzymujesz!
Awatar użytkownika
Wichrolak

Harmonia kosmosu - zlot wolnych ludzi

Post autor: Wichrolak » 22 cze 2019, 21:24

XVII Zlot Wolnych Ludzi Harmonia Kosmosu 28-30 czerwca 2019 roku w Sulistrowicach

Czy był ktoś lub wybiera się na Harmonię kosmosu? Dla osób jakie nie wiedzą o czym mowa, jest to taki konwent wiedzy alternatywnej, spotkanie ludzi przebudzonych. Trzydniowe wykłady i warsztaty z tematów związanych z duchowością czy naturą. 40 zł wejście na dzień, 80 za trzy. Sam wybieram się pierwszy raz, więc bezpośredniej opinii nie mam, ale już nie mogę się doczekać. Będzie też zdrowe żarcie i stoiska z ciekawymi przedmiotami. Spotkanie odbywa się w okolicy masywu Ślęża w Sobótce, niedaleko od Wrocławia. dokładne info o lokalizacji, programie itp. znajdziecie w linkach.

http://niezaleznatelewizja.pl/xvii-zlot ... trowicach/ --- Strona

Wydarzenie na FB

Tak to wygląda

Wola kształtuje rzeczywistość.

Claudik591

Re: Harmonia kosmosu - zlot wolnych ludzi

Post autor: Claudik591 » 23 cze 2019, 22:21

Ja bym bardzo chętnie pojechała , jednakże finanse i duuuuza odległość mi nie pozwala. Ale na Twoim miejscu jeśli masz możliwość to Idź śmiało !! :)

Awatar użytkownika
Wichrolak

Post autor: Wichrolak » 23 cze 2019, 22:44

Będę na 100% Planuję dotrzeć na 12 w sobotę i wracać w niedzielę. Bardziej niż same wykłady, interesują mnie rozmowy z ludźmi, wymiana doświadczeń i nowe perspektywy. Porobię trochę zdjęć i nagram jakieś filmiki. Zapewne wrzucę małą relację potem na forum.

Awatar użytkownika
Wichrolak

Post autor: Wichrolak » 01 lip 2019, 21:08

Uff trochę mi to zajęło, ale wreszcie udało mi się sklecić mała relację z mojego pobytu na Harmonii Kosmosu. Jest to raczej amatorski filmik, ale pokazuje mniej więcej co i jak :)

Claudik591

Post autor: Claudik591 » 16 lip 2019, 23:51

Super!! Za rok się widzimy :)

Awatar użytkownika
Wichrolak

Post autor: Wichrolak » 21 lip 2019, 22:51

Niezależna dodaje regularnie filmiki z prelekcji z harmonii. Teraz właśnie wrzucili bardzo interesujący wykład, jaki wspomniałem w swojej relacji i najmocniej zapamiętałem ze zlotu.

Awatar użytkownika
Wichrolak

Post autor: Wichrolak » 31 lip 2019, 22:39

Ho ho! No proszę! Mówią o Harmonii kosmosu na kanale Media narodowe. Nikt tam nie był, co prawda, ale analizują program wydarzenia.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wsparcie duchowe - dołącz się!”