Hejo świetlni!

Krystian

Witam. Jestem Krystian :)
Kiedyś miałem konto na starej stronce, widzę że się pozmieniało.
Generalnie to czuję że coś odpracowałem. Wczoraj miałem takie perfidne Deja Vu i odczucie radości, że w końcu zakończyłem jakiś etap. Myślę że chodzi o akceptację i radość z tego ci się ma i w jakim miejscu się znajduje. Jest fajnie😊 Przez półtorej roku byłem na emigracji i to był ciężki czas dla mojej duszy.
Brakuje mi przyjaciół do wspólnych rozmów, gdyż z powodów rodzinnych mieszkam 45 km od miejsca gdzie się wychowałem. Ale pewnie znajdę ludzi o podobnych wibracjach. Bycie w świetle jest takie kojące i spokojne. Ach rozpływam się.
Mam nadzieję że to nie tylko efekt teobrominy, bo zajadam się często gorzką czekoladą. Jest taka smaczna hehe 😁
Pozdrawiam ciepło 😊
Twigen
Kontakt:

Witaj :) przez tą depreche staje sie mistrzem krotkiej wypowiedzi ;p ps na privie lub fb jest szansa na troche dluzsza gadke ze mna wiec zapraszam(lepiej mi sie gada w '4 oczy')
T. fortis Fortuna adiuvat :angelic-cyan:
Awatar użytkownika
Annika

Witaj Krystian :romance-grouphug: Gorące pozdrowienia :happy-sunshine: :happy-sunny: :happy-sunshine: , a co! ;)

Tak, tutaj powinno się trochę osób do wspólnych rozmów znaleźć :handgestures-thumbup: Chyba ogromna większość ma z tym problem. Może i jest ktoś stosunkowo blisko, z kim można by kilka słów zamienić, ale z takimi "obudzonymi" tematami, ludzie się raczej nie afiszują.

Myślę, że u mnie też nowy etap się rozpoczyna. Wreszcie zamieniam etap myślenia na etap działania i organizuję swoją pierwszą sesję wglądu duchowego. Chcę poznać swoje przeszłe wcielenia, tzn. te które mają największy wpływ na to, co obecnie w tym życiu przerabiam.

Tak, życie na emigracji raczej nie rozpieszcza, znam to z autopsji, bo na chwilę obecną utknęłam poza granicami naszej pięknej Ojczyzny. Świetny wybór z gorzką czekoladą. Przyjemne z pożytecznym i nie musisz się martwić o poczucie winy. ;)

Pozdrawiam bardzo serdecznie i do zobaczenia na Forum i Czacie :greetings-wavingyellow:
"Życie to kabaret. Musimy tylko nauczyć się śmiać z dowcipów, które nam robi."
Awatar użytkownika
Libert

Witaj. Nabijam se posty
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitania”