Hipnoza regresyjna

Leksykon imion i nazwisk osób/osobowości z branży, ich oferta oraz nasza dyskusja o tym co robią.
Zawodowcy to osoby zajmujące się uzdrawianiem/rozwojem duszy lub ciała poprzez prowadzenie płatnych diagnoz, terapii, sesji technik/metod uzdrawiania, warsztatów, itp. Jeżeli Zawodowiec jest osobą obudzoną i budzi innych to koniecznie dodaj taką osobę tutaj. Temat dla osób, które brały udział w ich zajęciach i chcą się podzielić wrażeniami. Dla zainteresowanych tym czy warto? Do kogo? Po co? Jeżeli jesteś zawodowcem w tej przestrzeni to jest dział dla Ciebie.
Wojtysz

Ja miałem kilka sesji hipnozy regresyjnej u Pana Arkenasa w Instytucie Duszy. Strona, to: http://instytutduszy.pl
Hipnoza regresyjna była zarówno reinkarnacyjną sesją, jak również typu LBL znanej z książek Michaela Newtona. Odwiedziłem także świat duszy. Poznałem swoją grupę dusz, bratnią duszę, czym się zajmuję w świecie duchowym, swoje duchowe imię, poznałem lepiej swojego Przewodnika duchowego, jak i swoje poprzednie wcielenia.
Bardzo sobie chwalę, byłem ogromnie zadowolony po sesji. A właściwie po kilku sesjach. Pan Arkenas widać, że posiada ogromną wiedzę, jak i intuicję, wgląd duchowy i świetne podejście do osoby, z którą prowadzi sesje (jest to sesja podobna do tych znanych z książek Michaela Newtona, ale w większej mierze skupienie w niej jest na kwestiach ezoterycznych, karmie i tego typu aspektach, co mi osobiście bardzo odpowiadało). Wszystko bardzo profesjonalnie, jak i świetnie poszło. Jest możliwość zarówno online, jak i osobiście (ja osobiście byłem online przez Skype).
Mi ta sesje ogromnie pomogły, zarówno jeżeli chodzi o rozwój duchowy, ale i zmiany życiowe. Właściwie moje życie ogromnie zmieniło się na lepsze po sesji, sesje były katalizatorem do dużych transformacji duchowych, a następnie życiowych (myślę, że jak ktoś jest w świadomym rozwoju duchowy to wie, o czym mówię w kontekście tego, że wszystko zaczyna się od wewnątrz).
Naprawdę szczerze polecam. Mało wypowiadam się na forach (to forum praktycznie jedynie czytam), ale wypowiadam się, bo wiem, że mogę szczerze polecić sesje hipnozy regresyjnej z tym Panem.
Pozdrawiam serdecznie, Wojtysz.
Laststorm2p

Witam
Ja niedawno korzystałam z usługi Patrycji Grzesiak posługuje się metodą Grifasi, dla mnie narazie numer jeden. Już czuję odromne zmiany szczerze polecam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawodowcy”