Hipnoza regresyjna

Leksykon imion i nazwisk osób/osobowości z branży, ich oferta oraz nasza dyskusja o tym co robią.
Zawodowcy to osoby zajmujące się uzdrawianiem/rozwojem duszy lub ciała poprzez prowadzenie płatnych diagnoz, terapii, sesji technik/metod uzdrawiania, warsztatów, itp. Jeżeli Zawodowiec jest osobą obudzoną i budzi innych to koniecznie dodaj taką osobę tutaj. Temat dla osób, które brały udział w ich zajęciach i chcą się podzielić wrażeniami. Dla zainteresowanych tym czy warto? Do kogo? Po co? Jeżeli jesteś zawodowcem w tej przestrzeni to jest dział dla Ciebie.
Wojtysz
Posty: 1
Rejestracja: 25 kwie 2020, 07:59

Ja miałem kilka sesji hipnozy regresyjnej u Pana Arkenasa w Instytucie Duszy. Strona, to: http://instytutduszy.pl
Hipnoza regresyjna była zarówno reinkarnacyjną sesją, jak również typu LBL znanej z książek Michaela Newtona. Odwiedziłem także świat duszy. Poznałem swoją grupę dusz, bratnią duszę, czym się zajmuję w świecie duchowym, swoje duchowe imię, poznałem lepiej swojego Przewodnika duchowego, jak i swoje poprzednie wcielenia.
Bardzo sobie chwalę, byłem ogromnie zadowolony po sesji. A właściwie po kilku sesjach. Pan Arkenas widać, że posiada ogromną wiedzę, jak i intuicję, wgląd duchowy i świetne podejście do osoby, z którą prowadzi sesje (jest to sesja podobna do tych znanych z książek Michaela Newtona, ale w większej mierze skupienie w niej jest na kwestiach ezoterycznych, karmie i tego typu aspektach, co mi osobiście bardzo odpowiadało). Wszystko bardzo profesjonalnie, jak i świetnie poszło. Jest możliwość zarówno online, jak i osobiście (ja osobiście byłem online przez Skype).
Mi ta sesje ogromnie pomogły, zarówno jeżeli chodzi o rozwój duchowy, ale i zmiany życiowe. Właściwie moje życie ogromnie zmieniło się na lepsze po sesji, sesje były katalizatorem do dużych transformacji duchowych, a następnie życiowych (myślę, że jak ktoś jest w świadomym rozwoju duchowy to wie, o czym mówię w kontekście tego, że wszystko zaczyna się od wewnątrz).
Naprawdę szczerze polecam. Mało wypowiadam się na forach (to forum praktycznie jedynie czytam), ale wypowiadam się, bo wiem, że mogę szczerze polecić sesje hipnozy regresyjnej z tym Panem.
Pozdrawiam serdecznie, Wojtysz.
Laststorm2p
Posty: 1
Rejestracja: 12 lis 2020, 23:34

Witam
Ja niedawno korzystałam z usługi Patrycji Grzesiak posługuje się metodą Grifasi, dla mnie narazie numer jeden. Już czuję odromne zmiany szczerze polecam
Aluzja
Posty: 1
Rejestracja: 04 lut 2021, 12:40

lukasz pisze: 23 lis 2019, 08:56
Dlaczego nie polecasz?
Awatar użytkownika
lukasz
Posty: 89
Rejestracja: 14 sie 2019, 10:01

Warto sprawdzić w jakim stanie jest podświadomość ale nie ma co oczekiwać że to wszystko rozwiąże bo zawsze jest coś do zrobienia od poziomu świadomości. Miałem u nich jeszcze jedną sesję. Jakimś trafem jedna pani z Teamu Griffasi powiedziała że nie zajmie się tym i tak wyszła trzecia sesja AUM.
szczypiorek
Posty: 102
Rejestracja: 17 lis 2019, 08:56
Lokalizacja: ...

Aluzja pisze: 04 lut 2021, 12:58 @lukasz
Dlaczego nie polecasz?
Ja miałem sesję i polecam. Co komu pasuje to indywidualna sprawa. Moim zdaniem każdy powinien brać to co czuje i co z nim/nią współgra.
Ja nie testuję różnych metod w takim zakresie jak Łukasz, ale akceptuję fragmenty drogi które przechodzę. Tak już jest, a na danym etapie dana pomoc.

Polecam dużo medytacji bo to bardzo pomaga i umożliwia zauważenie co właściwie dzieje się wokół. Chociaż... czasem można się pomylić, ale to też etap analizy.
Jak biorę jakąś formę rozwoju duchowego to sprawdzam co jakiś czas jak zmienił się mój światopogląd i odnoszę go do środowiska z którym się stykam. Korekta postępowania jest jak sprzężenia zwrotne w układach automatyki. Porównuje się stan bieżący z poprzednim by określić w którą stronę podążyć teraz.

Kiedy pracuje się samemu warto sprawdzać. Nie ma kogo zapytać, a pewnych osób lepiej nie pytać. Samemu więc trzeba dochodzić do tego co jest dobre, a co nie, co prowadzi do wzrostu a co do cofania się. Komu ufać, a od kogo trzymać się na dystans.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawodowcy”