• Partnerzy

Hipnoza regresyjna

Leksykon imion i nazwisk osób/osobowości z branży, ich oferta oraz nasza dyskusja o tym co robią.
Zawodowcy to osoby zajmujące się uzdrawianiem/rozwojem duszy lub ciała poprzez prowadzenie płatnych diagnoz, terapii, sesji technik/metod uzdrawiania, warsztatów, itp. Jeżeli Zawodowiec jest osobą obudzoną i budzi innych to koniecznie dodaj taką osobę tutaj. Temat dla osób, które brały udział w ich zajęciach i chcą się podzielić wrażeniami. Dla zainteresowanych tym czy warto? Do kogo? Po co? Jeżeli jesteś zawodowcem w tej przestrzeni to jest dział dla Ciebie.
Jacobo

Hipnoza regresyjna

Post autor: Jacobo » 20 cze 2019, 17:43

Szukam jakiegoś fachowca od hipnozy regresyjnej,
Czy ma ktoś z Was jakieś z tą metodą doświadczenie?

Awatar użytkownika
Wichrolak

Re: Hipnoza regresyjna

Post autor: Wichrolak » 20 cze 2019, 23:41

Też szukam kogoś odpowiedniego, ale dwie osoby w jakich pokładałem nadzieje sią ciężko dostępne (i niezbyt tanie). Jedna pani mieszka w niemczach ( http://www.zyciemiedzyzyciami.pl/regresingLBL.html), druga gdzieś nad morzem (czyli daleko od mego miejsca pobytu). http://szkolarozwoju.com/index.php/regresing/
Wola kształtuje rzeczywistość.

ZbyniuRoksana

Post autor: ZbyniuRoksana » 21 cze 2019, 11:45

Nie jestem osobiście zwolennikiem hipnozy regresyjnej, gdyż niewprawna osoba zajmująca się tym tematem może narobić dużych problemów osobie poddającej się regresji, począwszy od problemów emocjonalnych, psychicznych, a na umysłowych kończąc. Brak wolnych terminów u doświadczonych specjalistów od hipnozy o czymś świadczy. Zalecam ostrożność w swoich poszukiwaniach.
Ale każdy postępuje tak jak, jak uważa i jak podpowiada mu intuicja.

Bolesław Zarębski
Hipnoterapia Regresyjna
Uzdrawianie Duchowe
tel. 607 246 962
[email protected]

Tu przykład z publicznej działalności
post247.html#p247

Claudik591

Post autor: Claudik591 » 06 lip 2019, 15:52

A co sądzicie o tej Pani??

Awatar użytkownika
Wichrolak

Post autor: Wichrolak » 07 lip 2019, 14:51

Sesja wygląda OK, choć ja mam warunek że interesuje mnie wyłączne hipnoza regresyjna LBL (live bettween lives)metodą Michaela Newtona. Bo jest to dla mnie najbardziej wiarygodne podejście. Nie zgodziłbym się też na sesje przez skypa, tylko na żywo.
Ostatnio na spotkaniu z przedstawicielkami Wiccańskiego kowenu, usłyszałem opinie jakoby nie polegać na hipnozie bo zwyczajnie nie ma co dawać grzebać komuś sobie w głowie. A regresje można osiągnąć w stanie relaksacji nie będącej hipnozą. Polecono mi http://bialawiedzma.pl/sesje-prywatne/

Edyta

Post autor: Edyta » 12 lip 2019, 23:13

Pani Gabriela Bukała bardzo sprawnie swego czasu zajmowała się regresją wraz z mężem Dariuszem Bukała maja masę doświadczenia i pracują z ludźmi od wieku lat.
"za horyzont pobiegłam za tobą, kim jesteś wiem.
Skradli serce, okryli żałobą... i dziś nie jesteś sobą.
To nie ty, to nie tak...
Proszę znajdź swoje Ja"
Vajana skarb oceanu 😘

Awatar użytkownika
Wichrolak

Post autor: Wichrolak » 20 lip 2019, 15:34

Byłem na regresji o jakiej wspomiałem w poprzednim poście. To nie była hipnoza a raczej płytki stan relaksacji. Sceny jakie przyszły, miały dla mnie znaczenie. Rozumiem ich przełożenie na swoje życie. Najpierw ujrzałem istotę będącą szmanem plemiennym na jakiejś obcej planecie (nuva? nua?), obficie porośniętej zielenią. Istota miała jakos 2,5m i jasną, biało-kremową skórę. Przebywała na izolacji w naturze by pogłębić swój kontakt ze światem. Tłumaczyło to też mojadorgę w życia w której świaodme odsunąłem się od znajomych i przyjaciół by żyć sobie spokojnie sam, bo to rodzaj mojego rozwoju, ale czeka mnie powrót do "plemienia" by ich też rozwijać.
Na sam koniec sesji , miałem spotkać sie ze swym przewodnikiem duchowym. Zwykle był milczący i zakapturzony jak mnich (tak go widziałem w medytacjach np u Arona). teraz jednak (chyba że to inny opiekun) była to twarz wyciosana w chmurach. Ale to nie był obcy byt a moja część. Byliśmy połączeni i nie można było ustalić gdzie kończe sieja a zaczyna on. Silna męska energia. Do rozwoju podchodziła w sposób "wrzuce cie do jeziora a ty dopłyń do brzegu" (w obecnym życiu nie lubię takiego podejscia, no ale cóż). Czułem dużą siłę istoty, jej nieskończoność. To było wzruszające. Na sam koniec uzyskałem jej imię. Odyn. Lubię mitologie nordycką ale nie jestem jakos turbo wkręcony. Myślę, że "Odyn" najmocniej przemawia do mnie jako konstrukt myślwy, zespół cech jakie rozumiem pod tym pojęciem. Uzyskałem też parę innych informacji jakie utwierdzają mnie w obranej drodze.

A z innej beczki to GORĄCO polecam wywiad z Michaelem Newtonem odnośnie regresji do poprzednich wcieleń i życia między nimi. Newton zajmował się hipnozą z naukowego punktu widzenia i nie dawał uwagi aspektowi duchowości/ezoteryki itp. Przekonał sie jednak, że świat nie konczy się na nauce (a tak naprawdę zaczyna dopiero za jej skromnymi drzwiami). Wywiad polecam z tego względu, ze zawiera informacje mniej wiecej zawarte w pierwszej książce. Zatem jesli wolicie skondensowaną wiedze, to to wygodne wyjśćie. Książki tego autora są jednymi z ważniejszych w moim prywatnym rozwoju, bo pozwoliły mi ułożyć w głowie wiele rzeczy o świecie duchowym. Obecnie metoda regresji LBL odkryta przez Newtona jest chyba najbardziej dopracowaną formą regresji.

Awatar użytkownika
lukasz

Post autor: lukasz » 14 sie 2019, 11:19

Moja regresja. Czy komuś polecam? Nie. Każdy sam powinien wybrać metodę która jest mu potrzebna na daną chwilę Próbowałem innych metod, dla mnie to była desperacja.

Awatar użytkownika
lukasz

Post autor: lukasz » 23 lis 2019, 08:56

Barti

Post autor: Barti » 03 gru 2019, 13:05

Metoda g rifasi jak dotad najlepsza według mnie. Sam się nie poddawałem regresingowi jakiemuś prowadzącemu, ale sam to zrobiłem na podstawie sesji z internetu. Po pierwsze ta metoda nie jest po to by zobaczyć swoje poprzednie wcielenia (to może wyjść przy okazji) ale pokazać gdzie leży przyczyna naszego uwikłania i kłopotów służy by rozpoznać naszą własna moc, czym jest nasza własna energia. Pozbyć się niskich emocji, fałszywych przekonań, programów o nas i w nas, o świecie a także odłączyć się od wszelkiej maści istot i dusz, które na nas żerują. Tak by w naszej przestrzeni energetycznej była tylko nasza energia, nasz własna energia kreacji. Więc pozbywamy się na przykład wszelkiej maści przewodników duchowych, aniołów, bogów, demonów, świętych, krewnych itp, którzy są do nas podczepieni i zasiedlają nas w różny sposób pośrednio lub bezpośrednio. Którzy utrzymują nas w niskich wibracjach, emocjach, poczuciu braku itp. Przez te podpięcia nie czujemy się w pełni sobą i w sobie. Pozbywamy się nawyków wypraszania pomocy, modlenia sie, szukania wsparcia na zewnątrz nas. Jeśli chodzi o wszelkie istoty "wyższe". które nam niby pomagają to są to po prostu niskowibracyjne poprzebierane pasożyty (np reptile, szaraki, humanoidzi, insekty, istoty pozaziemskie np znane wszystkim ufo), które czekają na naszą słabość, pozwolenie by móc żerować na naszej energii i manipulować nami. Każdy z nas ma taką samą możliwość samostanowienia i decydowania o sobie. Do tego my sami możemy tylko sobie pomóc, zdecydować wyzwalając się z tego matrixu. Od nas zależy czy damy znaczenie, naszą siłę czemuś z zewnątrz, czy sami będziemy odpowiedzialni za nasze istnienie. Inni nam wmówią, że musimy jeszcze coś przepracować, że jesteśmy słabi, grzeszni, że czegoś nie potrafimy, że nie jesteśmy samodzielni. Będą chcieli sprowadzić do parteru by łatwiej nami manipulować. Pozbawią nas energii, nastraszą a potem pokażą jakieś "cudy" przed nami, przyjdą w formie zbawiennej pomocy by pogłębić jeszcze bardziej zależność od nich. Na tym polega ziemski system kontroli. Zabawa w dualizm. Anioł i diabeł to ta sama istota. Diabeł nastraszy a potem zmieni się w anioła i przyjdzie z informacją, że on ma rozwiązanie na nasze bolączki. Gdy już naszą energie rozpalimy w nas do wysokich częstotliwości miłości i wolności nasza świadomość nas samych nie dopuści do manipulacji. I czujemy się w pełni sobą, tu i teraz na miejscu ciesząc się każdą chwilą :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawodowcy”