Internetowe studio treningu psychofizycznego "Przebudzenie"

Leksykon imion i nazwisk osób/osobowości z branży, ich oferta oraz nasza dyskusja o tym co robią.
Zawodowcy to osoby zajmujące się uzdrawianiem/rozwojem duszy lub ciała poprzez prowadzenie płatnych diagnoz, terapii, sesji technik/metod uzdrawiania, warsztatów, itp. Jeżeli Zawodowiec jest osobą obudzoną i budzi innych to koniecznie dodaj taką osobę tutaj. Temat dla osób, które brały udział w ich zajęciach i chcą się podzielić wrażeniami. Dla zainteresowanych tym czy warto? Do kogo? Po co? Jeżeli jesteś zawodowcem w tej przestrzeni to jest dział dla Ciebie.
maciejhazelbach

Internetowe studio "przebudzenie" & Angele's joga 🙏💓 to Więcej niż same ćwiczenia🙌to moje serce, pasja i życie. A co dostaniesz w miesięcznym karnecie? 1. Zajęcia live 5x w tygodniu💪 z dyplomowanym Nauczycielem jogi, pilates, Trenerem Mentalnym, multiinstruktorem fitness,instruktorem ćwiczeń siłowych, personalnym trenerem i twórcą autorskiego treningu psychofizycznego NeoSystem(trening Medyczny) .25 lat doświadczenia. 2. Zajęcia - trzy formy jogi, Zdrowy kręgosłup, pilates zajęcia w typie Body art, deep work. autorskie zajęcia w słuchawkach Sensual eklectic Body. Autorska Tabata i inne. Zajęcia na życzenie. Wszystkie treningi zawsze inne. Wszystkie Treningi dostępne bez ograniczeń, ćwiczysz ofline kiedy chcesz. 3. Po każdych zajęciach różne formy Medytacji, relaksacji ćwiczenia oddechowe. 4. Wykłady z zakresu przebudzenia świadomości, wychodzenia z Traum, depresji, nerwicy, niskiej samooceny, perfekcjonizmu, DDA. programów rodzinnych. W autorskim ujęciu od Ciała do świadomości. 5. Pełne wsparcie rozmowa bez dodatkowych kosztów, w karnecie 1h treningu warsztatów gratis. 6. Grupa Angele's joga to grupa ludzi pełnych serca, miłości i wdzięczności z którymi możesz porozmawiać. 7. Tworzymy nowy paradygmat społeczności, która wie Że ja Jestem Tobą a Ty jesteś Mną, BO wszyscy jesteśmy połączeni. Znajdziesz nas na Facebooku Maciej Hazelbach.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawodowcy”