Jak tam będzie w tej przyszłości?

Tutaj dzielimy się ciekawymi bieżącymi wiadomościami i komentujemy je. Informacje, których nie usłyszysz w mainstreamie.
Awatar użytkownika
PRAWDA
Posty: 1
Rejestracja: 12 kwie 2020, 21:17

Pewnie wielu z was, zastanawia się o przyszłości tego świata. Nie jest to w cale dziwne; koronka, dziwne przemiany polityczno-społeczne i nieprzewidywalny klimat....Nasz świat; przeszły już - nie był łatwym duchowym wyzwaniem... Czy ten nowy "popandemiczny", uczyni nas lepszymi i nie tylko nas?... :confusion-questionmarks:

Gdyby padło pytanie; czy przed 2020 żyło się jak w raju - odpowiedź była by jasna...Gdyby padło pytanie; czy chcielibyście zmienić świat w którym żyjecie, na lepsze - tu również odpowiedź była by oczywista. A nawet gdyby, dodano do tego "nawet za cenę zmiany waszego życia"- tu także wielu z was było by za - choć dzisiejsza praktyka, mówi co innego...
Ale gdyby, zapytać; czy zmienilibyście życie swoje tak, aby nam wszystkim było lepiej; każdej istocie żyjącej - także wam ? " Tu mogły by się odezwać, nasze trochę samolubne instynkty.
Każdy chyba wie, aby upiec chleb; trzeba wykonać pewną pracę. Podobnie, jest z naszym życiem - chcemy rozłożyć nasze życiowe skrzydła, ale tak naprawdę, sami nie dajemy im urosnąć; przez naszą bezczynność. Wielu z nas jest bardzo pracowitych, ale zbyt konformistycznych - czasem nawet o tym nie wiemy. Nie jest to nic złego; do póki, nie zatracimy tego co jest w życiu najważniejsze, a z czym przyszło nam się wszystkim zmierzyć - tym bardziej w tych czasach; to coś to - BOSKOŚĆ. ( A Raczej Boska Karma Globalna )

Rok 2019 - Wielkie koncerny żądzą polityką i światem finansowym. Pieniądz rządzi światem. Korporacjonizm jest silnikiem. A Matka Natura, sama o sobie zaraz da znać - bo ma dość...

Wielu z nas nie lubiło takiej postaci rzeczy - i choć potrafiliśmy cieszyć się z życia; żyliśmy w krainie Głodu i Otyłości, Nędzy i Przepychu, Anarchii i Biotechnologii, Cierpienia i Euforii. Te nierówności, sprawiały że na planecie - zwanej ziemią - nie można było do końca określić, czy żyje się dobrze...czy źle...Nawet przeciętny "Kowalski' z zachodu, nie mógł mieć takiego samego zdania o życiu, jak wyzyskiwane dziecko po drugiej stronie świata; koczujące na głodzie i próbie przeżycia.
Wiecie o czym mówię...cały świat był w rękach istot, które napawały się tym; że trzymają ludzi na łańcuchach samo potęgi - które same wykreowały - to Pieniądze

Wyobraźcie sobie ze jesteście geniuszem/szką i chcecie coś zmienić...Ale w rządzeniu światem, dominuje pieniądz - a więc oni...Jak więc zmienić świat, w którym każdy wasz najmniejszy ruch musi być kontrolowany i nic nie zmienicie?
To proste...zmienić cały ten świat. Pewne pozytywne istoty; zmieniły paru ludzi; otworzyło im oczy i już nie patrzą jakwcześniej...Dzięki temu dołączyli do projektu; zmiany świata na lepsze.

Teraz Pytanie...

"JAK INACZEJ ZMIENILIBYŚCIE COŚ NA LEPSZE NA ŚWIECIE - BIORĄC POD UWAGĘ TO ŻE W STARYM ZA WIELE NIC NIE MOŻECIE?..."


Musielibyście najpierw, rozbić schematy światopoglądowe, konsumpcyjne, finansowe, religijne, konserwatywne i społeczne i przy okazji odebrać władztwo tamtym istotą...

PROSTA SPRAWA - K O R O N K A S'19

a) :angelic-blueglow: Konsumpcjonizm - ludzie mniej chodzą do sklepów, usług i planeta korzysta

b) :banana-angel: Finansowe - Tak zadłużenie rośnie. ALE Pomimo zabawy w inflacje i wykresy - "Jak kotek i myszka" ; Pamiętajmy o 2 istotnych aspektach:

* d) :D tzw. "Wielki Reset Finansowy" - również mała zabawa; ale jest faktem Finansowym ONZ - Reset Długów

* e) :lol: 4 Rewolucja Przemysłowa - Pensja Gwarantowana i Dofinansowania Społeczne - tak to socjalizm; wiem pieniądze nie biorą się z niczego...ALE - Bądźmy racjonalni. Coś takiego jak "Finansowe Perpetuum Mobile" - było nie możliwe, aż do dzisiejszych czasów...Czemu? Bo w raz z masową robotyzacją - praca robotów będzie wielokroć bardziej wydajniejsza i skuteczniejsza + Obsługa Sztucznej Inteligencji - która nie mysli dzisiejszymi schematami jak człowiek; bunt, sprzeciw, dezorganizacja

***PS: Bunt "AI" to motyw wymyślony przez "Pseudo Oświeconych" w Hollywood - czy wierzycie istotom negatywnym w szczerość przepowiedni ? Ich znaki w Spiskowych Teoriach są pozostawione w świecie w który sami oni kreują. Pamiętacie Mit o Chipach w szczepionkach?. Ktoś wydał miliardy dolarów aby rozpracować ten fake-news...Kto zapytacie?. Sami sobie odpowiedzcie... Tak samo jest ze wszystkim. Czemu ich gwiazdy, w teledyskach zostawiają znaki?. Część ludzi w ogóle na to nie zwróci uwagę, a część wejdzie w Teorie - fałszywe, które są samo-budowaniem swojej auto potęgi; tak jak w przypadku sztucznego systemu pieniądza. "NWO" - Zapytacie?...Przecież nawet oni nie dbają o środowisko, sami je niszczą; takie coś jak globalizacja, wspólny język, dbanie o środowisko, ludzi i wspólne zjednoczenie- TO NIE ICH IDEAŁY!. Ale jak najlepiej zniszczyć swojego największego wroga - Dobro?. Wziąć jego ideały i przedstawić innym tak by znienawidzili jego dobre pomysły...W tym przypadku 2 +2 Nie= 4 ... I nawet sprawdzające się przepowiednie, nie muszą się tak skończyć - to od nas zależy :dance:

f) :happy-sunny: Religijne - Strajki K. to jest początek końca religii k. w Polsce. W Europie odnotowuje się mniej ataków terrorystycznych - mniej zbiorowisk; a w przypadku islamistów nie obrażają się na zakrywanie ust i nosa ( wręcz sami to promują w swojej religii). Każdy kłamliwy schemat religijny się rozpada - wraz z Epoką Serca. KAŻDY - A z nim elementy na nich zbudowane

"To szabat został ustanowiony dla człowieka, a nie człowiek dla szabatu" - Jezus ; Mk 2, 23-28

g) :scared-eek: Konserwatywne - Nawet nie wiecie ile negatywnych schematów siedzi w nas. W Erze ducha nawet najbardziej "zacementowana" od nich osoba; zostanie uwolniona, lub wybierze powrót do duchowego domu; "dwa wymiary wyżej"...świat się już zmienia i może nie aż tak dla wszystkich, niezauważalnie; ale prawdziwie.

h) :greetings-clappingyellow: Społeczne - Wszelkie Przyzwyczajenia związane z nie ekologicznym życiem - znikną. Nic, nie stanie się od razu; a przed nami jeszcze mnóstwo "niespodzianek od klimatu", odpuszczenie w hodowli mięsa - lockdowny w konsumpcji i wiele innych. Czy gdyby ktoś w 2019r; zapytał by, czy możliwy będzie scenariusz science-fiction jak za 100 lat - że dzieci będą się uczyły przez komputer, praca, lekarz, sklep, a nawet usługi - prawie wszystko internetowe...Powiedzielibyśmy, że to nie możliwe. No a jednak się dało - PRACA CZYNI MISTRZA


Przyszłość zależy od nas, jeśli nie będziemy walczyć z rzeczywistościom a uwierzymy w to że światło jest silniejsze niż mrok; to zrozumiemy że nadeszła Era Światła, a Bóg sprawi ze świat będzie jeszcze piękniejszy, niż był dotychczas - dla nas wszystkich...
:romance-grouphug: :happy-sunshine: PRAWDA :happy-smileyflower: :angelic-sunshine:
Awatar użytkownika
happyBrick
Posty: 3
Rejestracja: 15 paź 2021, 15:06

PRAWDA pisze:Jak tam będzie w tej przyszłości?
Życie na Ziemi to gra zespołowa, stąd przepowiadanie przyszłości jest jak gra na giełdzie. To taka forma szachów tyle, że nie gra się z jednym przeciwnikiem, ale z całym światem i to na wielu płaszczyznach, a figurami w grze są nasze własne myśli i działania. Robisz krok pionkiem i wywołujesz zawirowania na planszy, kierujesz się w stronę celu, ale nie grasz sam. Nie wiesz więc jaki będzie oddźwięk twojego ruchu. Ktoś inny wykona inny ruch (czasem nawet w dobrej wierze) i wywoła ruchy innych osób. Jak małe fale na jeziorze po wrzuceniu doń kamienia. Ktoś wrzuci cegłę i wywoła większą falę. Ktoś inny wpadnie do wody. Każdy z nas jest kapitanem swojego statku. Część z nas dryfuje na małych tratwach. Inni płyną łódkami, ktoś pontonem, inna osoba jachtem, a ktoś kto ma większy wpływ na społeczność płynie kontenerowcem. Gra zespołowa polega na tym, że powstają drużyny, które postanawiają płynąć razem i tworzyć swoją wizję lepszego świata. Jeśli inna grupa tworzy przeciwną wizję i fale spotykają się po drodze to wzajemnie się znoszą. Dlatego tak ważne jest by do tworzenia lepszego ładu używać wysokich wibracji serca. W ten sposób uzyskany efekt ma wpływ na większą ilość graczy, a utrzymywany harmonizuje tętnienia i zakłócenia osób tworzących negatywne fale i wyrzucających do jeziora odpadki.
Ewangelia Mateusza pisze:Bo gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich
Dlatego medytacje grupowe mają sens. Podobnie jak spotkania i modlitwy ludzi.
Sun Pin pisze:Nie przeciwstawiaj się temu, co zwarte, zwartością. Nie przeciwstawiaj się temu, co rozproszone, rozproszonym. Nie przeciwstawiaj się temu, co pełne, pełnym. Nie przeciwstawiaj się temu, co puste, pustym.
Warto o tym pamiętać, przed wyjściem na ulice z krzykiem :) ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wiadomości ze Świata i Wszechświata”