Jestem z kimś "połączona'? Bratnia dusz?

Szukam informacji. Ktokolwiek widział? Ktokolwiek wie? Pomóżcie.
naranha

lukasz pisze: 07 lut 2020, 21:24 Jesteś pogodzona z jego decyzją? Dałaś mu wolną drogę i wybór? Nie zatrzymuj go jak chce iść osobno.
jestem pogodzona, wszystko mi jedno bo nasza przyjaźń byla 3 lata temu :angelic-flying:
Dlatego zastanawiają mnie te odczucia
Awatar użytkownika
lukasz

Druga strona mogła się nie rozlaczyc, może mieć jakieś uczucia emocje które podtrzymują połączenie. Tak z ciekawości? Możesz wyczuwac intencję innych ludzi?
naranha

lukasz pisze: 08 lut 2020, 18:11 Druga strona mogła się nie rozlaczyc, może mieć jakieś uczucia emocje które podtrzymują połączenie. Tak z ciekawości? Możesz wyczuwac intencję innych ludzi?
O tak, bardzo dobrze potrafię wyczuwać intencję innych. Dzisiaj miałam podobne uczucie do w stosunku do innej osoby i okazało się, że ta osoba wysłała do mnie wiadomość po roku ciszy.
Awatar użytkownika
lukasz

Życie z poziomu serca :) taka ma być przyszłość.
PozaCzasemPL

Oczywiście, że bratnie dusze istnieją. Chyba każdy, kto spróbował z powodzeniem regresji do czasu pomiędzy wcieleniami relacjonuje, że takie powiązania istnieją. Mamy bratnie dusze oraz nieco szersze grono dusz (kilka - kilkadziesiąt) z którymi zazwyczaj wchodzimy w różne relacje podczas inkarnacji. Oprócz tego umawiamy się też na odegranie pewnych ról tu na ziemi. Ale z poziomu świadomości ziemskiego umysłu raczej trudno odróżnić która relacja jest czym. Ale też nie o to tu na ziemi chodzi abyśmy wszystko wiedzieli. Czasem nawet podczas regresji taka wiedza jest blokowana, bo coś jeszcze musisz przeżyć, czegoś doświadczyć, a wiedza popsułaby całą zabawę. Często tak się dzieje w przypadku osób młodych.
Ale jeśli Ci zależy, to próbuj. Szczera intencja jest tu kluczem.

Pozdrawiam serdecznie
Tomek
https://pozaczasem.pl
Bądź swoim własnym Mistrzem!

regresje, channeling, budzenie duszy
ODPOWIEDZ

Wróć do „Poszukuję informacji”