• Partnerzy

Jestem z kimś "połączona'? Bratnia dusz?

Szukam informacji. Ktokolwiek widział? Ktokolwiek wie? Pomóżcie.
naranha

Jestem z kimś "połączona'? Bratnia dusz?

Post autor: naranha » 31 sty 2020, 16:53

Hej :D
Od wielu miesięcy poszukuję rozwiązania. Czy jest możliwe jakiekolwiek duchowe związanie z kimś pomimo braku kontaktu? Pamiętam, że z moim przyjacielem jak się poznawaliśmy to wydawało nam się jakbyśmy się znali od zawsze, na jakiekolwiek pytanie odpowiedz była jedna "ooo ja też". Rozumieliśmy się od razu bez słów i tylko przy sobie byliśmy w 100% sobą i się niczego nie wstydziliśmy. Jednak między nami coś się nagle popsuło, nagle on nie chciał mieć kontaktu, no ale nie o tym mowa :roll:
Dużo ludzi się przewijało przez moje życie, ale ta relacja ciągle siedzi mi w głowie, minęły 3 lata od naszej przyjaźni, a od roku nawet się nie widzimy na ulicy. Ja natomiast mam takie uczucie gdzieś w sobie jakby ta osoba była gdzieś obok, nasza relacja którą kiedyś zbudowaliśmy całkiem się nie rozsypała, czuje się z tym dziwnie bo pierwszy raz mam coś takiego w życiu. Nie myślę o nim uporczywie, tylko odczuwam jakieś połączenie z nim? Czy coś takiego w ogóle jest możliwe? Można się tego jakoś pozbyć czy kiedyś spróbować nawiązać kontakt?

Awatar użytkownika
Goon
Kontakt:

Re: Jestem z kimś "połączona'? Bratnia dusz?

Post autor: Goon » 31 sty 2020, 21:13

Nie koniecznie to połączenie z nim. Możesz czuć bratnią duszę lub nawet siebie w innym ciele tu na ziemi. Jak to odróżnić to już wyższa szkoła jazdy, może ktoś coś dopowie. Raczej na pewno większość z nas jest z kimś połączana + duża część ludzi na naszej drodze to istoty które już znamy. Ja mam często wrażenie że wyczuwam ludzi z którymi mógłbym nawiązać ciekawą rozmowę czyli takich którzy mają podobne fluidy do moich, ale to o niczym więcej nie świadczy. Może wyczuwasz swojego przyszłego partnera? Piękna scena była w filmie "Mr. Nobody" gdzie zakochani wyczuwali siebie na odległość a z innej beczki serial "Sense8" pokazuje połączenie z innymi naszymi częściami duszy które są w tej chwili tu na ziemi.
Chciałem dodać. Istnieje też zjawisko gdzie Ty w innym świece równoległym czujesz siebie obok.

Zapraszam znających temat do wypowiedzi :dance: :dance: :dance: :dance:
Mój blog na którym opisuję swoją drogę i przeżycia. Szczegółowy opis o czym będę pisał znajduje się na miejscu https://godrogado.blogspot.com/. Zapraszam też na Instagram gdzie będę zamieszczał wpisy przy opublikowaniu nowego posta.
Szczęście Radość Miłość Uśmiech

naranha

Post autor: naranha » 01 lut 2020, 12:50

Goon pisze:
31 sty 2020, 21:13
Nie koniecznie to połączenie z nim. Możesz czuć bratnią duszę lub nawet siebie w innym ciele tu na ziemi. Jak to odróżnić to już wyższa szkoła jazdy, może ktoś coś dopowie. Raczej na pewno większość z nas jest z kimś połączana + duża część ludzi na naszej drodze to istoty które już znamy. Ja mam często wrażenie że wyczuwam ludzi z którymi mógłbym nawiązać ciekawą rozmowę czyli takich którzy mają podobne fluidy do moich, ale to o niczym więcej nie świadczy. Może wyczuwasz swojego przyszłego partnera? Piękna scena była w filmie "Mr. Nobody" gdzie zakochani wyczuwali siebie na odległość a z innej beczki serial "Sense8" pokazuje połączenie z innymi naszymi częściami duszy które są w tej chwili tu na ziemi.
Chciałem dodać. Istnieje też zjawisko gdzie Ty w innym świece równoległym czujesz siebie obok.

Zapraszam znających temat do wypowiedzi :dance: :dance: :dance: :dance:
Zaciekawiło mnie to zjawisko gdzie mogę wyczuwać samą siebie w innym ciele :think: tylko ja wcześniej, przed poznaniem go nie miałam tak dziwnego, silnego i długotrwałego uczucia. Nie mam pojęcia jak się tego pozbyć (i czy w ogóle można??) bo na dłuższą metę jest to lekko dziwne. Czasem czuję w sobie takie coś (??), że on o mnie myśli, czegoś ode mnie chce? Przez te uczucia w ogóle zaczęłam interesować się rozwojem duchowym i można powiedzieć, że się przebudziłam chociaż jeszcze dłuuuga droga przede mną. A film i serial na pewno obejrzę :D

Awatar użytkownika
Goon
Kontakt:

Post autor: Goon » 02 lut 2020, 02:14

Odrzucanie odczucia tego raczej nie wskazane, zaufanie w sobie tym zniweczysz. Może tak treningowo spróbuj o człowieku tym nie myśleć i zaobserwuj jakie uczucie się pojawiać będzie.
Mój blog na którym opisuję swoją drogę i przeżycia. Szczegółowy opis o czym będę pisał znajduje się na miejscu https://godrogado.blogspot.com/. Zapraszam też na Instagram gdzie będę zamieszczał wpisy przy opublikowaniu nowego posta.

naranha

Post autor: naranha » 02 lut 2020, 11:00

Goon pisze:
02 lut 2020, 02:14
Odrzucanie odczucia tego raczej nie wskazane, zaufanie w sobie tym zniweczysz. Może tak treningowo spróbuj o człowieku tym nie myśleć i zaobserwuj jakie uczucie się pojawiać będzie.
Potrafię nie myśleć o nim około tygodnia, czasem więcej, ale po takim czasie dopada mnie tak silne uczucie że czuję straszny ucisk wewnątrz i tworzą mi się w głowie różne sceny z udziałem tej osoby i skrajne emocje. Niezbyt to przyjemne

Awatar użytkownika
Goon
Kontakt:

Post autor: Goon » 02 lut 2020, 20:35

Wpędza to w negatywizm. Czyli źle zniosłaś ten fakt. Nie chciał mieć kontaktu. Może tak jak ja kiedyś znalazł sobie partnerkę (nie chciał dzielić energii) lub stwierdził że nie pasujecie do sobie ponieważ myślał o tym ale czas mijał i nic. Lub też tak jak ja stwierdził że się pod kochałaś a on tego nie chciał. Ja tak myślałem gdy miałem krótką przyjaźń. Może warto się odezwać jeśli jest taka możliwość ale bez nadziei na powrót znajomści. Czysto z ciekawości aby zadać pytania.

naranha

Post autor: naranha » 02 lut 2020, 23:59

Goon pisze:
02 lut 2020, 20:35
Wpędza to w negatywizm. Czyli źle zniosłaś ten fakt. Nie chciał mieć kontaktu. Może tak jak ja kiedyś znalazł sobie partnerkę (nie chciał dzielić energii) lub stwierdził że nie pasujecie do sobie ponieważ myślał o tym ale czas mijał i nic. Lub też tak jak ja stwierdził że się pod kochałaś a on tego nie chciał. Ja tak myślałem gdy miałem krótką przyjaźń. Może warto się odezwać jeśli jest taka możliwość ale bez nadziei na powrót znajomści. Czysto z ciekawości aby zadać pytania.
Nie wiem z jakiego powodu to zakończył, ale to chyba nieważne. Miałam dużo nieudanych znajomości tzn. związki, przyjaźnie. Tylko, że żadna nie skończyła się tak że po kilku latach noszę w sobie tak specyficzne uczucie i po prostu chcę się dowiedzieć czy to może mieć coś wspólnego z naszymi duszami :lol:

Awatar użytkownika
Annika

Post autor: Annika » 03 lut 2020, 12:59

naranha pisze:
02 lut 2020, 23:59

Nie wiem z jakiego powodu to zakończył, ale to chyba nieważne.
Mi się wydaje, że wręcz przeciwnie. To dziwne, że przy tak wyjątkowej i specyficznej znajomości, nie pojawił się powód rozstania. :think:

Kiedyś spotkałam kogoś, kto dotknął mojej duszy, bo takie skojarzenie przychodzi mi na myśl, żeby opisać to zjawisko. Nadal pozostaje to dla mnie tajemnicą.

Tak czy inaczej, poruszyłaś bardzo fascynujący temat i czekam na rozwinięcie.
"Rozwój duchowy zaczyna się wtedy,
kiedy zaczyna się widzieć i doceniać to, co inni ignorują"

naranha

Post autor: naranha » 03 lut 2020, 18:36

Annika pisze:
03 lut 2020, 12:59
naranha pisze:
02 lut 2020, 23:59

Nie wiem z jakiego powodu to zakończył, ale to chyba nieważne.
Mi się wydaje, że wręcz przeciwnie. To dziwne, że przy tak wyjątkowej i specyficznej znajomości, nie pojawił się powód rozstania. :think:

Kiedyś spotkałam kogoś, kto dotknął mojej duszy, bo takie skojarzenie przychodzi mi na myśl, żeby opisać to zjawisko. Nadal pozostaje to dla mnie tajemnicą.

Tak czy inaczej, poruszyłaś bardzo fascynujący temat i czekam na rozwinięcie.
No dobrze powód zakończenia znajomości był taki, że stwierdził iż po prostu już nie chce się przyjaźnić. Tylko, że regularnie co kilka miesięcy próbowaliśmy to wznawiać i mówił że myślał o mnie i tęsknił. I tak w kółko, że nie chce się przyjaźnić ale jednak myśli

Awatar użytkownika
lukasz

Post autor: lukasz » 07 lut 2020, 21:24

Jesteś pogodzona z jego decyzją? Dałaś mu wolną drogę i wybór? Nie zatrzymuj go jak chce iść osobno.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Poszukuję informacji”