Krwawy ksiezyc

Szukam informacji. Ktokolwiek widział? Ktokolwiek wie? Pomóżcie.
Pufiasty
Posty: 6
Rejestracja: 16 cze 2019, 00:35

Czesc
Z tego, co wiem krwawy ksiezyc swiastuje apokalipse czyli zmiany, czesto go widuje, ale ostatnio bylo troche dziwnie, bo ostatsniej nocy 15 czerw 2019r o godzinie 3 ksiezyc byl normalny, w sensie bardzo jasny, ze az widno bylo na dworze, zas po jakis 20 minutach zmienil swoj kolor na czerwony/pomaranczowy czyli krwawy, czemu tak sie stalo i co to znaczy ?
PS jako ciekawostke dodam, ze gyd slonice wachodzilo, to spotkalem mlodego jelenia w zbozu, zdziwilem sie gdy szedlem droga i on tez, zatrzymalem sie i tak atal ow jelonek z jakies 2 sekundy zdziwiony i odbiegl, zatrzymal sie w oddali chyba patrzyl na mnie, to mu pomachamem :) Jak myslicie, czy to moze cos znaczyc ?
Pozdrowki :)
ZbyniuRoksana

Niektóre osoby, które potrafią być tu i tam, czyli jedną nogą w ziemskiej rzeczywistości, drugą w tych subtelnych to może się zdarzyć, że nawet niebo mogą zmieniać kolorystycznie, dostrajając się do podwyższonej percepcji. Mogą spojrzeć na niebo jak i na to co na niebie z innej perspektywy. Może się to tobie przez przypadek przydarzyło. Gdy wzrastamy, takie sensacje się pojawiają. Wchodząc w czucie innej, bardziej subtelnej przestrzeni, może sie np. zmienić kolor ścian w twoim pokoju...chyba, że byłeś świadkiem dziwnego zjawiska...ale na pewno ciekawego i zaskakującego :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Poszukuję informacji”