Łączmy się!

Dyskusje związane z obudzeniem. Jeżeli coś czujesz czego nie wiedzą inni napisz o tym tutaj. Wszystko co dotyczy ezoteryki, mistyki, podnoszenia wibracji jest tutaj na temat.
SynKlimatu

awara1.jpeg
Witajcie Kochani, jestem tu od niedawna i chciałbym z Wami podyskutować i poznać kilka cudownych dusz, które na pewno tu urzędują. Załączam grafikę, którą ostatnio stworzyłem, żeby ulżyć niektórym i nadać nową perspektywę na to co tak naprawdę się tutaj dzieje. Mam nadzieję, że większość z Was czuje podobnie, zachęcam do dyskusji :romance-grouphug:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To czego szukasz, jest tym co widzisz :romance-grouphug:
Awatar użytkownika
Wichrolak

Witaj ;) Zgadzam się z tym co napisałeś na grafice. Często trafiałem na powiedzmy podobne, ale zwykle było coś co powodowało zgrzyt. Widzę jednak że rozumiesz co i jak i w kilku prostych zdaniach przekazałeś po prostu prawdę.
Wola kształtuje rzeczywistość.
SynKlimatu

Bardzo mi miło, udostępniłem to w kilku miejscach i naprawdę zbiera mieszane opinie co w sumie trochę mnie smuci. Ale każdy przeżywa swój proces i to też trzeba szanować. A jaka jest Twoja historia @Wichrolak, przeżyłeś typowe przebudzenie?
To czego szukasz, jest tym co widzisz :romance-grouphug:
Awatar użytkownika
Wichrolak

Mieszane opinie powiadasz hmm. Treść jest bez zarzutu, nie mam tu wątpliwości. Dodam że gdyby coś było nie tak, to bym się doczepił ;)
Kiedyś podsyłałem moim "początkującym" znajomym filmiki jakie dobrze przekażą im wiedzę itp. Taki pakiet startowy. Po jakimś czasie, koleżanka podzieliła się ze mną filmem z kanału YT jaki najbardziej do niej trafia. Jasne, że każdy ma swoją drogę i to co działa u jednego u drugiego niekoniecznie musi, ale filmik od koleżanki to było coś co ja nazywam ezo-pieprzeniem. Czyli coś pozbawione treści, jedynie mglisty bełkot. Wałkowanie jakiegoś utartego sloganu typu "miłość jest wszystkim".
Obawiam się, że ludzie w znacznej mierze nie szukają prawdy a wygodnej iluzji rozwoju. Głębia rozwoju duchowego zatrzymuje się na poziomie przytulania drzewa i wklejaniu memów z mądrymi myślami.
Nie przejmuj się mieszanymi ocenami. Ocena innej osoby nie świadczy o wartości ani Twojej ani tego co stworzyłeś. Do kogo ma trafić trafi.
SynKlimatu pisze: 26 mar 2020, 14:52 A jaka jest Twoja historia @Wichrolak, przeżyłeś typowe przebudzenie?
Zależy co rozumiesz przez "typowe". Nie zyskałem zdolności postrzegania bytów i zaglądania poza granice czasu i przestrzeni ;) Od najmłodszych lat byłem natomiast w dobrej sytuacji, pod tym względem, że nigdy matrix w pełni mną nie zawładnął, nigdy nie byłem zatracony w systemie i jego wartościach.
Wola kształtuje rzeczywistość.
Medena

...Ja jestem bo Ty jesteś..
AVARA- pięknie to napisałeś , w tak małym tak dużo a każdy komentarz zbędny.
Te prawdy tak uniwersalne, że nie wymagają dyskusji a raczej potrzebę swojej wewnętrznej refleksji nad życiem, istnieniem, przemijaniem.....

Może napiszesz co Cię tu przyprowadziło.
Recens

Czesc!
Sam jestem tu od bardzo niedawna i pewnie malo jeszcze o czymkolwiek wiem. Zgadzam zie z wiekszoscia tego co jest tam napisane ale tak w 90%. Nie jestem do konca pewny czy sami sobie to jednak wybralismy. Owszem od dawna juz widze w moim zyciu ze rozne sytuacje, mimo ze w pierwszej chwili ich nie rozumiem, maja mnie czegos nauczyc i juz sie o tym nie raz przekonalem. I wiem tez ze "zli" ludzie na mojej drodze maja wielki wplyw na odnalezienie siebie w tym wszystkim. Ale czy rzeczywiscie wybralismy to wszystko sami? Wierze w Boga, a raczej nazywam to mianem "Wszystko" bo jest wszedzie i wszystkim i zawsze. Ale my jako istoty nie jestesmy doskonali i On nami kieruje bysmy mogli sie rozwijac. Dlatego nie ma to dla mnie sensu jesli sytuacje i ludzi wybieramy sami jesli maja nas czegos nauczyc. Skoro czegos nie wiemy czy nie umiemy to On nam "organizuje" doznania i droge tak bysmy sie rozwijali. To tylko moje wlasne przemyslenia, jak wspomnialem jestem na samym poczatku drogi rozwoju i pewnie wiele nie wiem albo nie rozumiem. Cos jednak mi swita ;P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”