LORN - ANVIL

Twigen
Kontakt:

daje do myslenia ;) 'The year 2100. In an effort to combat overpopulation, the postmortem social network "Anvil" is released'

A i zapomnialbym ze nutka tez spoko :D
T. fortis Fortuna adiuvat :angelic-cyan:
Twigen
Kontakt:

sry powinienem to w offtopie wrzucic ;p
Awatar użytkownika
lukasz

Kawałek który silnie na mnie działa swoim tekstem, krótkie streszczenie dużej części życia na tej planecie. Trochę inny klimat bo rockowy. Teraz już kumam czemu mi się podoba pewnego rodzaju rytmika podobna do rytmu walki.
Twigen
Kontakt:

uwielbiam toola a nowy album zostawiam sobie na jakas specjalna okazje ;) ale akurat ten kawalek przesluchalem i musze sie jeszcze glebiej wgryzc w tekst
Awatar użytkownika
lukasz

Awatar użytkownika
Goon
Kontakt:

Pierwszy to takie przesłanie z innej rzeczywistości lub z negatywnej strony obecnego podłączenia do sieci w której ludzi na ulicach mniej, wszyscy pozamykani w domach. Na szczęście to już przeszły scenariusz :P
Pierwszy i drugi bardzo fajny do słuchania.
Od siebie mam mroczne przedstawienie mediów :D pełen negatyw
Mój blog na którym opisuję swoją drogę i przeżycia. Szczegółowy opis o czym będę pisał znajduje się na miejscu https://godrogado.blogspot.com/. Zapraszam też na Instagram gdzie będę zamieszczał wpisy przy opublikowaniu nowego posta.
Szczęście Radość Miłość Uśmiech
Awatar użytkownika
Goon
Kontakt:

Dzisiaj mam coś co każdy powinien obejrzeć. 8 minut ale warto. Historia pokazuje wartości jakim jest związek, dzieci, rodzina, narodziny, śmierć. Ja po niecałym roku od ostatniego oglądania włączyłem to sobie i wytrzymałem tylko 5 minut, rozklejam się :D, moja dziewczyny dała radę cały, ale wprowadziło ją w ten sam stan zadumy o którym mogliśmy znów porozmawiać, usłyszeć co czujemy i jak to utożsamiamy z nami. Do tego ta melodia :crying-yellow: :crying-yellow:
Mój blog na którym opisuję swoją drogę i przeżycia. Szczegółowy opis o czym będę pisał znajduje się na miejscu https://godrogado.blogspot.com/. Zapraszam też na Instagram gdzie będę zamieszczał wpisy przy opublikowaniu nowego posta.
Szczęście Radość Miłość Uśmiech
ODPOWIEDZ

Wróć do „Filmiki - do 15min”