Medytacja na pozytywne myślenie - Małgorzata Mostowska

Awatar użytkownika
szczypiorek

Super prosta medytacja prowadzona:
[bbvideo][/bbvideo]
można sobie zapuścić w pracy na słuchawkach i robić swoje.

Uczę się różnych form medytacji by medytować jak najczęściej. Polecam też rozmowy z drzewami w lesie, jak się ma zły dzień, albo jest zmęczonym po pracy. Jednak najlepiej jak się ma dobry dzień i chce się podzielić energią z matką naturą. Od niedawna testuję krótkie rozmowy na boso. Efekt jest znacznie mocniejszy. Poprawa nastroju następuje momentalnie.

Dla mnie celem jest osiągnięcie momentu gdzie zawsze będę uśmiechnięty by nieść światło do serc wszystkich ludzi których spotykam. W razie ataku sił zła albo jak to mówią na vipassanie mary, polecam metodę Arona czyli prośbę o otoczenie pięknym boskim światłem całej aury. Wokół niej niech będzie piękna lustrzana powłoka która odbija wszelką energię złą dokładnie do miejsca z którego wyszła. Oraz moja własna modyfikacja wynikająca z tego, że właściwie hamuje nas tylko nasz własny brak wiary. Niechaj wokół tej lustrzanej powłoki będzie piękna tęczowa zorza polarna która zmienia tę energię złą w pięknego tęczowego delfina (albo inne zwierze wg. wyobrażenia), który razem z boskim światłem leci do miejsca z którego ta zła energia wyszła i tam rozbłyskuje otwierając portal do światła, do Boga. Dodatkowo jak czuję, że mi jakaś siła zła podpowiada jakieś czarne myśli to wysyłam jej portal światła i daję wybór: uciekać albo przejść do światła lub mały lampion światła który rozświetli ich otoczenie. Nie ma znaczenia jak zła siła wysłała energię, każda istota zasługuje na szansę poprawy i przyjęcia boskiej energii. Oby wszystkie istoty były szczęśliwe i oby wszystkie wybierały zawsze światło.

:happy-smileyflower: :happy-jumpyellow: :happy-sunny: :happy-sunshine:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Medytacja”