Medytacje Łódź

W tym dziale zamieszczamy informację o wspólnej intencji podczas medytacji na dany dzień.
Aga13

Witajcie!

Szukam osób z Łodzi lub okolic, które chciałyby stworzyć grupę medytacyjną. Wcześniej taką grupę prowadziłam w Krakowie i mieliśmy ogromne efekty:)
Możemy spotykać się regularnie i medytować na temat, który przyjdzie:) Szukam też miejsca, gdyby ktoś wiedział o jakimś to proszę dać znać:)
Spotkania oczywiście bezpłatne, chyba, że zrzutka na sale:)

Love,
Agnieszka
Awatar użytkownika
Annika

Witaj Agnieszko :romance-grouphug:
Ja do Łodzi mam niestety za daleko. No chyba że będę miała prywatnego jeta, to mogłabym reflektować. ;) Ale wspominasz, że mieliście ogromne efekty. Czy mogłabyś podzielić się z nami jakie to były efekty? Może też parę słów na temat samej organizacji, tzn. jak to wyglądało. Czyli że np. siedzicie na krzesłach, czy na podłodze, ile czasu medytowaliście, czy intencja była wyrażona przez jednego z członków na rozpoczęcie medytacji, czy była zwięzła precyzyjnie określona intencja, czy grupa była duża a ludzie uczęszczali regularnie? I takie tam.
Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam :angelic-grayflying:
"Życie to kabaret. Musimy tylko nauczyć się śmiać z dowcipów, które nam robi."
Awatar użytkownika
szczypiorek

Ciekawe o jakiego typu medytacje chodzi. Bo tak naprawdę typów medytacji jest baaardzo wiele. Sam praktykuje vipassane co w połączeniu z wiarą w źródło pełne miłości i przyjaźń z Jezusem daje ciekawe efekty. Nawet to co napisałem dla wielu może być solą w oku. Jak już się dotknie duchowości to każdy widzi wszystko inaczej. Polecam pomedytowac z intencją znalezienia kogoś o podobnych poglądach na medytacje albo kogoś o innych ale takich by wasze drogi wzajemnie się rozświetlaly. Ja tak proszę od lat tj. o to by spotkać kogoś kto pomoze mi w mojej drodze do samodoskonalenia. To zawsze pomaga choć czasem wymaga trochę cierpliwości. Najfajniejsze bywało to, kiedy spotykając osobę mniej otwarta wewnętrznie dostawałem kuksanca bo okazywało się że to ona/on jest dla mnie nauczycielem bo czegoś nie zrozumialem. Na serwisie vipassany bardzo fajnie widać poziom ucznia tj. rozmawiasz z kimś i ta osoba pomaga tobie a ty jej.

Jak mówią na vipassanie: "napewno ci się uda".
Czarnecka105

Ja z miłą chęcią mogę dołączyć, medytuje od kilku lat, dajcie jakiś kontakt, odezwę się.
Ormus sklep http://sklep-ormus.pl ormus monoatomowe eliksir życia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Medytacje z intencją”