Miłość

Kącik miłosny dla obudzonych, kącik uczuć, kącik łączenia serc, kącik randkowy, albo po prostu poznajmy się pokochajmy zostańmy razem na zawsze. Znajdźmy się. Chcę dzielić życie z obudzoną istotą.
DzoloZlasu

Krysia pisze: 24 sty 2020, 02:08 Imię: Happy
Szukam: Mężczyzny
O mnie:

Kochany jeśli czujesz że to właśnie ja napisz do mnie w końcu bo się już nie cierpliwie, Twoja zakochana po uszy zakochana.

Ten świat czasami wydaję mi się taki straszny, obcy, nie zrozumiały jak ja dla niego. Dobrze że czasami mogę uciec od tych wszystkich ludzi którzy widzą tylko powierzchowność i nic więcej, nie widzą całości, prawdy. Moge uciec, wsiąść na rower i pojechać do lasu... muszę to robić codziennie bo inaczej się nie da. Przytulam się wtedy do drzew i do wszystkiego co.się da, dotykam ziemi, wkładam ręce w strumyk, tańczę wśród drzew, siedzę wśród traw, patrzę w słońce i myślę o Tobie, gdzie ten mój ulochany, moja miłość. Dlaczego nie mogliśmy spotkać się wcześniej tylko musiałam poznać tylu nie właściwych mężczyzn dac się im skrzywdzić. Zresztą pewnie sam wiesz jacy potrafią tu byc ludzie, czasami mam wrażenie że po za moją piękną twarzą nie widzą niczego, są jak slepcy chodzący w ciemności, jak ktoś kto po malutkim urywku chce wyczytać całość, gdzie jest prawdziwy sens, gdzie jest prawda i sesns całej tej historii... ehhh... czasami nie mam już sił na to wszystko... spoglądam w moją aktualną przeszłość i próbuje ich zrozumieć co nimi kieruję dlaczego tacy są... to trudne i ciężkie do zrozumienia... chciałabym żebyś Ty nie miał z tym problemu... żebyś był jak ja... patrzył na świat przez ten sam pryzmat....żebyś też czuł się jak z innej planety dosłownie i w przenośni... chciałabym żeby w końcu ktoś mnie tak prostu zrozumiał, pokochal, przytulil itd... nie próbował wyczytać coś z ładnej buzki tylko z tego kim naprawdę jestem. Może Ci się teraz zdawać że jestem nieszczęśliwa ale nic mylnego od jakiegoś czasu rozpiera mnie ogromna radość, szczęście, światło, dobro nie ważne co się dzieję i jest wkoło... nie ważne... chce już zacząć się dzielić z Tobą tym wszystkim każdego dnia... wstawać rano i już od samego rana dzielić się tą radością, miłością, światłem, dobrem~ kocham Cię ukochany i czekam nie cierpliwie na Twoją odpowiedź, list, wiadomość na cokolwiek. Jestem już gotowa na poważny związek, w końcu dojrzalam, wydorsoalam, zrozumialam wiele rzeczy, zamknęłam przeszłość i jestem gotowa na nowe.
A gdzie Cie szukac droga Krysiu ?;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Randki”