Miłość

Kącik miłosny dla obudzonych, kącik uczuć, kącik łączenia serc, kącik randkowy, albo po prostu poznajmy się pokochajmy zostańmy razem na zawsze. Znajdźmy się. Chcę dzielić życie z obudzoną istotą.
Krysia

Imię: Happy
Szukam: Mężczyzny
O mnie:

Kochany jeśli czujesz że to właśnie ja napisz do mnie w końcu bo się już nie cierpliwie, Twoja zakochana po uszy zakochana.

Ten świat czasami wydaję mi się taki straszny, obcy, nie zrozumiały jak ja dla niego. Dobrze że czasami mogę uciec od tych wszystkich ludzi którzy widzą tylko powierzchowność i nic więcej, nie widzą całości, prawdy. Moge uciec, wsiąść na rower i pojechać do lasu... muszę to robić codziennie bo inaczej się nie da. Przytulam się wtedy do drzew i do wszystkiego co.się da, dotykam ziemi, wkładam ręce w strumyk, tańczę wśród drzew, siedzę wśród traw, patrzę w słońce i myślę o Tobie, gdzie ten mój ulochany, moja miłość. Dlaczego nie mogliśmy spotkać się wcześniej tylko musiałam poznać tylu nie właściwych mężczyzn dac się im skrzywdzić. Zresztą pewnie sam wiesz jacy potrafią tu byc ludzie, czasami mam wrażenie że po za moją piękną twarzą nie widzą niczego, są jak slepcy chodzący w ciemności, jak ktoś kto po malutkim urywku chce wyczytać całość, gdzie jest prawdziwy sens, gdzie jest prawda i sesns całej tej historii... ehhh... czasami nie mam już sił na to wszystko... spoglądam w moją aktualną przeszłość i próbuje ich zrozumieć co nimi kieruję dlaczego tacy są... to trudne i ciężkie do zrozumienia... chciałabym żebyś Ty nie miał z tym problemu... żebyś był jak ja... patrzył na świat przez ten sam pryzmat....żebyś też czuł się jak z innej planety dosłownie i w przenośni... chciałabym żeby w końcu ktoś mnie tak prostu zrozumiał, pokochal, przytulil itd... nie próbował wyczytać coś z ładnej buzki tylko z tego kim naprawdę jestem. Może Ci się teraz zdawać że jestem nieszczęśliwa ale nic mylnego od jakiegoś czasu rozpiera mnie ogromna radość, szczęście, światło, dobro nie ważne co się dzieję i jest wkoło... nie ważne... chce już zacząć się dzielić z Tobą tym wszystkim każdego dnia... wstawać rano i już od samego rana dzielić się tą radością, miłością, światłem, dobrem~ kocham Cię ukochany i czekam nie cierpliwie na Twoją odpowiedź, list, wiadomość na cokolwiek. Jestem już gotowa na poważny związek, w końcu dojrzalam, wydorsoalam, zrozumialam wiele rzeczy, zamknęłam przeszłość i jestem gotowa na nowe.
Awatar użytkownika
szczypiorek

Odkąd założyłem konto na tym portalu, zawsze zastanawiało mnie czemu ta część forum jest pusta i czy ktoś odpisze komuś kto umieści tu swój post.
Mówi się, że kiedy powstaje nowy market to właściciel powinien zapewnić przynajmniej kilka samochodów na parkingu bo inaczej nikt nie ośmieli się odwiedzić marketu. Tak więc zostawiam pierwszy "samochód" by zwiększyć szanse, że kogoś odpowiedniego do twojej poetyckiej duszy znajdziesz.
Niech spełnią Ci się wszystkie twoje marzenia.
Awatar użytkownika
Annika

Paradoksalnie ten wątek został stworzony w wielkim pośpiechu w odpowiedzi na potrzebę (i oczekiwania) pewnej Forumowiczki. Pojawiła się wśród nas nagle i niespodziewanie. Jej wejście odbiło się głębokim echem... ;) Wpisu tu wprawdzie nie pozostawiła, ale cel chyba został osiągnięty.

Tu pozostawiam miejsce na jej wypowiedź (choć mam przeczucie, że głos zajmie on ;) )

Krysiu, twój wpis jest cudowny :romance-heartbeating: *trzymam kciuki*
"Życie to kabaret. Musimy tylko nauczyć się śmiać z dowcipów, które nam robi."
Awatar użytkownika
Goon
Kontakt:

Nie wykluczone aby przez ten czas ktoś do Krysi nie odezwał się w wiadomości prywatnej :)
Mój blog na którym opisuję swoją drogę i przeżycia. Szczegółowy opis o czym będę pisał znajduje się na miejscu https://godrogado.blogspot.com/. Zapraszam też na Instagram gdzie będę zamieszczał wpisy przy opublikowaniu nowego posta.
Szczęście Radość Miłość Uśmiech
Awatar użytkownika
szczypiorek

No i mamy 3 "samochody" na parkingu. Teraz mogą zacząć zjeżdżać się "klienci marketu" ewentualnie nastąpiła sprzedaż akcji na rynku wtórnym i problem został rozwiązany.

:angelic-green: :angelic-grayflying: :angelic-flying: :angelic-cyan:
Jasiu

Mimo że życie to iluzja
My jednak go doświadczamy
Mimo że czasu nie ma
My razem z nim przemijamy
Mimo że to kolejne wcielenie
My dalej uparcie siebie szukamy
Mimo miliona na niebie gwiazd
My zawsze na tą samą spoglądamy
Mimo tylu na świecie "prawd"
My w sercu tą prawdziwą mamy
Mimo że przed nami wiele pod górę tras
Nie trać Kochanie nadziei
Przecież wciąż czujesz tą miłosci co łączyła nas
Mimo że teraz nas dzieli
Nie ważne jak wielki to las
My się i tak odnajdziemy! :romance-heartbeating:
Jamal1920

Witaj też mam wrażenie jak bym nie pasował do tego społeczeństwa jestem inny mogę pomoc ci dojść do własnego ja żebyś się dowiedziała kim jesteś z tego co napisałaś sodze że jesteś starsza niż jedno życie w sumie jestem tego pewien napisz poznamy się opowiem Ci o sobie
:happy-smileyflower: ko
Lotka

Hej. Szukałam tego portalu randkowego dla obudzonych. Istnieje jeszcze ?
Krysia

szczypiorek pisze: 09 lut 2020, 00:20 Odkąd założyłem konto na tym portalu, zawsze zastanawiało mnie czemu ta część forum jest pusta i czy ktoś odpisze komuś kto umieści tu swój post.
Mówi się, że kiedy powstaje nowy market to właściciel powinien zapewnić przynajmniej kilka samochodów na parkingu bo inaczej nikt nie ośmieli się odwiedzić marketu. Tak więc zostawiam pierwszy "samochód" by zwiększyć szanse, że kogoś odpowiedniego do twojej poetyckiej duszy znajdziesz.
Niech spełnią Ci się wszystkie twoje marzenia.
Dziękuję 💛🌞💫😊.
Krysia

Annika pisze: 09 lut 2020, 00:54 Paradoksalnie ten wątek został stworzony w wielkim pośpiechu w odpowiedzi na potrzebę (i oczekiwania) pewnej Forumowiczki. Pojawiła się wśród nas nagle i niespodziewanie. Jej wejście odbiło się głębokim echem... ;) Wpisu tu wprawdzie nie pozostawiła, ale cel chyba został osiągnięty.

Tu pozostawiam miejsce na jej wypowiedź (choć mam przeczucie, że głos zajmie on ;) )

Krysiu, twój wpis jest cudowny :romance-heartbeating: *trzymam kciuki*
Dziękuję 😊😚😚😚😚.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Randki”