• Partnerzy

Moskalik - avatar/ezoteryka

ZbyniuRoksana

Moskalik - avatar/ezoteryka

Post autor: ZbyniuRoksana » 26 wrz 2019, 16:32

Wrzucam tu ten filmik jako pewnego rodzaju kuriozum. Proponuję uważne wysłuchanie całości i wyciągnięcie własnych wniosków z wieloletniej zabawy w szeroko pojętą ezoterykę. Ocenianie, klasyfikowanie, ego i sesje za 5000 złotych(!)...dla każdego coś miłego.

Awatar użytkownika
lukasz

Re: Moskalik - avatar/ezoteryka

Post autor: lukasz » 27 wrz 2019, 14:39

Abonenci prowadzenia szóstego wymiaru pewnie da się to przebić jak ktoś się ogłosi demigod z 12 wymiaru koszt sesji 500 000 i nie złoty tylko euro Paulinka mówi jak gamer co przeszedł level i energetyka było za dużo. Zestawić się na poziomie świadomości razem z Kriszną to trzeba mieć mniemanie o sobie mantry Hari Bol są za free.
Mam wrażenie, że to taki mocny 3 wymiar z samouwielbieniem a nie wysokie wibracje.
Padłem szósty wymiar nazywa innych robactwo :O wahadło w 6 wymiarze :O
Mam wrażenie, że jej rozwój duchowy to była ucieczka przed tym co nie było fajne w jej życiu a zabrakło prób stanięcia twarzą w twarz z tymi "demonami"

Czemu nie powiedziała nic o miłości? (pytanie retoryczne)

Awatar użytkownika
furthark

Post autor: furthark » 28 wrz 2019, 00:32

Aż się boję spektaklu za 6 m-cy..empatia..te usługi NIE są dla jej abonentów..już widzę Sorosa biegnącego z numerkiem w ręce ..Avatar i dojarka? I do tego "łaskawa".. Kto rozwiąże taki rebus? To po prostu człowiek orkiestra. Nasuwa mi się skojarzenie z Panem Podleckim :shock:
Źródło Miłości, Mocy Światła ... Odkrycie mojej Wiecznej Istoty i połączenie ze Źródłem prowadzi mnie do porzucenia tego, co nie służy już mojemu najwyższemu celowi ...

Lacroixfrank38

Post autor: Lacroixfrank38 » 05 sty 2020, 15:34

lukasz pisze:
27 wrz 2019, 14:39
Abonenci prowadzenia szóstego wymiaru pewnie da się to przebić jak ktoś się ogłosi demigod z 12 wymiaru koszt sesji 500 000 i nie złoty tylko euro Paulinka mówi jak gamer co przeszedł level i energetyka było za dużo. Zestawić się na poziomie świadomości razem z Kriszną to trzeba mieć mniemanie o sobie mantry Hari Bol są za free.
Mam wrażenie, że to taki mocny 3 wymiar z samouwielbieniem a nie wysokie wibracje.
Padłem szósty wymiar nazywa innych robactwo :O wahadło w 6 wymiarze :O
Mam wrażenie, że jej rozwój duchowy to była ucieczka przed tym co nie było fajne w jej życiu a zabrakło prób stanięcia twarzą w twarz z tymi "demonami"

Czemu nie powiedziała nic o miłości? (pytanie retoryczne)
Myślę, że jeśli zawsze publikowałbyś tego rodzaju informacje, wszyscy znaliby prawdziwą historię cywilizacji i religii.

Awatar użytkownika
lukasz

Post autor: lukasz » 08 sty 2020, 13:50

Ostanio dociera do mnie ze nie wazna jest znajomosc wlasnych wcielen historii cywilizacji i nie warto tego dociekac. Wazne jest tylko pole serca i przez pozbycie sie programow, tozsamosci, postrzegania formy najlepiej zrobic miejsce na to zeby przyjac Wszechswiat w pelni.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Paulina Moskalik”