• Partnerzy

obrazy w medytacji

Tekstowe opisy medytacji, wizualizacji, itp., jak również materiały audio, video lub online na temat w/w praktyk.
Hanabi95

obrazy w medytacji

Post autor: Hanabi95 » 02 kwie 2020, 15:22

Nie udało mi się odnaleźć na forum podobnego tematu, więc postanowiłam założyć go w tej zakładce. Jeśli się mylę, proszę, poprawcie mnie C:

Ostatnio przez kilka dni podczas medytacji miałam ten sam widok; to znaczy rozwijające się liście jakiejś rośliny/ roślin, zmieniające swoje barwy przez wszystkie odcienie zieleni, które zostawały wypierane przez wszystkie odcienie fioletu, i znów zieleń, fiolet... Do dziś zastanawia mnie, co to mogło oznaczać.
Dodam, że regularne medytacje praktykuję dopiero od 2 miesięcy, choć po trochu praktykuję medytowanie od końca 2017. (Zwykle podczas medytacji widzę, słyszę, czuję smak, odczuwam dotykiem jak i węchem poszczególne rzeczy wokół mnie. Czasem jest to tak silne, że całkiem odpływam, a czasem nie wizualizuje mi się kompletnie nic.)

PozaCzasemPL

Re: obrazy w medytacji

Post autor: PozaCzasemPL » 22 kwie 2020, 11:04

Witaj.
Z wizjami w medytacji jest jak ze snami: niby są jakieś senniki, ale i tak w końcu to Ty jesteś najbardziej kompetentną osobą do interpretacji swoich wizji.
Wszystko co dociera do nas z "tamtej strony" jest przekazywane przez pośrednika - nasz świadomy umysł. I to w świadomym umyśle następuje tłumaczenie duchowego przekazu na coś, co już znasz, co może ci coś mówić, co możesz zrozumieć. A że umysł jest Twój, więc Twoje są też symbole które widzisz. Dlatego przekazywane przez innych tłumaczenia Twoich wizji mogą nie być trafione. Ty masz tu największe kompetencje. Odpowiedzi szukaj w swoim sercu, swojej intuicji, czy jak to jeszcze nazywasz. Może to wymagać trochę wprawy, ale jest do zrobienia.

Pozdrawiam serdecznie.
Tomek
https://pozaczasem.pl
Bądź swoim własnym Mistrzem!

regresje, channeling, budzenie duszy

ODPOWIEDZ

Wróć do „Praktyki duchowe”