PorozmawiajmyTV

Awatar użytkownika
Wichrolak

Pod tą niepozorną nazwą, kryje się najlepszy kanał dotyczący rozwoju duchowego i świadomości jaki poznałem na polskiej scenie YT. Porozmawiamy to głównie (choć nie tylko) wywiady z różnymi ciekawymi osobami "znającymi się na rzeczy". Formuła zdawać by się mogło klasyczna, ale największy atut to prowadzący czyli Aleks Berdowicz. Nie jest on uzdrowicielem czy medium, a obcy nie odwiedzają go co weekend. To po prostu człowiek jaki odrobił lekcje i posiada sam w sobie ogromną wiedzę (często i praktykę) z wielu tematów, wliczając oczywiście te typowe dla kręgu przebudzonych. Nie stawia się w roli autorytetu, a po prostu składa całość, wyciągając wiedzę od tych, którzy w danej dziedzinie ją posiadają. Cenię go, ponieważ jest to dla mnie człowiek wiarygodny w działaniu. Szanuję wiedzę i ogrom pracy, szanuję doświadczenie, ale przede wszystkim ufam jego pracy. Jeżeli ktoś pozuje na mądrzejszego niż jest to Aleks tego nie pominie. Odwala dobrą rzecz, odcedzając wartosciowe kwestie i osoby. Sam mówi że trafiło się kilku oszustów, ale nie demaskował ich oficjalnie, tylko po prostu zadawał takie pytania i tak prowadził rozmowę że dla nawet średnio uważnego widza będzie jasne z kim ma do czynienia.

https://www.youtube.com/user/PorozmawiajmyTV

UWAGA! Kanał na YT to okrojona zawartość jego prywatnej strony. Komentarze i część filmów dostępne są tylko na stronie, ewentualnie znajdziemy tam odnośniki do ukrytych filmów na YT.
https://porozmawiajmy.tv/

Przykładowe filmy:

Wola kształtuje rzeczywistość.
Awatar użytkownika
Annika

Uuu, dzieki Wichrolaczku :D Chyba juz costam ogladalam na tym kanale. Takie tu delicje rzuciles na przynete, ze zajrze.

Na samo haslo "usuwanie czakr" wlos jezy mi sie na glowie. :o Jak to? Czakr sie nie usuwa, ani tych 7miu o ktorych powszechnie wiadomo ani tych polozonych wyzej i nizej, bo one sa intergralna czescia naszego bytu. Mam nadzieje, ze to pusciles jako przyklad tych co zwodza na manowce? No chyba, ze tam mowia, zeby nie usuwac. Musze zobaczyc :lol:

Namaste Kochani :romance-heartbeating: :romance-grouphug:
"Dusza każdej żywej istoty - to częsć Boga. A każde życie - to Jego sen"
V. Zeland
Awatar użytkownika
Wichrolak

Annika pisze: 23 sie 2019, 16:14 Na samo haslo "usuwanie czakr" wlos jezy mi sie na glowie. Jak to? Czakr sie nie usuwa, ani tych 7miu o ktorych powszechnie wiadomo ani tych polozonych wyzej i nizej, bo one sa intergralna czescia naszego bytu. Mam nadzieje, ze to pusciles jako przyklad tych co zwodza na manowce? No chyba, ze tam mowia, zeby nie usuwac. Musze zobaczyc
O usuwaniu czakr i tym konkretnym filmiku osobny temat zrobiłem post716.html#p716
Awatar użytkownika
Wichrolak

Polecam też bardzo wywiady z samym prowadzącym, który wypowiadał się na innych kanałach. Jest to o tyle istotne, ze dzięki temu lepiej zrozumiemy go jako osobę i jego charakter pracy. Nie są to suche wywiady a dosłownie ociekają interesującą zawartością.

Awatar użytkownika
Annika

Aaa, takie buty. Posta przeczytalam, dzieki wielkie. Ale filmiki musza troszke poczekac, jakos duzo tych prac domowych mi sie zbiera. Oj ciekawosc rosnie. Zdanie Anji na ten temat znam. I przyznaje, ze jest bardzo logiczne. Musze sprawdzic reszte. Hmmm.
"Dusza każdej żywej istoty - to częsć Boga. A każde życie - to Jego sen"
V. Zeland
Awatar użytkownika
Wichrolak

Dorzucam kolejny wywiad jaki uznałem za bardzo ciekawy.

Część 1
http://porozmawiajmy.tv/ekstremalne-prz ... Pf8iHguwI0

Część 2
Awatar użytkownika
Wichrolak

Kolejny film do jakiego mam duży sentyment. Kobieta bardzo ludzko wyjaśnia jak przebiegało jej przebudzenie. Mówi o tym w sposób niemal organiczny, opisuje co czuła co działo się z ciałem i umysłem bez tendencji do mówienia ogólnikami i rozmytymi pojeciami z czego ostatecznie niewiele wynika i niczego się nie dowiedzieliśmy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały na Youtube”