Poszukiwana osoba otwarta na miłość

Kącik miłosny dla obudzonych, kącik uczuć, kącik łączenia serc, kącik randkowy, albo po prostu poznajmy się pokochajmy zostańmy razem na zawsze. Znajdźmy się. Chcę dzielić życie z obudzoną istotą.
Universe

Jestem dwudziestoparoletnim mężczyzną i pomyślałem że warto nareszcie otworzyć się na tworzenie nowych jakości w życiu :romance-heartbeating:

Chętnie poznam kobietę, która podobnie jak ja uwielbia żyć w bardzo wysoko wibracyjnych energiach :) Sam mam "bardzo starą duszę" i mam świadomość wieczności, dlatego świetnie się czuję z osobami w naprawdę różnym wieku, rasie czy wyglądzie. Oprócz tego mam kosmiczną pamięć i świadomość tego co działo się wcześniej we wszechświecie oraz na naszej planecie. Uwielbiam podróżować do "wniebowstąpionych" cywilizacji na pięknych planetach i doświadczać prze ogromu absolutnej miłości. Właśnie ją chcę roznieść razem z wspaniałą osóbką razem tutaj na Ziemi.
Aktualnie jestem na diecie roślinnej w drodze do witarianizmu :) Od kilku lat nie ma kompletnie żadnej używki w moim życiu, wszystko co przestaje ze mną rezonować po prostu odpada.

Dla osób spoza forum zostawiam maila do siebie: [email protected]
Awatar użytkownika
lukasz

Panie dajcie znać że jesteście bo żadna dawno nic tu nie pisała :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Randki”