Skocz do zawartości

Oskar

Administrator
 • Ilość treści

  21
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2

Oskar wygrał w ostatnim dniu 3 Marzec

Oskar ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

2 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Aron Jasnowidz (@arondiagnosta) na temat - Jestem cudem, jestem światłem - jak pokasować programy aby stać się światłem.
 2. Aron Jasnowidz (@arondiagnosta) na temat - Głos z zaświatów - dowód na życie po śmieci, apel do lekarzy, autosugestia, motywacja do życia.
 3. Aron Jasnowidz (@arondiagnosta) na temat - Marzec 2019 i wybory w Polsce, czyli wybór między interesami USA a Niemcami.
 4. Aron Jasnowidz (@arondiagnosta) na temat - Wydarzenia na Świecie, Polska-USA-Izrael, Australia, UFO, sieć 5G, wartości przyszłości.
 5. Poniżej lista filmów, które budzą świadomość i rozszerzają światopogląd. [Hidden Content]
 6. Prawdopodobnie seria znana każdemu z Was, a jeśli nie to poniżej jest opis serialu. Życzę miłego seansu. Opis serialu: [Hidden Content]
 7. Aron Jasnowidz (@arondiagnosta) na temat - Wydarzenia w Polsce, wartości które decydują o życiu i spełniają marzenia.
 8. Oskar

  Nowy dział

  Ciekawa propozycja, wkrótce dodam taki dział.
 9. Aron Jasnowidz (@arondiagnosta) na temat - Luty 2019 - wydarzenia w Polsce i na Świecie, klimat.
 10. Oskar

  Grupowe Medytacje

  Tutaj jest link do kalendarza - https://obudzeni.net/calendar, można tam dodawać wydarzenia. Jedno już dodałem testowo w styczniu 2019 i było ok. Jak znajdę chwilę to dodam najbliższe warsztaty.
 11. Oskar

  Korzyści z medytacji

  Czy regularne medytowanie bywa opłacalne i korzystne? Podzielcie się waszymi doznaniami.
 12. Oskar

  Muzyka harmonizująca czakry

  Poniżej muzyka, która pomaga zharmonizować czakry. Przydatne dla wszystkich zainteresowanych czakrami, a do tego dobrze się tego słucha. Dajcie znać jak na was działa. Czakra 1 - podstawy Czakra 2 - sakralna Czakra 3 - splotu słonecznego Czakra 4 - serca Czakra 5 - gardła Czakra 6 - trzeciego oka Czakra 7 - korony
 13. Utwór stworzony przez Grzesia. @Grzegorz_Slawinski
 14. Medytacja prowadzona wspierająca słuchającego w podróży do wielowymiarowej przestrzeni pamięci jego duszy, w której doświadczy powracających wspomnień z jego indywidualnych historii życia, mających miejsce w innych inkarnacjach. Podczas medytacji, słuchający doświadczy również bezpośredniego spotkania z częścią swojej świadomosci żyjącej w innym czasie i miejscu, spotkania z samym/samą sobą z innego wcielenia, z którym będzie mógł wejść w kontakt, a zarazem połączyć się i zjednoczyć z mądrością tamtej inkarnacji jak i całej wielowymiarowej przestrzeni pamięci swojej duszy.
 15. Medytacja podróż do poprzednich żyć poprowadzona przez Aureliana Łasasowskiego.
×