Skocz do zawartości

Oskar

Administrator
 • Ilość treści

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Oskar wygrał w ostatnim dniu 16 Luty

Oskar ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Poniżej lista filmów, które budzą świadomość i rozszerzają światopogląd. [Hidden Content]
 2. Prawdopodobnie seria znana każdemu z Was, a jeśli nie to poniżej jest opis serialu. Życzę miłego seansu. Opis serialu: [Hidden Content]
 3. Aron Jasnowidz (@arondiagnosta) na temat - Wydarzenia w Polsce, wartości które decydują o życiu i spełniają marzenia.
 4. Oskar

  Nowy dział

  Ciekawa propozycja, wkrótce dodam taki dział.
 5. Aron Jasnowidz (@arondiagnosta) na temat - Luty 2019 - wydarzenia w Polsce i na Świecie, klimat.
 6. Oskar

  Grupowe Medytacje

  Tutaj jest link do kalendarza - https://obudzeni.net/calendar, można tam dodawać wydarzenia. Jedno już dodałem testowo w styczniu 2019 i było ok. Jak znajdę chwilę to dodam najbliższe warsztaty.
 7. Oskar

  Korzyści z medytacji

  Czy regularne medytowanie bywa opłacalne i korzystne? Podzielcie się waszymi doznaniami.
 8. Oskar

  Muzyka harmonizująca czakry

  Poniżej muzyka, która pomaga zharmonizować czakry. Przydatne dla wszystkich zainteresowanych czakrami, a do tego dobrze się tego słucha. Dajcie znać jak na was działa. Czakra 1 - podstawy Czakra 2 - sakralna Czakra 3 - splotu słonecznego Czakra 4 - serca Czakra 5 - gardła Czakra 6 - trzeciego oka Czakra 7 - korony
 9. Utwór stworzony przez Grzesia. @Grzegorz_Slawinski
 10. Medytacja prowadzona wspierająca słuchającego w podróży do wielowymiarowej przestrzeni pamięci jego duszy, w której doświadczy powracających wspomnień z jego indywidualnych historii życia, mających miejsce w innych inkarnacjach. Podczas medytacji, słuchający doświadczy również bezpośredniego spotkania z częścią swojej świadomosci żyjącej w innym czasie i miejscu, spotkania z samym/samą sobą z innego wcielenia, z którym będzie mógł wejść w kontakt, a zarazem połączyć się i zjednoczyć z mądrością tamtej inkarnacji jak i całej wielowymiarowej przestrzeni pamięci swojej duszy.
 11. Medytacja podróż do poprzednich żyć poprowadzona przez Aureliana Łasasowskiego.
 12. Medytacja w intencji 2019 roku i odkrycia boskości w sobie, pokoju na Ziemi prowadzona przez Arona Jasnowidza (@arondiagnosta).
 13. Oskar

  Spotkanie duszy

  do
  Miejsce: Hotel Ibis Stare Miasto (obok dworca PKP) WARSZTATY SĄ JEDNODNIOWE POTRZEBNY KOCYK LUB MATA DO LEŻENIA ,PODUSZKA ,OPASKA NA OCZY ,NA MIEJSCU NIE MA POSIŁKÓW ,ALE SĄ OWOCE ,WODA MINERALNA natomiast KAWA ,HERBATA jest w restauracji. KOSZT MIN.WPŁATA 200 ZŁ OD OSOBY ZGŁOSZENIA proszę kierować na [email protected] numer konta do wpłat za warsztaty to 35 1940 1018 2000 0547 3760 0000 tytułem splata i dzień warsztatów. Wejście na warsztaty w w hotelu ibis na parterze sala podgórze.
 14. Witam wszystkich na nowej edycji strony. Kilka informacji: 1. Zmieniliśmy domenę z obudzeni.com na obudzeni.net (ze starej domeny będzie przekierowanie na nową) 2. Od teraz każdy może założyć własnego bloga na naszej stronie Pozdrawiam i życzę przyjemnego użytkowania serwisu.
×