Skocz do zawartości

ILS100

Użytkownik
 • Ilość treści

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. ILS100

  Wybaczanie

  Wielu z nas jest dziś w tym miejscu bo sporo się wycierpieli i to spowodowało zmianę w ich życiu. Zaczęli kroczyć drogą rozwoju duchowego i to jest cudowne. Ja też przeszłam taką drogę. dziś już stworzyłam siebie na nowo i dalej tworzę. Musisz postanowić jakim chcesz być i dążyć do tego. To jest cięzka praca , usuwanie swych blokad, kompleksów, programów. Po kilku latach takiej pracy dochodzę do wniosku , że należy zacząć od wybaczania ...to jest klucz. Należy wybaczyć sobie i wszystkim ludziom którzy nas skrzywdzili. Wybaczanie to proces ale możliwy do przejścia. Ja zaczynałam od The Work - Katie Byron i Radykalnym Wybaczaniu . Jeżeli ktoś będzie zainteresowany to służę pomocą.
 2. ILS100

  Grupowe Medytacje

  Tak medytacje u Arona są dobre, chociaż może nie dla każdego. Ja byłam raz, drugi nie dojechałam, ale dużo go słucham na youtube https://www.youtube.com/results?search_query=aron+jasnowidz można dużo zrozumieć i poukładać sobie w głowie to co już wiemy. Pozdrawiam
 3. Witam , ja poszłam na całość i pojechałam na 10 dniowe medytacje w Dziadowicach - Vipassana czyli widzieć rzeczy takimi jakie są... Dla mnie to był strzał w dziesiątkę, od tej chwili moje życie zmieniło się o 180 stopni. Wyszło sporo emocji, odchorowałam ale pomału wszystko się unormowało i teraz cieszę sie życiem . Staram sie medytować codziennie po 15- 30 min. Jestem wyciszona, spokojna moje wibracje są na odpowiednim poziomie a gdy chcę je podwyższyć to rozmawiam z Bogiem, modlę się lub robię sobie medytacje miłości. Polecam każdemu, warto.
×