Projekt Wolna Istota

Informację na temat przebudzenia np: co się powinno wiedzieć?
Awatar użytkownika
lukasz
Posty: 90
Rejestracja: 14 sie 2019, 10:01

Witam na Akademii Wielu Biologicznego,

Dziękuję za dołączenie do Wspaniałej Armii Światła. Wysyłam cotygodniowe raporty dla uczestników. Aby przedstawić ogólny pogląd naszych działań wysyłam kilka istotnych wiadomości ze stycznia po tym jak doznaliśmy wstrząsu po wydarzeniach wyborczych w USA na które przez 9 miesięcy z nadzieją czekawaliśmy. Moja radość spowodowana była nie wynik wyborów podanym przez fałszywe media a potwierdzeniem ze dopiero nasze działania oddolne spowodują pełne zamknięcie wszystkich puzli obrazku nowej rzeczywistości. Takie działania były uruchomione w Polsce aby każdy uświadomił sobie swoją odpowiedzialność za przebieg Wyzwolenia.

Gdy amerykanie zaczną brać odpowiedzialność na siebie a nie tylko liczyć na Zbawcę wtedy nastąpi finalizacja wydarzeń które obserwowaliśmy wnikliwie przez 2020 rok.

Dzisiejsze doniesienia wydarzeń z 05.02.2021 roku są bardzo obiecujące!!!!!
https://kochanezdrowie.blogspot.com/202 ... l-09-5.htm

---------- Forwarded message ---------
Od: Olga Puszczyńska <[email protected]>
Date: czw., 21 sty 2021 o 12:00
Subject: Wyjątkowy 21 dzień 21 rok 21 wiek
To:


Cudowna Armia Światła!!!!

Rozpoczął się niesamowity i szczęśliwy 21 dzień 2021 roku XXI wieku!!!!!

To doskonały powód do RADOŚCI!!!! i do medytacji o godz. 21:21!!!!

Do tego jeszcze jestem zachwycona przebiegiem wczorajszych uroczystości w USA. Wszyscy czekali na WIELKĄ spektakularną akcję a tu NIC!!!! I to jest dla nas wszystkich cudowne!!!!

Dzięki temu ludzie całego Świata zrozumieli że wszystko zależy od KAŻDEGO Z NAS, ani tylko od WIELKICH ZBAWCÓW.

Czekając, aż Trump przyjdzie z pomocą, dostaliśmy najlepszą LEKCJE KREACJI i przekonaliśmy się że to czego pragniemy materializuje się zgodnie z naszą wolą.

Czyli dopóki CZEKAMY to i otrzymujemy …….OCZEKIWANIE.

Gdy tylko zaczniemy DZIAŁAĆ, Trump też przybiegnie z pomocą na "Białym Koniu".

Kiedyś dawno temu czytając książkę Walerija Sinielnikowa Tajemnice Podświadomości oraz będąc na jego szkoleniu byłam zdumiona stwierdzeniem: „Każdy naród ma takiego Przywódcę na jakiego zasługuje” Nie mogłam z tym się zgodzić bardzo długo. Ale ostatnio zaczyna to do mnie docierać. Skoro wyraziliśmy na głos naszą potrzebę bycia Wolnym i wykreowaliśmy Przewódce który realizuje to nasze pragnienie, to nie możemy czekać że samo się ułoży. Powinniśmy potwierdzić naszymi działaniami ze ta wolność jest w nas i aby sfinalizacjować realizacji które prowadzi Trump.

Teraz jest dobry czas na wdrożenie NASZEJ WEWNĘTRZNEJ MOCY. Wielokrotnie podkreślałam że w Rosji większość już dawno rozumiała, że „ratowanie topielców jest zadaniem dla samych topielców” dlatego działania z Deklaracjami Wolnej Istoty ruszyły tam już w 2016 roku i teraz nabiera to lawinowego rozmiaru.

Ku pokrzepieniu serc wczorajsze przemówienie Trumpa w czerwonym krawacie było na tle 17 flag...... Mam wrażenie ze cała wczorajsza uroczystość "pogrzebowa" to odwrócenie uwagi. O główne wydarzenia dowiemy się później.

Mam swoje wnioski między wierszami całego wczorajszego wydarzenia i dam tylko drobną wskazówkę do przemyślenia.

Co oznaczają trzy gwiazdki na fladze Waszyngtonu? Zgadza się to Waszyngton, Watykan, City of London.

Czyli skoro Watykan to nie są Włochy , City of London to nie jest Wielka Brytania, to i Waszyngton to nie USA tylko

korporacja Washington D.C (District of Columbia)…. Każdy może zrobić swój wniosek…..

Trochę historii w 1938 roku przez radio zaczęli nadawać powieść pisarza Herbert Wells "Wojna Światów" Pomimo tego ze przed każdym 15 min odcinkiem komentator zapowiadał czytanie fantastyki z książki wydanej w 1898 roku to ludzi w panice pakowali się i uciekały w ukrycia za każdym razem.

Czy coś się zmieniło do dzisiaj? Nawet jak pojawi się komentator i zapowie ze cała plandemia jest urojeniem i tak znajdą się tacy kto lubi przeżyć dreszczyk zagrożenia i pozostaną w strachu przed wirusem. Wciąż jestem pewna ze to taka naturalna selekcja kto jaką drogę wybrał. Jest teraz sporo informacji aby człowiek mógł świadomie podjąć decyzje czy pozostaje w strachu czy wybiera wolność.

Zapowiadane przełączenie przekazów medialnych na komunikaty o ujawnienie przestępstw oraz o prawdziwych celach szczepienia wcale nie zmienią nastawienia takich ludzi do szczepień. Po prostu trzeba zaakceptować ich decyzję i w najlepszym przypadku wpłynąć na lekarzy aby nie popełniały przestępstwa i podawały takim klientom roztwór fizjologiczny lub Wit. C. Moja mama była lekarzem i opowiadała że tak robili w latach 80-ch w szpitalu gdy hipochondryk domagał się zastrzyku przeciwbólowego przez swoje paniczne reagowanie na każdy drobny zabieg medyczny nie wymagający zastrzyku przeciwbólowego.

W jednym ostatnim badaniu internetowym: Czy ufasz lekarzom w twoim regionie? NIE odpowiedziało 92%. Napewno lekarze to odczuwają.

Powoli przygotowuję opis i propozycji uniwersalnych rozwiązań do realizacji w naszym życiu codziennym w tym trudnym czasie niepewności.

Najbardziej istotne jest zrozumienie tego co wielokrotnie zaznaczyłam każdemu kto potwierdził chęć wypisać wraz ze mną Deklarację Wolnej Istoty:

1. Każdy może mieć własny pogląd na formę i treść na Deklaracji Wolnej Istoty. Mój autorski wzór to tylko propozycja i w razie potrzeby oczywiście jest dowolność modyfikowania przez każdego zgodnie z jego odzewem w sercu. Starałam się pisać konkretnie i zrozumiale dla sądu, ale też zachowując zasady istoty sprawy bycia Wolnym Człowiekiem Żywą Istotą (płeć jest naszym tytułem).


2. Wszystkie dostępne wzory na Deklarację Żywej Istoty to tylko czyjaś twórczość indywidualna i dopiero tworzymy nowe regulacje sami jako Suweren odpowiedzialny za własne czyny zarówno wobec siebie, swojej rodziny, jak i wobec wszystkich innych zgodnie z zasadami panującymi we Wszechświecie, których dopiero będziemy się uczyć.


3. Proszę przemyśleć czy potrzebujecie składać taką Deklarację przy świadkach. Każda decyzja na TAK lub NIE jest waszym niepodważalnym wyrazem Wolnej Woli. Jest to wasza decyzja osobista i każdy bierze odpowiedzialność na siebie za swoje czyny.
Przy omawianiu ze świadkami jeszcze kilka razy zaznaczyłam że każdy taką Deklarację Wolnej Istoty chętnie wypisze jak się dowie że to jest gwarancja otrzymania środków z GESARA? To są tylko moje domysły i żadne źródła takiej informacji nie podają. Ale według mnie to jest logiczne skoro GESARA ma być realizowana na cele humanitarne to i realizować ją będą Wolne Istoty.

Proszę wszystkich uczestników naszej grupy być czujnym na pułapki. Tworzą się różne społeczności Wolnych Istot. W odpowiedzi na moje zapytanie dostałam informację o tym ze te społeczności zgłoszone są do ONZ (czyli poprawnie spełniona procedura), ale nie ma wglądu w te dokumenty. Powstaje pytanie w jaki sposób mam podjąć świadomą decyzje o przynaleźności do takiej społeczności skoro nie mogę zweryfikować co zostało zgłoszono do ONZ. Do tej pory w ciemno podpisywaliśmy dokumenty w urzędach i już wiemy do czego nas to doprowadziło, że żyjemy w korporacji REPUBLIC POLAND OFF.

Drugi raz w pułapkę wolę nie wpadać, dlatego moja autorska Deklaracja jest przynależnością do Rodu który reprezentuję po przodkach na wzór tego co robione było w Rosji w 2016 roku, gdy jeszcze takie społeczności nie były utworzone w korporacji Rosyjskiej Federacji. Do samoidentyfikacji w sądzie 18.01.2021 mi to wystarczyło. Zobaczymy jakie będą propozycji do wypłat z GESARA, ale ZAWSZE prosze o czujność.

UTWORZYŁAM WŁASNY WZÓR DEKLARACJI WOLNEJ ISTOTY po zapoznaniu sie z wieloma wzorami w różnych krajach. Każdy ma Wolną Wolę wyboru z jakiego wzoru skorzystać lub zrobić tak ja ja własny zupełnie inny wzór.

Na moje pytania o procedurę SAMOIDENTYFIKACJI W URZĘDACH jako Wolna Istota otrzymałem lub odszukałam odpowiedzi i wzory deklaracji od:

https://prawonaturalne.blogi.pl/kategor ... ralne.html

(dokumenty pod filmikiem)

FB Tworzymy władzę bezpośrednią kontakt: [email protected]
https://www.facebook.com/groups/755824307779759

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU https://wojdabejda.wordpress.com/
Ariowie oraz posty na stronach różnych Kancelarii Prawnych.

Moja IDEA RÓŻNI SIĘ od w/w propozycji tym że jako Kadrowa z 10-letnim stażem uświadomiłam sobie że na danym etapie z systemem można współpracować jak z każdą korporacją. I nieważne jak nazywa się korporacja czy „Rzeczypospolita Polska”, czy „Biedronka” czy „Bank Millenium” oni po prostu świadczą określone usługi dla nas. Oczywiście należy być czujnym na przedstawicieli tych korporacji, ale wszędzie pracują ludzi i zawsze można „dogadać się” z szacunkiem i stanowczo. Gdy natrafimy na opornego przedstawiciela korporacji to system ma stworzone narzędzia odwoławcze którym oni podlegają bezdyskusyjnie. Istotne jest zrozumienie że jako Wolna Istota nie podlega regułom korporacji i mogę je wykorzystać na swoja korzyść na moich warunkach.


Jestem umówiona na wywiady na kanałach rosyjskich dla społeczności Świadomych ludzi aby wyjaśnić dlaczego wybrałam swój sposób współpracy z systemem ani tak gołosłownie głoszona idea „Wyjścia z Matriksu”. Możliwe że polskie kanały też będą zainteresowane takim wywiadem. Zobaczymy czy będzie zainteresowanie.Na rosyjskich kanałach ludzi w większości już zapoznali się z procedurami utworzonymi przez społeczności Wolnych Istot, ale jest druga strona tego medalu. Każda społeczność ma inne podejście i inne dokumenty i ludzie po prostu się gubią. Biegają od jednej społeczności do drugiej, zadają pytania i mają jeszcze więcej wątpliwości niż w Polsce. Na razie mamy w Polsce kilka społeczności i też widzimy rozbieżności, a w Rosji takich społeczności jest kilkadziesiąt i każdy proponuje inne rozwiązania. Dlatego najpierw postanowiłam poczekać na wprowadzenie GESARA, ale moja niecierpliwość w tym temacie zmaterializowała się w odpowiednio przyspieszonych wydarzeniach które postawiły mnie przez koniecznością podjęcia decyzji TERAZ.

W dużej mierze podążałam za swoją INTUICJĄ, a wiedza zdobyta poprzez zapoznanie się z Dekretami różnych społeczności ułatwiła mi realizację pomysłu.Każdy ma własną Intuicję i powinien podążać za nią. Każdy ma własną drogę rozwoju optymalną do swojej roli w życiu. Każde przechodzi doświadczanie w życiu w miarę jego gotowości, umiejętności i siły duchowej.

Czyli jeżeli ja dałam sobie słowo chodzić bez maski, to nie oznacza że to jedyne słuszne zachowanie. Dlatego dałam też sobie słowo:Ze zrozumieniem i bez potępienia traktuję ludzi i tych, którzy wykonują nielegalne ustawy/dekrety /rozporządzenia pod wpływem strachu. Odmawiam noszenia maski, odmawiam wykonywania testów PCR i innych procedur narzuconych przez kontrolerów i tym samym mentalnie lub w rzeczywistości mówię każdej napotkanej Istocie: „Jesteś wolną Istotą. Jesteś odważną Duszą !!! Jesteśmy jednością!".

Proszę moje wskazówki weryfikować i podejmować decyzji wyłącznie w oparciu na własną Intuicją i wiedzę za którą każdy PONOSI SAM ODPOWIEDZIALNOŚĆ.Dotyczy to nie tylko moich rozwiązań , ale i tych kto ma wolę przystąpić do już utworzonych społeczności. Proszę pamiętać że ani Potocki ani każdy inny założyciel jakiejkolwiek społeczności nie ponosi odpowiedzialności za waszą decyzję i jak ktoś ma wrażenie że „schowa się za ich plecami” zaprzecza sobie że jest Wolną Istotą. WOLNOŚĆ JEST W NAS SAMYCH. Nikt z zewnątrz nie jest gwarantem twojej wolności. Na tej zasadzie oparta jest cała moja IDEA WOLNOŚCI.


Opis z Instrukcją realizacji mojej Idei jest w trakcie przygotowania. Dzisiaj koniecznie chciałam się podzielić wrażeniami i przemyśleniami po wczorajszych wielkich oczekiwaniach zmian.

Życzę dużo inspiracji do działań,
Olga


Witam na Akademii Wielu Biologicznego,

Dziękuję za dołączenie do Wspaniałej Armii Światła. Wysyłam cotygodniowe raporty dla uczestników. Aby przedstawić ogólny pogląd naszych działań wysyłam kilka istotnych wiadomości ze stycznia po tym jak doznaliśmy wstrząsu po wydarzeniach wyborczych w USA na które przez 9 miesięcy z nadzieją czekawaliśmy. Moja radość spowodowana była nie wynik wyborów podanym przez fałszywe media a potwierdzeniem ze dopiero nasze działania oddolne spowodują pełne zamknięcie wszystkich puzli obrazku nowej rzeczywistości. Takie działania były uruchomione w Polsce aby każdy uświadomił sobie swoją odpowiedzialność za przebieg Wyzwolenia.

Gdy amerykanie zaczną brać odpowiedzialność na siebie a nie tylko liczyć na Zbawcę wtedy nastąpi finalizacja wydarzeń które obserwowaliśmy wnikliwie przez 2020 rok.

Dzisiejsze doniesienia wydarzeń z 05.02.2021 roku są bardzo obiecujące!!!!!
https://kochanezdrowie.blogspot.com/202 ... l-09-5.htm

---------- Forwarded message ---------
Od: Olga Puszczyńska <[email protected]>
Date: czw., 21 sty 2021 o 12:00
Subject: Wyjątkowy 21 dzień 21 rok 21 wiek
To:


Cudowna Armia Światła!!!!

Rozpoczął się niesamowity i szczęśliwy 21 dzień 2021 roku XXI wieku!!!!!

To doskonały powód do RADOŚCI!!!! i do medytacji o godz. 21:21!!!!

Do tego jeszcze jestem zachwycona przebiegiem wczorajszych uroczystości w USA. Wszyscy czekali na WIELKĄ spektakularną akcję a tu NIC!!!! I to jest dla nas wszystkich cudowne!!!!

Dzięki temu ludzie całego Świata zrozumieli że wszystko zależy od KAŻDEGO Z NAS, ani tylko od WIELKICH ZBAWCÓW.

Czekając, aż Trump przyjdzie z pomocą, dostaliśmy najlepszą LEKCJE KREACJI i przekonaliśmy się że to czego pragniemy materializuje się zgodnie z naszą wolą.

Czyli dopóki CZEKAMY to i otrzymujemy …….OCZEKIWANIE.

Gdy tylko zaczniemy DZIAŁAĆ, Trump też przybiegnie z pomocą na "Białym Koniu".

Kiedyś dawno temu czytając książkę Walerija Sinielnikowa Tajemnice Podświadomości oraz będąc na jego szkoleniu byłam zdumiona stwierdzeniem: „Każdy naród ma takiego Przywódcę na jakiego zasługuje” Nie mogłam z tym się zgodzić bardzo długo. Ale ostatnio zaczyna to do mnie docierać. Skoro wyraziliśmy na głos naszą potrzebę bycia Wolnym i wykreowaliśmy Przewódce który realizuje to nasze pragnienie, to nie możemy czekać że samo się ułoży. Powinniśmy potwierdzić naszymi działaniami ze ta wolność jest w nas i aby sfinalizacjować realizacji które prowadzi Trump.

Teraz jest dobry czas na wdrożenie NASZEJ WEWNĘTRZNEJ MOCY. Wielokrotnie podkreślałam że w Rosji większość już dawno rozumiała, że „ratowanie topielców jest zadaniem dla samych topielców” dlatego działania z Deklaracjami Wolnej Istoty ruszyły tam już w 2016 roku i teraz nabiera to lawinowego rozmiaru.

Ku pokrzepieniu serc wczorajsze przemówienie Trumpa w czerwonym krawacie było na tle 17 flag...... Mam wrażenie ze cała wczorajsza uroczystość "pogrzebowa" to odwrócenie uwagi. O główne wydarzenia dowiemy się później.

Mam swoje wnioski między wierszami całego wczorajszego wydarzenia i dam tylko drobną wskazówkę do przemyślenia.

Co oznaczają trzy gwiazdki na fladze Waszyngtonu? Zgadza się to Waszyngton, Watykan, City of London.

Czyli skoro Watykan to nie są Włochy , City of London to nie jest Wielka Brytania, to i Waszyngton to nie USA tylko

korporacja Washington D.C (District of Columbia)…. Każdy może zrobić swój wniosek…..

Trochę historii w 1938 roku przez radio zaczęli nadawać powieść pisarza Herbert Wells "Wojna Światów" Pomimo tego ze przed każdym 15 min odcinkiem komentator zapowiadał czytanie fantastyki z książki wydanej w 1898 roku to ludzi w panice pakowali się i uciekały w ukrycia za każdym razem.

Czy coś się zmieniło do dzisiaj? Nawet jak pojawi się komentator i zapowie ze cała plandemia jest urojeniem i tak znajdą się tacy kto lubi przeżyć dreszczyk zagrożenia i pozostaną w strachu przed wirusem. Wciąż jestem pewna ze to taka naturalna selekcja kto jaką drogę wybrał. Jest teraz sporo informacji aby człowiek mógł świadomie podjąć decyzje czy pozostaje w strachu czy wybiera wolność.

Zapowiadane przełączenie przekazów medialnych na komunikaty o ujawnienie przestępstw oraz o prawdziwych celach szczepienia wcale nie zmienią nastawienia takich ludzi do szczepień. Po prostu trzeba zaakceptować ich decyzję i w najlepszym przypadku wpłynąć na lekarzy aby nie popełniały przestępstwa i podawały takim klientom roztwór fizjologiczny lub Wit. C. Moja mama była lekarzem i opowiadała że tak robili w latach 80-ch w szpitalu gdy hipochondryk domagał się zastrzyku przeciwbólowego przez swoje paniczne reagowanie na każdy drobny zabieg medyczny nie wymagający zastrzyku przeciwbólowego.

W jednym ostatnim badaniu internetowym: Czy ufasz lekarzom w twoim regionie? NIE odpowiedziało 92%. Napewno lekarze to odczuwają.

Powoli przygotowuję opis i propozycji uniwersalnych rozwiązań do realizacji w naszym życiu codziennym w tym trudnym czasie niepewności.

Najbardziej istotne jest zrozumienie tego co wielokrotnie zaznaczyłam każdemu kto potwierdził chęć wypisać wraz ze mną Deklarację Wolnej Istoty:

1. Każdy może mieć własny pogląd na formę i treść na Deklaracji Wolnej Istoty. Mój autorski wzór to tylko propozycja i w razie potrzeby oczywiście jest dowolność modyfikowania przez każdego zgodnie z jego odzewem w sercu. Starałam się pisać konkretnie i zrozumiale dla sądu, ale też zachowując zasady istoty sprawy bycia Wolnym Człowiekiem Żywą Istotą (płeć jest naszym tytułem).


2. Wszystkie dostępne wzory na Deklarację Żywej Istoty to tylko czyjaś twórczość indywidualna i dopiero tworzymy nowe regulacje sami jako Suweren odpowiedzialny za własne czyny zarówno wobec siebie, swojej rodziny, jak i wobec wszystkich innych zgodnie z zasadami panującymi we Wszechświecie, których dopiero będziemy się uczyć.


3. Proszę przemyśleć czy potrzebujecie składać taką Deklarację przy świadkach. Każda decyzja na TAK lub NIE jest waszym niepodważalnym wyrazem Wolnej Woli. Jest to wasza decyzja osobista i każdy bierze odpowiedzialność na siebie za swoje czyny.
Przy omawianiu ze świadkami jeszcze kilka razy zaznaczyłam że każdy taką Deklarację Wolnej Istoty chętnie wypisze jak się dowie że to jest gwarancja otrzymania środków z GESARA? To są tylko moje domysły i żadne źródła takiej informacji nie podają. Ale według mnie to jest logiczne skoro GESARA ma być realizowana na cele humanitarne to i realizować ją będą Wolne Istoty.

Proszę wszystkich uczestników naszej grupy być czujnym na pułapki. Tworzą się różne społeczności Wolnych Istot. W odpowiedzi na moje zapytanie dostałam informację o tym ze te społeczności zgłoszone są do ONZ (czyli poprawnie spełniona procedura), ale nie ma wglądu w te dokumenty. Powstaje pytanie w jaki sposób mam podjąć świadomą decyzje o przynaleźności do takiej społeczności skoro nie mogę zweryfikować co zostało zgłoszono do ONZ. Do tej pory w ciemno podpisywaliśmy dokumenty w urzędach i już wiemy do czego nas to doprowadziło, że żyjemy w korporacji REPUBLIC POLAND OFF.

Drugi raz w pułapkę wolę nie wpadać, dlatego moja autorska Deklaracja jest przynależnością do Rodu który reprezentuję po przodkach na wzór tego co robione było w Rosji w 2016 roku, gdy jeszcze takie społeczności nie były utworzone w korporacji Rosyjskiej Federacji. Do samoidentyfikacji w sądzie 18.01.2021 mi to wystarczyło. Zobaczymy jakie będą propozycji do wypłat z GESARA, ale ZAWSZE prosze o czujność.

UTWORZYŁAM WŁASNY WZÓR DEKLARACJI WOLNEJ ISTOTY po zapoznaniu sie z wieloma wzorami w różnych krajach. Każdy ma Wolną Wolę wyboru z jakiego wzoru skorzystać lub zrobić tak ja ja własny zupełnie inny wzór.

Na moje pytania o procedurę SAMOIDENTYFIKACJI W URZĘDACH jako Wolna Istota otrzymałem lub odszukałam odpowiedzi i wzory deklaracji od:

https://prawonaturalne.blogi.pl/kategor ... ralne.html

(dokumenty pod filmikiem)

FB Tworzymy władzę bezpośrednią kontakt: [email protected]
https://www.facebook.com/groups/755824307779759

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU https://wojdabejda.wordpress.com/
Ariowie oraz posty na stronach różnych Kancelarii Prawnych.

Moja IDEA RÓŻNI SIĘ od w/w propozycji tym że jako Kadrowa z 10-letnim stażem uświadomiłam sobie że na danym etapie z systemem można współpracować jak z każdą korporacją. I nieważne jak nazywa się korporacja czy „Rzeczypospolita Polska”, czy „Biedronka” czy „Bank Millenium” oni po prostu świadczą określone usługi dla nas. Oczywiście należy być czujnym na przedstawicieli tych korporacji, ale wszędzie pracują ludzi i zawsze można „dogadać się” z szacunkiem i stanowczo. Gdy natrafimy na opornego przedstawiciela korporacji to system ma stworzone narzędzia odwoławcze którym oni podlegają bezdyskusyjnie. Istotne jest zrozumienie że jako Wolna Istota nie podlega regułom korporacji i mogę je wykorzystać na swoja korzyść na moich warunkach.


Jestem umówiona na wywiady na kanałach rosyjskich dla społeczności Świadomych ludzi aby wyjaśnić dlaczego wybrałam swój sposób współpracy z systemem ani tak gołosłownie głoszona idea „Wyjścia z Matriksu”. Możliwe że polskie kanały też będą zainteresowane takim wywiadem. Zobaczymy czy będzie zainteresowanie.Na rosyjskich kanałach ludzi w większości już zapoznali się z procedurami utworzonymi przez społeczności Wolnych Istot, ale jest druga strona tego medalu. Każda społeczność ma inne podejście i inne dokumenty i ludzie po prostu się gubią. Biegają od jednej społeczności do drugiej, zadają pytania i mają jeszcze więcej wątpliwości niż w Polsce. Na razie mamy w Polsce kilka społeczności i też widzimy rozbieżności, a w Rosji takich społeczności jest kilkadziesiąt i każdy proponuje inne rozwiązania. Dlatego najpierw postanowiłam poczekać na wprowadzenie GESARA, ale moja niecierpliwość w tym temacie zmaterializowała się w odpowiednio przyspieszonych wydarzeniach które postawiły mnie przez koniecznością podjęcia decyzji TERAZ.

W dużej mierze podążałam za swoją INTUICJĄ, a wiedza zdobyta poprzez zapoznanie się z Dekretami różnych społeczności ułatwiła mi realizację pomysłu.Każdy ma własną Intuicję i powinien podążać za nią. Każdy ma własną drogę rozwoju optymalną do swojej roli w życiu. Każde przechodzi doświadczanie w życiu w miarę jego gotowości, umiejętności i siły duchowej.

Czyli jeżeli ja dałam sobie słowo chodzić bez maski, to nie oznacza że to jedyne słuszne zachowanie. Dlatego dałam też sobie słowo:Ze zrozumieniem i bez potępienia traktuję ludzi i tych, którzy wykonują nielegalne ustawy/dekrety /rozporządzenia pod wpływem strachu. Odmawiam noszenia maski, odmawiam wykonywania testów PCR i innych procedur narzuconych przez kontrolerów i tym samym mentalnie lub w rzeczywistości mówię każdej napotkanej Istocie: „Jesteś wolną Istotą. Jesteś odważną Duszą !!! Jesteśmy jednością!".

Proszę moje wskazówki weryfikować i podejmować decyzji wyłącznie w oparciu na własną Intuicją i wiedzę za którą każdy PONOSI SAM ODPOWIEDZIALNOŚĆ.Dotyczy to nie tylko moich rozwiązań , ale i tych kto ma wolę przystąpić do już utworzonych społeczności. Proszę pamiętać że ani Potocki ani każdy inny założyciel jakiejkolwiek społeczności nie ponosi odpowiedzialności za waszą decyzję i jak ktoś ma wrażenie że „schowa się za ich plecami” zaprzecza sobie że jest Wolną Istotą. WOLNOŚĆ JEST W NAS SAMYCH. Nikt z zewnątrz nie jest gwarantem twojej wolności. Na tej zasadzie oparta jest cała moja IDEA WOLNOŚCI.


Opis z Instrukcją realizacji mojej Idei jest w trakcie przygotowania. Dzisiaj koniecznie chciałam się podzielić wrażeniami i przemyśleniami po wczorajszych wielkich oczekiwaniach zmian.

Życzę dużo inspiracji do działań,
Olga

udowna, Wspaniała, Wyjątkowa Armija Światła!!!!!

Jestem mocno niewyspana pomimo spania co najmniej 8 godzin. Wielu z was ma ogromne bóle i na to jest WSPANIAŁE WYTŁUMACZENIE.

Po pierwsze pomiary energii są wyjątkowe!!!! Ostatnie dni wygląda tak:
22.01.2021 - 450 Hz (ze skokami 14 000 hz)
image.png
23.01.2021
image.png
24.01.2021
image.png
25.01.2021
image.png
image.png

Po drugie co powodują te energii!!!! Pobierane przez nas kody świetlne zakotwiczają te energii na Ziemi poprzez nas PRZEWODNIKÓW śWIATŁA z czym was pozdrawiam i GRATULUJĘ jako Wspaniałą Armię Światła!!!!

Po trzecie co osiągnęliśmy dzięki tym energiom!!!! Dostałam na grupie w której jestem od marca 2020:

"Zapamiętaj ten Wielki dzień Zwycięstwa 25.01.2021. Dokonaliśmy tego"

Grupa prowadzona jest przez mocne Istoty i przyciąga do siebie Ziemskie Duszy 5-7-go poziomu.
Dla zrozumienia 5-ty poziom to Twórcy "Pracownicy Światła" czyli my stare Duszy w większości Słowianie.
6-ty poziom do miejsce odpoczynku Dusz.
A 7-my poziom to Gwiezdne Duszy z uprawnieniami do zmiany matrycy we współpracy ze Źródłem.

Dzisiaj jest odpowiedź na pytanie "A Czego dokonaliśmy?" ale na razie krótka. Pewnie na live dowiemy się wkrótce więcej.
Chodzi o wydalenie całą górną hierarchię piramidy satanistów. Uciekali z piskiem. Huraaa!!!!
Pierwsza rozmowa z przekazaniem ultimatum ze my jako ludzkość ogłaszamy sprzeciw ich planom i mamy prawo bronić siebie i Planetę Ziemia, czyli albo się wynoszą TERAZ albo oznacza to dla nich ... wiecie co. Ultimatum od ludzkości dan był tuż po światowej medytacji 04.04.2020.

Pamiętacie jaka byłam zachwycona wynikiem tej światowej medytacji!!!! Oczywiście było wiele doniesień odradzających udziału w światowych medytacjach, ale w obliczu tak wielkiego zagrożenia trzeba było podjąć próbę, bo drugiej szansy mogłoby nie być. Z czasem ludzie nauczyli się poprawnej medytacji z polu serca, ani łączenia się z Egregorem do którego podłączone jest wiele religii. Egregor pobiera energię ludzi na cele satanistyczne, a nasza energia z pola serca jest nietykalna i działa wyłącznie dla dobra wszystkich.

Po światowej medytacji 04.04.2020 na grupie słuchaliśmy na live rozmowę gdzie Mocne Istoty stawiały Ultimatum nieludzkim istotom zarządzającym czubkiem piramidy Deep State, którzy w odpowiedź postanowili zostać i zrealizować swój plan.

Wczoraj 25.01.2021 ci nieludzie na czubku piramidy już wiedzieli ze nie mają szans i zwiali. Dostali druga szansę ale ostateczną bo widzieli co stało się z ich próbami ataków o czym pisał Stankov.

Warto było działać te 9 miesięcy nieustannie. Ufff. Jeszcze nie czytałam żadnych raportów. Przekazuję z pierwszej ręki:-)))))

Na planie energetycznym praca została zrobiona. Teraz na planie fizycznym trzeba zrobić porządek na średnich i niższych szczeblach z każdym nierządem krajów, ale to tylko zastraszeni ludziki i jak damy im otuchy, wyślemy ich na "zasłużony odpoczynek" to staną po naszej stronie i nie będą stawiać długo sprzeciwu. Huraaa!!!!

Widzimy jak działają nasi Aktywiści i jak się boi nasz nierząd w Polsce bojkotu przedsiębiorstw. Postanowili od lutego cofać obostrzenia aby zrobić wrażenie że to ich decyzja ani narodu. Hi-Hi-Hi.

Nie mogłam się powstrzymać i przekazałm wiadomośc do swojej rodziny, którzy tolerują moją odmienność.
W odpowiedzi było tak:
"Miało już być wyłączeniu prądu, zepsute komputery, upadek wartości pieniądza. Obiecałaś już to wszystko, i nic z tego"

Odpisałam "Fajnie że pamiętacie moje ostrzeżenia. Moje zadanie było was ostrzegać na wszelki wypadek. Cieszę się że nic z tego nie wydarzyło się".

Z pewnością każdy z was styka się z takim zrozumieniem sytuacji. To normalne.

Po takiej intensywnej pracy medytacyjnej przez 2 dni wciąż mam zawroty głowy. Staram się odpisywać w trudnych przypadkach na wasze maile, ale z góry przepraszam że nie każdy dostaje odpowiedź.

Możliwe przyda wam się taka moja odpowiedź na pytanie jak ratować się w sytuacji silnych bóli głowy lub braku snu.
U mnie przeciwbólowo działa:

maść Tai-Fu z olejkami eterycznymi na skronie i kark.
HVP - mieszanka ziołowa z valeriana i chmielem - odpręża, zmniejsza obrzęk w głowie który może być powodem migreny i likwiduje napięcia.
Omega 3 - działa przeciwbólowo ale tylko prawdziwa z małych sardynek nie apteczna z wątroby wielkich kolosów.

To oczywiście minimalny zestaw. Spróbuj przynajmniej pić wodę jak masz to z Chlorofilem.

Wodę można strukturyzować czyli programować informacją dowolnego dnia mówiąc do niej czule (w szklanej szklance): Kocham cię, Przyjmuję z wdzięcznością ..... Wyobrażać jak staje się krystaliczna i płynie do każdej komórki twojego ciała. Stajecie się Jednością, czystością, obfitością pełnej życiowej energii zdrowia i młodości w najbardziej bezpieczny, delikatny i skuteczny sposób. Koniecznie dodać: dla dobra mojego, mojego Rodu, mojego narodu i Matki Ziemi

Możesz tą naładowaną wodą też umyć twarz przed snem powiedzieć: Idę spać Tu i Teraz, mój sen jest głęboki i spokojny. Budzę wyspana i wypoczęta Tu i Teraz...

Sen to najlepszy sposób pobierania kodów świetlnych. Widocznie ten przekaz co był 22.01.2021 z 14 000 Hz stopniowo jest przez ciebie pobierany. Mam takie sygnały od wielu.

Dużo wypoczynku życze przed kolejnym etapem działań NAPRAWIANIA ŚWIATA
Dokonaliśmy wszyscy razem wielkiego postępu ZWYCIĘŻYLIŚMY!!!!

Pamiętajcie, że w tej chwili w tym samym miejscu działa kilka osi czasu / wymiarów. I od działań każdego z was zależy na której osi czas/ścieżce jesteś. Ludzie z różnych osi czasu mogą siebie nie rozumieć tak jakby rozmawiali w różnych językach. To normalne. Nie pozwalajcie siebie strącić z waszej ścieżki.

Na grupie medytacyjnej gdzie jestem od marca robimy cudne rzeczy w polu energetycznym które stopniowo realizują się w rzeczywistości:

neutralizujemy wierze 5G (które przekraczają niebezpieczne wartości po prostu się psują)
neutralizujemy skład szczepionek (utrudniamy ich dostawę i przechowywanie przez "losowe zdarzenia")
likwidujemy blokady i otwieramy biznesy w całym świecie (wzmacniamy wiarę w siebie przedstawicieli naszych kreatywnych lokalnych biznesów)

Wkroczyliśmy w nowy etap (nowy cykl energetyczny 9 miesięcy) i tak jak na początku każdego cyklu mam teraz sporo przygotowań do codziennych wywiadów głównie zagranicznych ale też będzie na kanale polskim mam nadzieję w następnym tygodniu. W czwartek postaram się nagrać wykład w Akademii co ułatwi wprowadzenie do tematu czego należy dopilnować w tym kolejnym cyklu energetycznym.

Dla zainteresowanych omawianym na Akademii tematem przedstawiam schemat działań w pigułce w ZAŁĄCZENIU.W załączeniu zarys schematu jak każdą sprawę najpierw kreujemy w polu energetycznym a następnie realizujemy w rzeczywistości na przykładzie "Listu do prokuratury/urzędu"

Dużo zdrówko i sił do tych działań zawdzieczmam Chlorofilu i ziołowym produktom:
Chlorofil https://e-naturessunshine.com/shop/prod ... -6-ml.html

TEI-FU BALSAM DO MASAŻU z olejkami eterycznymi rozluźnia mięśni karku i szyi, doskonale inhaluje drogi oddechowe i wspomaga zasypianie. Łagodzi ból głowy i ból zatok. Działa przeciwbólowo na stawy i kręgosłup. Ma działanie przeciwzapalne i przeciwgorączkowe. Likwiduje podrażnienia skórne.

Tei Fu https://e-naturessunshine.com/shop/prod ... -3-ml.html


HOPS & VALERIAN WITH PASSIONFLOWER (HVP) – 2-4 kapsułki na noc. W stanach kołatania serca dodatkowo 1 kapsułka w dzień. Zwalcza stres i zmęczenie, normalizuje sen, zwiększa zdolność do pracy. Likwiduje zaniepokojenie i napięcie nerwowe. Łagodzi alergii skórne i stany zapalne śluzówki. Zmniejsza objawy menopauzy i napięcia przedmiesiączkowego.

HVP Można przyjmować w postacie smacznej herbatki (zaparzyć wodą 80C)

https://e-naturessunshine.com/shop/prod ... -kaps.htmlPozdrawiam,
Olga


Witam serdecznie,

Luty to dobry czas na działanie, kreatywność, rozwój duchowy, pracę planetarną

W dniach 1, 2, 12, 21, 22 lutego 2021r. realizujemy obfity program medytacji planetarnych, których celem jest dobrobyt planety i ludzkości.

Nów KSIĘŻYCA 11.02.2021 sprzyja oczyszczaniu i odpuszczanie starych programów.

Mocne energii Od 12.02.2021 gdy Księżyc minie fazę Nowiu szczególnie będą sprzyjać stawianiu sobie nowych celów i po 11 dniach cudów po 22.02.2021 zauważymy sprzyjające okoliczności do ich realizacji. Mile widziane aby stawiane nowe celi były odważne i inspirujące dla was.

Warto w lutym a szczególnie w dniach medytacji planetarnych zachować dyscyplinę emocjonalną, czyli spokojne kreowanie pozytywnej przestrzeni w każdej sytuacji.

Cieszę się że w styczniu wszyscy już zauważyli że nastąpił nowy etap kolejnego cyklu energetycznego zarówno w skali minimalnego cyklu 9 miesięcy jak i dłuższych cykli 9 lat, 18 lat …… 108 lat i dalej.

SKUPIMY SIĘ TYM RAZEM NA TERAŹNIEJSZYCH WYDARZENIACH OD STRONY ENERGETYCZNEJ.

Dobrze że pojawiają się takie inspirujące pytania. Pokazują chęć zrozumienia PROCESU, który staram się donieść krok po kroku od marca 2020r.

Pytanie: „Czyli co,nowy etap i następne 9 miesięcy czekania na co?Ludzie już naprawde mają dosyć tych obietnic.Staram się rozumieć ale każdy człowiek ma swoją granice.”

POSTARAM SIĘ JESZCZE RAZ OPISAĆ TEN PROCES NA PROSTYCH PRZYKŁADACH. Można wrócić do poprzedniej lektury gdzie opisałam co się dzieje z energiami każdego miesiąca przez kolejne 9 miesięcy cyklu energetycznego.

Całe nasze życie to cykle energetyczne po spirali do góry. Jeżeli nie rozwijamy się i czekamy że samo się ułoży to powtarzamy kółeczko 9 miesięcy na tym samym poziomie i w następnym cyklu pakujemy się w te same problemy.

Wiem że poruszane tematy były celowo wiekami wymazywane z naszej edukacji i nauki. Stąd przekonanie że czas jest liniowe i nowe 9 miesięcy to odcinek który nas oddziela od celu. Jest zupełnie odwrotnie. Nowe 9 miesięcy to nowa szansa na realizację celu z doświadczeniem otrzymanym w poprzednich etapach. Czyli zaczynamy działać!!!!!

Styczeń to był pierwszy miesiąc nowego cyklu – etap przygotowanie gleby i zasiewanie „nasion”, czyli naszych wprowadzanie w życie pomysłów dojrzałych w poprzednim etapie w 2020 roku.

Jeżeli ktoś miał możliwość obserwować na wsi poruszenie w okresie przygotowania się do zasiewania to doskonale rozumie ile zachodu i samoorganizacji wymaga ten etap. Tyle samo zachodu i samoorganizacji wymaga pielęgnacja i realizacja naszych pomysłów.

JAK TO ZROZUMIEĆ NA PRZYKŁADZIE POLSKI:

Do grudnia 2020 dojrzewała w nas potrzeba zmian. Każdy szukał informacji i analizował co z tym można zrobić. Podejmowaliśmy próby uświadamiania bliskich i społeczeństwo. Dzięki tej wykonanej od kwietnia przez nas wszystkich pracy od października kwitła partyzantka w lokalach usługowych otwartych dla stałych klientów za zamkniętymi roletami bez ogłoszeń na fb i reklam. Gdy przedsiębiorcy przekonali się że klienci są lojalni i chętnie będą korzystać z ich usług pomimo „troski o ich zdrowie” przez „nasz nadgorliwy nierząd” to byli gotowi już na bardziej odważne działania. Dzięki naszym cudownym aktywistom w których zawszę wierzyłam działania zostały skoordynowane w zorganizowany ogólnokrajowy BUNT. Siła tych działań jest tylko w JEDNOŚCI.

Jak będziemy działać mądrze i spójnie jest szansa na zmianę w nowym etapie. Ten opis jest skrócony. Wcześniej wyjaśniałam miesiąc po miesiącu co następuję w każdym cyklu.Luty jako drugi miesiąc cyklu energetycznego (pełny cykl 9 miesięcy) – to czas na dopieszczanie „kiełkujących roślinek”, które potrzebują ciepła, odpowiedniej gleby i podlewania. Każdy może wnieść swój wkład w te wspólne działania na swoim poziomie.Jeżeli ktoś miał możliwość obserwować na wsi jak zmienia się energia otoczenia gdy nasiona są zasiane i następuje stan radosnego pielęgnowania. Pomimo tego że jeszcze nie widać roślinek to nie depczemy gleby a patrzymy i widzimy jak napełnia się energią życia. Serce napełnia się radością na myśl że tam kiełkują nasiona. Pamiętajcie że nasiona to wasze pomysły które kiełkują pod waszą czują opieką.

ENERGIE LUTEGO TO ENERGIE DZIAŁANIA I DOBROBYTU. Można powiedzieć, że wszystko, co zasiane w styczniu, da kolektywne pędy. A ci, którzy potrafią działać bez lęków, wątpliwości, negatywnych myśli i emocji, którzy potrafią uświadomić swoje cele i realizować je - otrzymają w lutym potężne wsparcie do działania. Nowi Liderzy będą odzwierciedlać potrzeby naszej kolektywnej świadomości. Doskonałym potwierdzeniem tego jest przykład Sebastiana Pitoń. Gdy jesteśmy gotowi na działania pojawia się odpowiedni Lider. Gdy czekamy jak przyjdzie Zbawca, to wciąż będziemy czekać. Im szybciej zaczniemy działać oddolnie tym szybciej nastąpią zmiany.

Dla pasywnych, oczekujących że ktoś za nich to załatwi problemy zaczną się narastać, zmuszając do rozwoju w sposób już nie koniecznie łagodny (kopniakiem). Należy rozumieć , że jeśli sami nie zmieniamy niczego w naszym życiu, okoliczności boleśnie nas do tego popchną.

Uwierzcie mi że w innych krajach ludzie mają jeszcze więcej wątpliwości i Polska przoduje w temacie WYZWOLENIA . Polski przykład przekazuje innym krajom ponieważ trzeba ten proces uruchomić GLOBALNIE bo w jedności mamy siłę. Wkrótce pojawi się wywiady w języku polskim i rosyjskim dla Łotwy, Rosji, Tadżykistanu, Ameryki. Nasz przykład ODDOLNEGO ZORGANIZOWANEGO BUNTU budzi ogromne zainteresowanie w Świecie.

Przedstawiany w wywiadach przeze mnie schemat WYZWOLENIA bazuję na czterech puzlach.

· Puzel ŚRODKOWY nasz SERCE i opora SĄDOWNICTWO I PRAWNICY nasi Aniołowie Sprawiedliwości

· Puzel z GÓRY - działania pilnowania pomysłów w Sejmie przez KONFEDERACJĘ z Grzegorzem Braun wraz z działaczami z innych ugrupowań i nagłaśnianie tematu.

· Puzel z PRAWA działania pilnowania pomysłów SŁUŻBY ZDROWIA przez Justynę Socha wraz z lekarzami i naukowcami odkrywającymi prawdę i nagłaśnianie tematu.

· Puzel z DOŁU nasza ISKRA jest w narodzie - utrzymanie zdrowych RELACJI SPOŁECZNYCH. To codzienne działania każdego z nas gdy wspieramy naszych bliskich własnym przykładem, uświadamiamy ich i pocieszamy w trudnym czasie. Uczymy codziennej odwagi, wiary i wytrwałości dzięki bliskim relacjom.

· Puzel z LEWA otwieranie się BIZNESÓW i lokali gdzie możemy się spotykać rodzinnie i wymieniać się swoimi poglądami okazując sobie wzajemnego wsparcia.

Puzłe w rogach na górze dopełniaja obrazek: Rolnicy z liderem Marcine Bustowskim występujący przeciwko stosowaniu glifosadu oraz alternatywne TV

Puzle w rogach na dole dopelniają obrazek: różne grupy medytacyjne oraz odważne Istoty kreujące nasza nową wspaniałą rzeczywistość takich jak Paulina Grzelczak, Nelly Radwanowska, Hanna Kazahary i wiele wiele innych.

Jak widać mamy ułożony BAZOWY obrazek. Dalej będziemy puzle rozbudowywać DO PEŁNEGO PIĘKNEGO OBRAZU NASZEJ NOWEJ WSPANIAŁEJ RZECZYWISTOŚCI. Możemy tego dokonać wyłącznie WSPÓLNIE i w dużej mierze to zależy od KAŻDEGO Z NAS (puzel z DOŁU).

Wiedza o zasadach działania energii teraz jest już NIEZBĘDNA. Doskonale to pokazał przykład Grzegorza Brauna po tym jak jego nie wpuścili do sądu w Warszawie parę dni później od mojej wizyty w sądzie bez maski. Dokładnie tak samo ochroniarz też z rękami na boki wstrzymywał i zagradzał mi drogę, wzywał policję. Po spokojnej rozmowie z szacunkiem do ich obowiązków bez błagania i przekonywania DOKONAŁAM TAK PROSTEJ CZYNNOŚCI, która bez tej wiedzy okazała się niedostępna dla Szanownego Pana G. Brauna. Znanie na pamięć paragrafów Konstytucji tutaj nie wystarczy. Też miałam ze sobą wszystkie prawne uregulowania i nie musiałam rzucać paragrafami artykułów aby zeznawać przed sądem bez maseczki.

Nagrania Pana Brauna to doskonały filmik instruktażowy jak nie należy robić gdy chcesz być wpuszczony i zeznawać w sądzie bez maseczki. Właśnie dlatego na czwartkowej Akademii przygotowany był 3 godzinny wykład aby uniknąć takich błędów, które zaprezentowane były w rozmowie Pana Brauna.Przykład Pana Brauna utwierdził mnie w przekonaniu że wysłanie wzorów tekstu Deklaracji Wolnej Istoty nic nie da bez wiedzy którą przekazuję na Akademii. Dlatego wzór takiej Deklaracji otrzymają uczestnicy wyłącznie po przeszkoleniu, kto rozumie że to nie papierek załatwia sprawę a wyłącznie nasza postawa jest potwierdzeniem naszej WOLNOŚCI KTÓRA JEST W NAS.

Cieszę się że na Akademie warszawską przyjeżdżają najlepsi marketingowcy nawet z Suwałk. W gronie uczestników wykładów mamy cały przekrój społeczny: od emerytów i rencistów po młodzież, nauczyciele, artyści a nawet celebryci, lekarze i energoterapeuci, prawnicy, księgowi, bankowcy nawet z działu wierzytelności oraz pracownicy rządowych struktur i wiele innych przedstawicieli naszego społeczeństwa. Potrafimy razem uczyć się i rozmawiać w dobrej atmosferze. Czyli gdy idziemy gdzieś załatwić sprawę witają nas LUDZIE i od naszych relacji z nimi z szacunkiem do ich obowiązków zależy przebieg sprawy. W ten sposób nie tworzymy PRZECIWNIKA i sprawa układa się pomyślnie.

OPIS ENERGII SPRZYJĄCYCH NAM W LUTYM: https://architekturaosobowosci.wordpres ... w-materii/

W skrócie cytuję co jest najbardziej istotne z tej prognozy:

„W lutym i kolejnych miesiącach kluczowe jest wejście w przestrzeń realnych działań. Nowe sytuacje i nowe zachowania są jednak tak ułożone, że dają możliwość uruchamiania osobistych potencjałów. To realna przestrzeń kreacji. Nie ma już tutaj niezależnych czynników ograniczających. Ważne jest natomiast podejmowanie realnych działań w materii. Zmianę, która zachodzi w elegancki i łagodny sposób (jeżeli nie „dokarmiać” strachów, marudzenia, narzekania)

Przed nami czas kreowania nowej władzy. Działania te następują najpierw na własnym podwórku, a następnie kolektywnie. Każdy człowiek działa na własnym indywidualnym zasobie energetycznym (nie może więc czerpać od innych)”

OD SIEBIE DODAM:

Rozwijaj się i zmieniaj swoje życie na lepsze. Wolność, odpowiedzialność, niezależność to jedne z ważnych cech dojrzałej osoby w nowej rzeczywistości. Dorastanie oznacza odpowiedzialność za siebie, świadomość własnych zasad, własnych wartości i swojego znaczenia dla tego świata.

Wszystko, na co w tym momencie kierujesz swoją uwagę, gdzie inwestujesz swoją energię, objawi się w obfitości w twoim życiu. To ty wybierasz czy w obfitości kreujesz pozytywne zdarzenia, czy w obfitości otrzymujesz kłopoty. Skieruj swoją uwagę tylko na to, co chcesz w obfitości manifestować w swoim życiu.

Zaznaczam że w tej chwili w tym samym miejscu działa kilka osi czasu / wymiarów. I od działań każdego z was zależy na której osi czasu/ścieżce rozwoju jesteś. Ludzie z różnych osi czasu mogą siebie nie rozumieć tak jakby rozmawiali w różnych językach. To normalne.

Na liczne zapytania czy można te materiały udostępniać na swoich blogach odpowiadam że przekazuje wiadomości w celu ich doniesienia do szerszej wiadomości w sposób nie naruszający wolną wolę innych. Oczywiście zawsze jest mile widziane podać pod artykułem autora opracowania.

Pojawiają się opracowania prawne które chętnie udostępniam w załączeniu. Nasi Aniołowie Sprawiedliwości czuwają i tworzą nam bazę do działań.

Odważnych pomysłów i planów życiowych,

OlgaAwatar użytkownika
lukasz
Posty: 90
Rejestracja: 14 sie 2019, 10:01

Witam serdecznie,


Jestem dumna za wszystkich kto wyraził postanowienie wypełnić Deklaracje Wolnej Istoty. Dlatego otwieram projekt szkoleniowy, aby pomagać odważnym Wielkim Synom i Córkom Wielkiego Rodu Świetlistych Twórców.Planuje wkrótce zrobić nagranie instruktażowe jak przygotować się do wypełnienia Deklaracji Wolnej Istoty oraz jak to zrobić poprawnie energetycznie wraz ze wskazówkami podczas rozmowy w sądzie/urzędzie/dyrektorem/kuratorem/w szpitalu, czyli we wszystkich trudnych sytuacjach jako TEST BOHATERA.Przygotowania instruktażowe będą dostępne dla wszystkich, ale do otrzymania wzoru Deklaracji tworzę osobną listę mailingową do wysyłki, gdy się upewnię że uczestnik zadał sobie trudu przejść takie szkolenie.Należy zrozumieć, że WOLNOŚĆ to jest proces ani po prostu wypełnienie druczku.

Bez określonej wiedzy komunikacja w nowych energiach będzie materializować się konfliktem i nawet znanie na pamięć konstytucji i innych prawnych zapisów nie zawsze przynosi rezultaty jak to było w przypadku Grzegorza Brauna w sądzie?


Mój Autorski PROJEKT „Wolna Istota” to przeformatowanie informacji w naszym polu energetycznym wynikiem czego w waszym "fantomie" zostaną skasowane programy destrukcyjne i w ich miejsce zapisany PROGRAM ŻYCIA widoczny jak ikonka na „pulpicie” waszego pola energetycznego Żywa Wolna Istota.

Przeformatowanie – to wasza indywidualna praca. ODPOWIEDZIALNOŚĆ za wykorzystanie i zastosowanie wiedzy każdy ma sam przed sobą. Każdy ma własną INTUICJĘ i powinien podążać za nią. Wyniki tych działań zarówno energetycznych i fizycznych będą u każdego miały inny charakter zgodnie z naszą ROLĄ W SPOŁECZEŃSTWIE

Jeśli ktoś potrzebuje DOWODÓW to radzę je po prostu je ZA-U-WA-ŻAĆ . Dookoła jest dużo dowodów wystarczy być otwartym na przyjmowanie tych znaków i sygnałów.

WYSTARTOWAŁAM Z TYM PROJEKTEM też nie przypadkiem 01.02.2021 w bardzo sprzyjających okolicznościach. Zachęcam do wspólnej podróży według wybranych elementów kursu SIŁA RODU MARII SOKOLOVOJ.

Od 01.02.2021 Merkury (znaku powietrzny) porusz się wstecz w Wodniku i nadaje umysłowi lekkości. To okres dużej aktywności umysłowej, ożywienia intelektualnego, ciekawości, refleksji, poszerzania horyzontów, tendencji do błyskawicznej ekscytacji i szybkiego uspokojenia.

Jak widać dotyczy to energii umysłowej i warto skierować całą swoją uwagę do wewnątrz, spojrzeć na swoje życie i zrozumieć, czego chcesz się pozbyć, co zmienić w swoim charakterze, działaniach, rodzinie, domu, pracy, jakie masz marzenia i cele.

Każdy pomysł dojrzewa energetycznie przez 11 DNI CUDÓW gdy podejmujemy świadome działania każdego dnia.

OD 01.02.2021 do 11.02.2021 roku energia sprzyja analizie i odpuszczaniu/oczyszczaniu, aby wolne miejsce następnie wypełnić nowymi planami.

Do 11 lutego, kiedy nadejdzie Księżyc w Nowiu, dobrze byłoby pozbyć się tego starego, niepotrzebnego, posprzątać i wyrzucić graty zarówno emocjonalne jak i w mieszkaniu/domu.

Od 12 lutego możesz swobodnie określić swoje plany. Nowe plany, powinny zawierać co najmniej kilka nowych celów, działań najlepiej długoterminowych, coś, czego nigdy wcześniej nie robiłeś, a nawet bałeś się o tym marzyć.

Ale zanim podejmiesz się realizacji tych celów w działaniach pozwól im dojrzeć energetycznie przez 11 DNI CUDÓW od 12.02.2021 do 22.02.2021 czyli do końca wstecznego ruchu Merkurego w Wodniku. Ważne jest, aby podchodzić do tego z całą powagą, konsekwencją i racjonalnością, z zamiarem dyscyplinowania, aby osiągnąć cele.

Luty to DRUGI MIESIĄC cyklu energetycznego (9 miesięcznego) i „zasiane w styczniu nasiona teraz kiełkują” w sprzyjających warunkach. ŚWIADOME WYKORZYSTANIE Energii lutego sprzyjają założeniu fundamentów na cały rok szczególnie w temacie dobrobytu.

SCHEMAT PROJEKTU „Wolna Istota”

I ETAP TRANSFORMACJA:

FAZA PRZYGOTOWANIE (na ubywający księżyc):11 DNI CUDÓW PRACY Z ENERGIĄ WEWNĘTRZNĄ – oczyszczanie i odpuszczanie od 01.02.2021-11.02.2021

FAZA TRANSFORMACJA (na rosnący Księżyc): 11 DNI CUDÓW PRACY Z ENERGIĄ ZEWNĘTRZNĄ od 12.02.2021 DO 22.02.2021.

II ETAP: MATERIALIZACJA od 22.02.2021 Wypełnienie Deklaracji Wolnej Istoty (11 DNI CUDÓW pracy na złożenie zamówienia do Wszechświata)

III etap: KRYSTALIZACJA - PRÓBA BOHATERA (11 DNI CUDÓW potwierdzenia zamówienia swoimi uczynkami, postawą i spełnieniem postanowień)

Wiem że wielu z was już przechodziło razem ze mną I ETAP TRANSFORMACJI podczas korytarzu zaćmień do 21.12.2020 roku. Natomiast oczyszczanie to wielowarstwowy i wielopoziomowy proces który należy powtarzać gdy sprzyjają temu energii.

Jestem przykładem że KRYSTALIZACJA u mnie nastąpiła po przejściu wszystkich etapów PROJEKTU 💞

Kto jest gotowy zapraszam do wspólnej podróży. Szykuję już kolejny projekt na odzyskanie majątków po przodkach, ale dopiero jak razem przejdziemy etap WOLNOŚCI i ogłosimy siebie Wolnymi Istotami.

Będę podawała instrukcje "krok po kroku" przez cały okres 44 dni w załączniku. Kto potrzebuje szybciej w sądzie Deklarację Wolności to proszę się zgłaszać indywidualnie.

Wiedza którą tutaj się dzielę została sprawdzone na własnym doświadczeniu w sytuacji likwidacji komorniczej licytacji lokalu i anulowaniem części hipotecznego kredytu, z sądem rodzinnym w obronie syna, któremu nauczyciele chcieli udowodnić konieczność brania psychotropów, ze zmiana pracy w korporacji na działalność cyrkowa, z chodzeniem teraz bez maski nie tylko do sklepu i na policje również do sądu bez kłótni miło i sympatycznie.

Myślę że było warto.

Dużo ODWAGI,

Olga


Witam serdecznie,

Kolejna część Projektu Wolna Istota 44 dni przygotowana na 22 najbliższe dni krok po kroku. Proszę nie przyspieszać zadań bo uruchamiamy procesy który powinni przetrawić się stopniowo jak obfity obiad.

Czasami lepiej odpuścić 1-2 dni niż przyspieszać. To dla waszego bezpieczeństwa.

Wiedza jest łatwa, ale głęboka i kompleksowa. Informacja o 22 dniach jest dana dla ogólnego poglądu dokąd to zmierza.

Obserwowaliśmy razem postępy po ogłoszeniu przeze mnie takiego projektu 44 dniu w Polsce od sierpnia 2020 roku. Przyłączyło się setki uczestników i fala wyzwolenia ruszyła lawinowo.
Projekt 44 dni 2020 roku:


Polecam też poprzednie nagrania:Zrozumiałam że GESARA zmaterializuje się dopiero wtedy gdy masa krytyczna ludzkości ogłosi siebie Żywą i Wolną. GESARA stworzona dla wolnych ludzi i korzyści tego programu będą dostępne dopiero wtedy gdy będziemy spełniać taki warunek. Dopóki czekaliśmy to z miesiąca na miesiąc coś blokowało wprowadzenie tego programu. Wspólnymi działaniami uruchomimy energii które odblokują tą blokadę.

Teraz kompleksowo opracowany Projekt został przeze mnie uruchomiony Globalnie w wielu krajach jednocześnie. Chodzi o osiągnięcie masy krytycznej w całym Świecie wtedy w polu informacyjnym zbiorowej świadomości pojawi się dostęp dla wszystkich chętnych. I ludzie sami z siebie zaczną wpadać na pomysł ożywienia siebie nawet nic nie wiedząc o tym projekcie gdzieś daleko na Madagaskarze.

Przepraszam że narazie nie mam czasu odpowiadać na wasze pytania. Możliwe w następnym tygodniu będzie luźniej. Jak skończę nagrania na kanałach rosyjskich w 4 częściach po 1,5 godzinie to w Polsce też poszukam zainteresowanego nagłośnić sprawę. Rosyjskie kanały są bardziej otwarte na takie rewelacje bo już od dawna tam idzie edukacja Praw Naturalnych i wykorzystywania ich do odzyskania Wolności i majątków po przodkach. Tym niemniej też nie jest im lekko. Dlatego łączymy siły.

Teraz nastał czas zrobić to Globalnie. Część I - OGÓLNY SCHEMAT na 44 dni


W kolejnych częściach podam schemat dzień po dniu na każdym etapie projektu TAK JAK OPISAŁAM W ZAŁACZNIKU NR 67.

Wkrótce już za 5 lat będę w ogródku czytać książki i opalać gdy dopilnuję procesu globalnego i upewnę się że każda Istota na Ziemi jest bezpieczna.

Wytrwałości,
Olga

Witam serdecznie Armiję Światła,

Zbliżamy się do środkowego punktu portalu Brama 2/2, który został otwarty od 02.02.2021 do 21.02.2021.

Od 02.02.2021 nie przypadkowo rozpoczęłam Globalny Projekt "Żywa Wolna Istota". To czas sprzyjający pracy umysłowej, intensywnej nauki, wybraniu nowego kierunku działań.

11.02.2021 jest Księżyc w Nowiu. Kto jest zdecydowany proszę zacząć I Etap Transformacji ile zdąży. Fazę na ubywający księżyc można dokończyć od 01.03.2021 do 12.03.2021 i dopiero na kolejna Nów Księżyca 13.03.2021 spalić czarny dzienniczek gdy podziękujecie i odpuścicie wszystko co tam zostało zapisane.

Od 12.02.2021 zaczynamy drugą Fazę Etapu Transformacji na rosnący księżyc. Zapraszam dołączyć 12 lutego do pracy planetarnej o godzinie 12:00 lub 21:00 czasu lokalnego lub w innym dogodnym czasie. Wybierz własny sposób na ulubioną medytację, spacer w lesie, kąpiel z solą i olejkami eterycznymi lub inny sposób do osiągnięcia harmonii.

Lustrzana data 12.02.2021 jest centralnym punktem portalu, niosącym potężne informacje energetyczne i szczególne znaczenie - to równowaga, harmonia, dodawanie siły i prowadzenie do nowego życia. To czas, który wpływa na bieg życia całego świata i każdej konkretnej osoby. Są to wewnętrzne procesy harmonizacji, które są niezbędne dla wszystkich decyzji i odbywają się przede wszystkim wewnątrz nas. Dlatego tak ważne jest, aby ten dzień poświęcić na wewnętrzną równowagę, harmonizację przestrzeni wewnętrznej i zewnętrznej.

Po przejściu przez Bramę 2/2 stopniowo zaczną się pojawiać wydarzenia potwierdzające fizyczną zmianę rzeczywistości, jej wielowymiarowość i związek wszystkiego ze wszystkim. Śpiące centra informacyjne komunikacji z wyższą świadomością zaczynają się aktywować. To czas inspiracji, potężny twórczy impuls.

21 lutego kolejny ważny dzień pracy planetarnej w przeddzień II Etapu Materializacji naszej nowej rzeczywistości, jeśli dokonałeś takiego postanowienia i świadomie przechodziłeś portal Bramy 2/2. To wyjątkowy czas sprzyjające kreatywności, dobrobytu i szczęścia wspomagana układem planetarnym tego dnia.

Więcej o Projekcie "Żywa Wolna Istota" w 44 dni na kanale Pauliny

I część - Ogólny schemat 44 dni


II część - I Etap - praca z czarnym i białym dzienniczkiem.


Przepraszam że jest trochę chaotyczny przekaz. Staram się w 3-4 nagraniach przekazać jak najwięcej informacji. Nagrania robię tylko na początku cyklu energetycznego z podsumowaniem ostatnich 9 miesięcy oraz instrukcją działania na kolejne 9 miesięcy.

Lekkości w stawianiu sobie celów bez ograniczeń.

Wspaniały cytat uczestniczki projektu: "Unia naszych Serc stworzy matrycę Wolnego Świata"


Olgatam serdecznie,

Uzupełnienie wiadomości o I Etapie Transformacji 22 dni Projektu "Wolna Żywa Istota":

11.02.2021 jest Księżyc w Nowiu. Kto dopiero zdecydował się rozpocząć process 44 dni proszę zacząć I Etap Transformacji od teraz i wypełniać razem i czarny i biały dzienniczek do 22.02.2021. Fazę na ubywający księżyc można dokończyć od 01.03.2021 do 12.03.2021 i dopiero na kolejną Nów Księżyca 13.03.2021 spalić czarny dzienniczek gdy podziękujecie i odpuścicie wszystko co tam zostało zapisane.

Więcej o tym w 3 części nagrania na kanale Pauliny:


11 lutego najlepiej jest poświęcić trochę czasu dla siebie i przeprowadzić wewnętrzny audyt swoich wartości, celów, działań, relacji, wykonać praktykę oczyszczania świadomości, wyrzucić stare rzeczy. Zrób miejsce dla nowego siebie, nowych celów i wartości. Uzupełnij niedokończone zadania. Wyjątkowy układ planet tego dnia sprzyja harmonii każdej sfery życia.

12 lutego po południu można wypisać swoje nowe cele na papierze. Główną rekomendacją jest to, aby cele były jasne, a jednocześnie praktyczne i duchowe, zakładające konkretny plan realizacji i wewnętrzną wolność do ich osiągnięcia. Pamiętaj, aby w swoich planach uwzględnić dążenie dla rozwoju osobistego i działania humanitarne.

od 12.02.2021 do 22.02.2012 kreujemy swój wymarzony Świat. W załączeniu mój przykładowy tekst kreowania nowej rzeczywistości w oparciu o Zapisy GESARA oraz Prawach Rodów.

Ogólne wskazówki I ETAPU TRANSFORMACJI:

Gdy Uwalniamy się od wszystko za co postanowiliśmy Odpuścić, Podziękować i Przeprosić to robimy to z pełnym Zaufaniem nie oczekując na pożądany rezultat. Oczekiwanie na rezultat hamuje przepływ energii życiowej. Osobiście zawsze jestem zaskoczona gdy po 11 dniach mam jakiś wynik lub Próbę Bohatera.
Gdy nadejdzie Próba Bohatera nie odpowiadaj obrazu. Daj sobie i rozmówcy szansę na Wdech i Wydech. Przed zdecydowaną odpowiedzią uspokój myśli. Przymierz w myślach "ulubioną koszulę" np. "Jestem Spokojna i Świetlista w każdej sytuacji" lub inny ulubiony obraz lepszej wersji siebie. Gdy jesteś w środku "tornado emocji" skieruj swoją uwagę na swoje ręce, obserwuj i podziwiaj swoje dłonie, zrób relaksującą gimnastykę dłoni.
Notuj w białym dzienniczku cuda które zauważasz: powtarzające się liczby na zegarze, udane próby Bohatera, miłe niespodzianki ...
Teksty medytacji Manifestu, Uwalniania i Kreowania wypowiadamy na głos (przynajmniej 3 razy w ciągu 11 dni)

Jesteśmy w okresie przemiany otrzymujemy mocny przekaz DOBREJ ENERGII. Takie przekazy są cykliczne i stopniowo pomagają nam oczyścić się od zbędnych myśli i skupić się na pozytywnym odczuwaniu siebie każdego dnia. Każdy kolejny przekaz jest i będzie coraz mocniejszy. Tylko przygotowane istoty będą w stanie skorzystać z jego dobrodziejstw.Poniżej wybrałam najistotniejsze na obecny czas zagadnienia tak, aby można było na chwilę zatrzymać się i przeprowadzić przemianę raz lub kilka razy dziennie. Jest sporo dobrych medytacji dostępnych w Internecie. Tutaj skupiłam się na krótkich mocnych przekazach, które pomogą rozpocząć lub wzmocnić proces.Podstawowa nasza MOC to prawo wyrażanie DOBREJ WOLI. To my decydujemy na co się zgadzamy, a na co mówimy STOP.Proszę potraktować to tylko jako wskazówkę. Proszę kierować się wyłącznie własnym sercem i szukać własnych sposobów wyrażania intencji DOBREJ WOLI.Każdy z pewnością ma własne źródła i własne odczucia co tak naprawdę przemawia do każdego z nas.Każdy z nas już zapoznał się ze sporą dawką mrocznych wizji Świata, w którym przebywamy. Jest to etap, który jest konieczny gdyż w ten sposób otrzymujemy ostrzeżenia w celu pokazania nam rozwiązania tej sytuacji. To droga, która daje nam wszystkim możliwość wyboru, którą stronę mocy wybieramy aby kierować naszą uwagę.

Dziękuję wszystkim, kto nas ostrzega przed biernością i jej konsekwencjami oraz wszystkim kto pokazuje nam rozwiązania i słuszny sposób działania w zgodzie ze sobą.

Jednym z wielu wariantów działania jest technika "11 dni cudów". Chodzi o to że każde fizyczne wydarzenie najpierw tworzy się w polu energetycznym naszej świadomości i temu służą właśnie 11 dniu konkretnych kroków każdego dnia. Wykonanie tych kroków w jeden dzień nie jest wskazane ponieważ każdy krok uruchamia kolejne procesy na które otrzymujemy podpowiedzi, sygnały, wskazówki od Wyższych Sił i sztuką jest zauważyć te sygnały, umieć je odczytać oraz podążać za nimi. Robiąc coś w pośpiechu, w stresie lub w natłoku wydarzeń po prostu nie zauważamy tych sygnałów, a więc idziemy do celu po omacku. A potem dziwimy się że jesteśmy zupełnie w innym miejscu oraz w otoczeniu zupełnie innych ludzi niż nam to odpowiada. I zaczynamy odnowa natykać się na te same problemy.

"11 dni cudów" oczywiście wielokrotnie sprawdzało się u mnie. To technika pozwalająca połączyć postanowienia, intencje i kreowanie z naszymi działaniami do realizacji zamierzonego celu. Przy czym DZIAŁANIA bez wstępnego kreowania mogą być wielokrotnie powtarzane bez oczekiwanego wyniku co wielu zniechęca do dalszych prób. Tak samo jak samo KREOWANIE bez działania nie doprowadzi do oczekiwanego wyniku zanim nie zaczniemy działać.


Źródło:

Manifest (Irina Liszczuk)


Kolejny proces to praktyka uwalniania swojego ciała od obcych nanociąsteczek w naszym ciele oraz zerwania umów zawartych nieświadomie lub pod przymusem w celu zniewolenia naszej świadomości.Oczyszczanie proste i skuteczne (Oczyszczanie Piotr)

Proces uwalniająco – oczyszczający (Paulikg)

Intencja odcinająco-oczyszczająco-uwalniająca (Paulikg)Gdyby ktoś miał tłumaczenie tekstów Projektu "Wolna Żywa Istota" 44 dni w innych językach proszę o udostępnienie dla uczestników naszej grupy mieszkających w różnych krajach.

Nowy cytat od uczestniczki naszej grupy:

Mam cudowną lekkość w projektowaniu swojej rzeczywistości z obfitością ZASOBÓW.


Olga

Ponownie zmieniam adres do wysyłki bo szybko mam wyczerpany limit wiadomości i jeszcze nie wnikałam jak go odblokować.

Przez kolejne 11 dni od 01.02.2021 udało mi się nagrać 8 filmików w tym 3 po polsku u Pauliny oraz odpowiedzieć na wszystkie zgłoszenia do projektu. Przepraszam ze nie nadążam odpowiadać na wasze pytania w tym okresie. Przede mną jeszcze ostatnie nagranie "Wzór Deklaracji Wolnej Istoty" jako cel na tym etapie działań w ciągu 9 miesięcy. Potem w zależności od wydarzeń i naszej gotowości będziemy kontynuowali dalsze etapy Globalnego Projektu "Odzyskanie Zasobów" w 2022 roku jak dobrze nam pójdzie z masowym zdjęciem masek i sprzeciwem dla planów kontrolerów.

Istnieje uniwersalne prawo Wszechświata: Prawo Przyciągania na zasadzie PODOBNE PRZYCIĄGA PODOBNE.

Jedną z odmian tego prawa jest zasada Zgodności (LUSTRA): „Co jest wewnątrz, to i na zewnątrz”.

Lustrzane daty takie jak 12.02.2021 szczególnie to podkreślają dlatego zawsze zwracam uwagę co się wydarza tego dnia.

Warto przeanalizować jak ci poszło tego dnia, jakie emocje powstały wokół ciebie i w tobie, jak się manifestowały, o czym myślałeś.

Wszystkie wydarzenia, słowa, wyrażenia, rozmowy, obrazy w lustrzanym dniu 12 lutego 2021 roku odzwierciedlają stan wewnętrzny człowieka.

Dlatego Wszystko, co wydarzyło się jest podpowiedzią dla ciebie - na co zwrócić uwagę, nad czym pracować iw jakim kierunku się poruszać.

Odebrałam jako wspaniały SYGNAŁ że wiele obostrzeń w Polsce zostało cofnięte właśnie 12.02.2021. To pokazuje jak my wpływamy na te decyzje i co odzwierciedlamy na danym etapie. Dowiedziałam się że na Łotwie wprowadzili większe obostrzenia w tym okresie i ich aktywiści są bardzo zainteresowane przykładem polaków.

Kolejna wspaniała wiadomość o bezskutecznej próbie impeachmentu Trumpa. Dla przeprowadzenia procedury wymagana była liczba głosów jest 67, a uzyskana 57.

Mowa Trumpa dla zainteresowanych w załączeniu (angielski tekst).

JAKIE DALSZE DZIAŁANIA WARTO KONTYNUOWAĆ ZGODNIE Z CYKLAMI ENERGETYCZNYMI:

1. Cele krótkoterminowe 9 miesięcy już kiełkują jak wspominałam w prognozie na luty „Kiełkowanie Zmian” i pierwsze „kwiatki” ty zobaczy my około maja 2021, a owoce około sierpnia 2021.

W tym okresie warto popracować techniką 44 dni i ustalić swoje krótkoterminowe i długoterminowe cele (bez dat). Pisząc plany unikamy dokładnych dat realizacji oraz lepiej zachować te plany wyłącznie dla najbliższych czyli jak najmniej opowiadamy wszystkim o swoich planach i unikamy obgadywania jaki masz kłopot z ich realizacją.

Notuj w białym dzienniczku cuda które zauważasz: powtarzające się liczby na zegarze, udane próby Bohatera, miłe niespodzianki ...

Kto przyłączył do projektu przed 11.02.2021 proszę kontynuować oczyszczanie. Z dniem spalenia czarnego dzienniczka w Nów Księżyca dopiero poruszone zostały procesy energetyczne i warto dalej wypełniać kolejny czarny dzienniczek jednocześnie kontynuując biały dzienniczek. Z pewnością pojawią się dziwne wydarzenia, sny, zmiany nastroju. Pomocne proste techniki radzenia sobie z tymi sytuacjami podaje w załączniku „Szkoła Ducha”.

Kto dopiero zdecydował się rozpocząć process 44 dni proszę zacząć I Etap Transformacji od teraz i wypełniać razem i czarny i biały dzienniczek do 22.02.2021. Fazę na ubywający księżyc można dokończyć od 01.03.2021 do 12.03.2021 i dopiero na kolejną Nów Księżyca 13.03.2021 spalić czarny dzienniczek gdy podziękujecie i odpuścicie wszystko co tam zostało zapisane.

2. Cele długoterminowe 9 lat to zasadzanie przez cały 2021 rok Drzewo Obfitości.

Ja bym powiedziała że zasadzamy nasze magiczne, wyjątkowe drzewa, które pomogą nam spełnić nasze marzenie. Aby owoce nam się podobały, ważne jest, aby z miłością dbać o swoje drzewo.

Cytat uczestniczki grupy: Moją zapłatą energetyczną jest mój rozwój i oświetlanie potencjałów, które może w sobie otworzyć jeżeli zechce zarówno były mąż, przodkowie i potomkowie.Przyjemnego dbania o swoje magiczne ogrody.

Olga

Witam serdecznie,

Ponownie zmieniam adres do wysyłki bo szybko mam wyczerpany limit wiadomości i jeszcze nie wnikałam jak go odblokować.

Przez kolejne 11 dni od 01.02.2021 udało mi się nagrać 8 filmików w tym 3 po polsku u Pauliny oraz odpowiedzieć na wszystkie zgłoszenia do projektu. Przepraszam ze nie nadążam odpowiadać na wasze pytania w tym okresie. Przede mną jeszcze ostatnie nagranie "Wzór Deklaracji Wolnej Istoty" jako cel na tym etapie działań w ciągu 9 miesięcy. Potem w zależności od wydarzeń i naszej gotowości będziemy kontynuowali dalsze etapy Globalnego Projektu "Odzyskanie Zasobów" w 2022 roku jak dobrze nam pójdzie z masowym zdjęciem masek i sprzeciwem dla planów kontrolerów.

Istnieje uniwersalne prawo Wszechświata: Prawo Przyciągania na zasadzie PODOBNE PRZYCIĄGA PODOBNE.

Jedną z odmian tego prawa jest zasada Zgodności (LUSTRA): „Co jest wewnątrz, to i na zewnątrz”.

Lustrzane daty takie jak 12.02.2021 szczególnie to podkreślają dlatego zawsze zwracam uwagę co się wydarza tego dnia.

Warto przeanalizować jak ci poszło tego dnia, jakie emocje powstały wokół ciebie i w tobie, jak się manifestowały, o czym myślałeś.

Wszystkie wydarzenia, słowa, wyrażenia, rozmowy, obrazy w lustrzanym dniu 12 lutego 2021 roku odzwierciedlają stan wewnętrzny człowieka.

Dlatego Wszystko, co wydarzyło się jest podpowiedzią dla ciebie - na co zwrócić uwagę, nad czym pracować iw jakim kierunku się poruszać.

Odebrałam jako wspaniały SYGNAŁ że wiele obostrzeń w Polsce zostało cofnięte właśnie 12.02.2021. To pokazuje jak my wpływamy na te decyzje i co odzwierciedlamy na danym etapie. Dowiedziałam się że na Łotwie wprowadzili większe obostrzenia w tym okresie i ich aktywiści są bardzo zainteresowane przykładem polaków.

Kolejna wspaniała wiadomość o bezskutecznej próbie impeachmentu Trumpa. Dla przeprowadzenia procedury wymagana była liczba głosów jest 67, a uzyskana 57.

Mowa Trumpa dla zainteresowanych w załączeniu (angielski tekst).

JAKIE DALSZE DZIAŁANIA WARTO KONTYNUOWAĆ ZGODNIE Z CYKLAMI ENERGETYCZNYMI:

1. Cele krótkoterminowe 9 miesięcy już kiełkują jak wspominałam w prognozie na luty „Kiełkowanie Zmian” i pierwsze „kwiatki” ty zobaczy my około maja 2021, a owoce około sierpnia 2021.

W tym okresie warto popracować techniką 44 dni i ustalić swoje krótkoterminowe i długoterminowe cele (bez dat). Pisząc plany unikamy dokładnych dat realizacji oraz lepiej zachować te plany wyłącznie dla najbliższych czyli jak najmniej opowiadamy wszystkim o swoich planach i unikamy obgadywania jaki masz kłopot z ich realizacją.

Notuj w białym dzienniczku cuda które zauważasz: powtarzające się liczby na zegarze, udane próby Bohatera, miłe niespodzianki ...

Kto przyłączył do projektu przed 11.02.2021 proszę kontynuować oczyszczanie. Z dniem spalenia czarnego dzienniczka w Nów Księżyca dopiero poruszone zostały procesy energetyczne i warto dalej wypełniać kolejny czarny dzienniczek jednocześnie kontynuując biały dzienniczek. Z pewnością pojawią się dziwne wydarzenia, sny, zmiany nastroju. Pomocne proste techniki radzenia sobie z tymi sytuacjami podaje w załączniku „Szkoła Ducha”.

Kto dopiero zdecydował się rozpocząć process 44 dni proszę zacząć I Etap Transformacji od teraz i wypełniać razem i czarny i biały dzienniczek do 22.02.2021. Fazę na ubywający księżyc można dokończyć od 01.03.2021 do 12.03.2021 i dopiero na kolejną Nów Księżyca 13.03.2021 spalić czarny dzienniczek gdy podziękujecie i odpuścicie wszystko co tam zostało zapisane.

2. Cele długoterminowe 9 lat to zasadzanie przez cały 2021 rok Drzewo Obfitości.

Ja bym powiedziała że zasadzamy nasze magiczne, wyjątkowe drzewa, które pomogą nam spełnić nasze marzenie. Aby owoce nam się podobały, ważne jest, aby z miłością dbać o swoje drzewo.

Cytat uczestniczki grupy: Moją zapłatą energetyczną jest mój rozwój i oświetlanie potencjałów, które może w sobie otworzyć jeżeli zechce zarówno były mąż, przodkowie i potomkowie.Przyjemnego dbania o swoje magiczne ogrody.

Olga
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przekazy ludzi czytających czasy w których żyjemy”