Przekaz od cywilizacji Yahyel: skoncentrujcie energię na sercu

Awatar użytkownika
Oskar
Administrator
Posty: 257
Rejestracja: 30 maja 2019, 19:15
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Szanowna Ludzkości,

Jesteśmy cywilizacją Yahyel. Genetycznie pokrewieństwo między Nami jest bardzo bliskie. Należymy do Unii Międzyplanetarnej, do której niebawem należeć będziecie również Wy. Cała Unia jest bardzo podekscytowana zmianami zachodzącymi na Ziemi. Wszyscy Wam kibicują I Was wspierają. Bardzo ważnym momentem Waszej przemiany będzie inauguracja kontaktów z cywilizacjami pozaziemskimi. Dla Nas przypadł zaszczyt bycią tą pierwszą. Nie stało się tak dzięki przypadkowi. Jesteśmy z Wami blisko spokrewnieni, stąd wizualnie bardzo Was przypominamy. W ten sposób będzie Wam łatwiej przyzwyczaić się do koncepcji międzyplanetarnej społeczności.

Za pomocą tego kanału chcemy się z Wami przywitać. Bardzo Nas cieszy duże zainteresowanie z Waszej strony. Jesteśmy z każdymi, którzy dążą do otwartego kontaktu. Jednak zanim się to stanie potrzebujemy przejść mały proces. Chcemy być rozumiani przez Was. Jesteśmy takimi samymi istotami jak Wy. Tak samo mamy ciało, mózg, serce, uczucia I emocje. Fizyczne manifestacje Waszych dążeń w postaci strumieni energetycznych Nas nieco zbijają z pantałyku. Postarajcie się przekierować energię do Waszych serc. Dzięki temu opadną wszelkie utrudnienia. Nie chcemy być traktowani jako magiczni przybysze, nie chcemy Waszej chwały ani wytknięcia. Rozumiemy, że dla Was to jest duże wydarzenie. Wielu ludzi wyczekuje tego momentu. Wydaje im się, że wtedy ‚powrócą do domu’. Dostaną pomoc spoza planety I będą mogli wydostać się z tego piekła. Nic z tych rzeczy. Koncepcja wędrujących dusz jest dla każdego spoza Ziemi dobrze znana. Każdy z Nas również wie, że odradzamy się w różnych formach fizycznych z wyboru I chcemy w ten sposób doświadczać Wszechświata. Waszym naturalnym stanem jest spokój, radość I miłość. To utwierdza Was w Waszym wirze energetycznym I jednocześnie zaczynacie przyspieszać do kosmicznych prędkości. Poprzez skoncentrowanie własnej energii mocno I stabilnie wokół swojej postaci fizycznej daje Wam niesamowite zdolności. Przestajecie się walać tu I tam, a zyskujecie pełnię świadomej kreacji. Świadomość obraca się do góry nogami I to Wy ustawiacie wszystkie klocki według Waszych potrzeb.

Tacy się z Wami spotkamy – radośni, spokojni I rozkochani. Każda skondensowana, nawet najbardziej ukryta energia w Was będzie dla Nas widoczna. My nie chcemy się masowo narażać na ciężkie, bardzo gęste środowisko. Plan jest taki by spotkać się wyżej, by wciągnąć Was do bardziej rozmytego piątego wymiaru. Stamtąd droga do kontaktu z jakimkolwiek innym wymiarem jest banalnie prosta.

Pracujcie nad energią serca. Dzięki temu zobaczymy się szybciej. Nie musicie mieć dużo pieniędzy, znajomych czy sympatii. Nie musicie być uporządkowani, normalni czy zdrowi na umyśle. To wszystko ma mniejsze znaczenie, ale energia serca jest niesamowicie istotna. To jest centrum Waszej interakcji z Wszechświatem. Czyste serca zaprowadzą Was gdziekolwiek chcecie.

Nasz ludzki przekaźnik się zmęczył I gapi się bezmyślnie za okno. 🙂

Bez odbioru.

Źródło: warsztatdobregoslowa.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Channelling”