• Partnerzy

Przywitanie

Ada5krakow5

Przywitanie

Post autor: Ada5krakow5 » 30 wrz 2019, 20:35

:romance-grouphug: Witam wszystkich serdecznie, tematow jest wiele , ktorych chcialabym poruszyc przedewszystkim modernizacja waluty na elektroniczna walute I tranzakcje internetowe. Co prowadzi do wprowadzenia czipow I zniszczenia rasy ludzkiej. LudZie juz sie zmieniaja w robotow bez serca I rozumu dzialaja tak Jak sa nakierowani Przez media a nie sluchaja glory serca dla mnie to jest straszne

Awatar użytkownika
lukasz

Re: Przywitanie

Post autor: lukasz » 30 wrz 2019, 20:47

W Polsce płatności bez pieniedzy nie przejdą bo tu jest nadal szara strefa i zatrudnianie na pensje minimalną a reszta pieniedzy do ręki pod stołem. Polakom jak coś więcej zaczną zabierać jak już zabierają to może zaczną się budzić, że jednak nie jest jak mówią na wszystkich stacjach TV. Zniszczenie rasy ludzkiej? Człowiek który już jest biorobotem (jeść spać praca kredyt trochę rodzina nerwy bo pieniedzy mało i od nowa) sam wyłacza funkcje wyższe.

Klaudia

Post autor: Klaudia » 30 wrz 2019, 21:07

Waluty alelektroniczne, są dlatego, żeby odejść od pieniądza, Aron o tym mówił. Ludzie się przyzwyczaili do papierka, a czy on będzie w postaci cyferek na koncie czy w postaci papierka to już jeden wał jak zwał. Do pracy chodzić trzeba, bo manna z nieba nam nie spadnie, nikt nie będzie niszczył rasę ludzką bo na razie ludzie sami siebie niszczą, chipy nie są obowiązkowe, jak ktoś chce mieć chipa to sobie go funduję tak jak srajphony najnowszej generacji i inne pierdułki. Po co ktoś miał by tępić baranki na których żyje? Podgotuje się wodę, wycisnie ostatnie soki a ludzie sami pokażą jacy są jak im się ta woda zacznie gotować.

Awatar użytkownika
Annika

Post autor: Annika » 01 paź 2019, 15:30

Uuuu oficjalne przywitanie ;) A więc witaj. Bardzo konkretna lista u ciebie - wykladasz kawę na ławę.

Elektroniczne pieniążki już przecież funkcjonują, jako numerki na koncie, a papierowy pieniazek to powoli robi się taki dodatek. Żeby się powoli przyzwyczaić do nowego. Są jakieś dwa kraje, gdzie wycofano 2 najniższe nominaly (coś jak 1 i 2 grosze), zapłata karta to normalka, coraz mniej ludzi nosi przy sobie gotówkę. Plus hit w ostatnich latach = zapłać telefonem. Są też krypto waluty. Polska skończy być szara strefa jak ja Unia popiesci, wszak trzeba się stosować do wspólnych przepisów.

Czipy i zniszczenie rasy ludzkiej to już bardzo daleki i negatywny wniosek. Czarnowidztwo. Zapomniałaś, że ludzie budzą się i zaczynają brać sprawy w swoje ręce. Każda obudzona osoba wpływa swoją wibracja na otoczenie. Coraz więcej osób wybudza się i dostrzega, że żyje w matrixie. Jak osiągniemy tzw. masę krytyczna, wtedy wszystko potoczy się lawinowo. Są też cywilizacje kosmiczne, którym zależy na tym, żeby Ziemię jako ostatnia planetę niewolnicza wyzwolić. Więc już te dwa czynniki dużo zmieniają.

Więc będzie nowy lepszy świat.

:romance-grouphug:
"Rozwój duchowy zaczyna się wtedy,
kiedy zaczyna się widzieć i doceniać to, co inni ignorują"

slk13

Post autor: slk13 » 02 paź 2019, 12:19

Masa krytyczna wynosi 51%. Dla danej populacji. Do pełnej eksterminacji albo przemiany w terminatorów nigdy nie dojdzie, do częściowej raczej też nie - ludzie sami się kontrolują i im więcej ich jest, tym większa presja wywierana na bardziej świadome jednostki oraz tym mniejsza siła przebicia tychże. Szczególnie, że poziom świadomości "przejawianej" w ciele może być warunkowany biologicznie i większość zadowala proste, wygodne życie z podaną do rąk przez system, spreparowaną edukacją i religią (co ewolucyjnie jest dobrą strategią, bez takich ludzi by nas tu nie było). W niedalekiej przyszłości planuje się budowę kolonii na Marsie i Księżycu, potrzebni będą ludzie, a postępujące przeludnienie i zanieczyszczenie Ziemi będzie doskonałym powodem zmuszającym część Ziemian do przeprowadzki.

Awatar użytkownika
Annika

Post autor: Annika » 03 paź 2019, 14:35

slk13 pisze:
02 paź 2019, 12:19
W niedalekiej przyszłości planuje się budowę kolonii na Marsie i Księżycu, potrzebni będą ludzie, a postępujące przeludnienie i zanieczyszczenie Ziemi będzie doskonałym powodem zmuszającym część Ziemian do przeprowadzki.
:greetings-clappingyellow: Kochana/Kochany* (*niepotrzebne skreślić) pięknie powiedziane! Tzn. całość twojej wypowiedzi :clap:
Czy jest ci znana treść Kosmicznego Ujawnienia? Bo z kolonizacja tych konkretnych ciał niebieskich o których wspominasz jest pewien problem. I żeby było ciekawiej, one są już zamieszkałe.

Ja pamiętam, że te 51% to taki wyznacznik do przeniesienia do innego wymiaru (51% w służbie innym) a ten procent do budzenia był chyba niższy? :think:

slk13

Post autor: slk13 » 04 paź 2019, 01:31

Czy jest ci znana treść Kosmicznego Ujawnienia? Bo z kolonizacja tych konkretnych ciał niebieskich o których wspominasz jest pewien problem. I żeby było ciekawiej, one są już zamieszkałe.
Myślę, że miejsca tam opisane są niefizyczne, ale mogę się mylić.
Ja pamiętam, że te 51% to taki wyznacznik do przeniesienia do innego wymiaru (51% w służbie innym) a ten procent do budzenia był chyba niższy? :think:
Hipoteza, że niska masa krytyczna, 1% lub nawet mniej, zmieni paradygmaty opiera się na założeniu, że można wpływać na świadomość zbiorową zwiększając własny potencjał energetyczny, czyli poszerzając świadomość, zdobywając wiedzę i podnosząc wibracje. Według mnie pomija ono prawo rezonansu i równowagi. Nie można na nikogo wpłynąć, jeśli nie wyraził na to zgody na poziomie energetycznym (świadomie lub najczęściej nie). 51% partycypuje i kształtuje tradycje, kulturę i strukturę społeczną, a pozostałe 49%, chociaż nie ma przewagi liczebnej, może wykształcić własną subkulturę w oparciu o wspólne wartości w ramach istniejącego systemu (rzeczywista proporcja w społeczeństwie jest na pewno inna na korzyść tych pierwszych, plus ilość obudzonych zależnie od przyjętych kryteriów może się różnić, w swoim ostatnim programie Mark Passio pokazuje ciekawe sondaże na ten temat).

Awatar użytkownika
Annika

Post autor: Annika » 05 paź 2019, 13:52

slk13 mi się to chyba pomyliło z inną liczbą, 10%. Jest taki motyw dotyczący ludzi we wspólnej medytacji (ten sam czas, ta sama intencja) i robiono nad tym badania. Jeśli liczba osób uczesticzących we wspólnej medytachi wynosi pierwiastek kwadratowy z 10% ogólu populacji w danej miejscowości, można osiągnąć zauważalną zmianę. I tak ten procent to było lekko ponad 300 osób, a intencją było zmniejszenie przestępczości. Tak się rzeczywiście stało, bo statystyka pokazywała wyraźny spadek, tu liczby nie pamietam ale naprawdę dużo.

Więc wychodzi na to, że można jakoś wpłynąć na zmianę. A jaka metoda na wprowadzanie zmian jest według was najskuteczniejsza?

slk13

Post autor: slk13 » 07 paź 2019, 23:18

Annika pisze:
05 paź 2019, 13:52
slk13 mi się to chyba pomyliło z inną liczbą, 10%. Jest taki motyw dotyczący ludzi we wspólnej medytacji (ten sam czas, ta sama intencja) i robiono nad tym badania. Jeśli liczba osób uczesticzących we wspólnej medytachi wynosi pierwiastek kwadratowy z 10% ogólu populacji w danej miejscowości, można osiągnąć zauważalną zmianę. I tak ten procent to było lekko ponad 300 osób, a intencją było zmniejszenie przestępczości. Tak się rzeczywiście stało, bo statystyka pokazywała wyraźny spadek, tu liczby nie pamietam ale naprawdę dużo.

Więc wychodzi na to, że można jakoś wpłynąć na zmianę. A jaka metoda na wprowadzanie zmian jest według was najskuteczniejsza?
https://www.nytimes.com/1993/08/01/nyre ... -rate.html
"Preliminary statistics" from the group say violent crime dropped 23.6 percent in the first four weeks. But a spokesman for the police would not comment on that assertion, adding that the murder rate had remained steady.
Policja stwierdziła, że statystyki morderstw pozostały takie same, a jedyna informacja o sukcesie eksperymentu pochodzi chyba od samych organizatorów akcji (z jakich źródeł mieli dane statystyczne?).

Awatar użytkownika
Annika

Post autor: Annika » 18 paź 2019, 14:01

@slk13 dużo pomieszania z poplątaniem w tym temacie.

Więc patrzę sobie po necie i widzę, że jest taka książka "W pogoni za wielką rybą: Medytacja. Świadomość. Kreatywność". Autor David Lynch podaje, że "za każdym razem, gdy osoby angażujące się w zaawansowane techniki medytacyjne działały w grupie, wywierały znaczący wpływ na otoczenie, np. wywołując wyraźny spadek przestępczości i poziomu agresji" i chodzi tu o grupy o wielkości pierwiastka kwadratowego z 1% populacji. Nie mam dostępu do całości, więc nie jestem pewna do jakich konkretnych źródeł autor się odwołuje. Ale na spisie literatury widnieją pozycje z tematu medytacji transcendentalnej. Co z kolei prowadzi do Efektu Maharishiego. Na stronie medytacji transcendentalnej mamy taki oto wpis: "W ciągu ostatnich 25 lat wykonano ponad 50 badań naukowych potwierdzających występowanie wszystkich rodzajów Efektu Maharishiego. Badania te zostały opublikowane w prestiżowych pismach naukowych (między innymi Journal of Conflict Resolution, The Journal of Mind and Behaviour, Journal of Crime and Justice, Social Indicators Research)." Są 3 rodzaje Efektu Maharishiego (Efekt Maharishiego, Rozszerzony Efekt Maharishiego i Globalny Efekt Maharishiego).

Teraz pytanie, kto finansował te badania i jakich rezultatów oczekiwał? Nie znam odpowiedzi. I kolejne pytanie, czy efekt jest autentyczny, czy naciągany? I następne, czy może zależy komuś, żeby medytację oczerniać i żeby ludzie się nią nie interesowali? Na to pytanie też nie znam odpowiedzi. Pytania można mnożyć w nieskończoność. Kto pyta nie błądzi. A ja wiem, że nic nie wiem. ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitania”