Przywitanie

AX45

Witam, od jakiegoś czasu zastanawiałam się nad dołączeniem do obudzeni.net. Już w dzieciństwie kilka rzeczy mi nie pasowało, później zaczęłam zadawać sobie pytania aż wreszcie na YouTube trafiłam na ntv, Arona, vtv i inne kanały które mnie pokierowały. Po tej ziemi chodzę dość krótko, zaledwie 23 lata więc doświadczenia typowo życiowego mam mało. Czasami zdarza mi się "odlecieć", ale staram się stąpać po ziemi. Trochę maluje i szukam tego czegoś. Gdzieś chyba jest. Może tutaj znajdę to czego szukam?
Awatar użytkownika
lukasz

Mam nadzieję, że znajdziesz to czego potrzebujesz i będziesz mogła się bardziej rozwinąć. Wiek nie świadczy o poziomie rozwoju bo możesz mieć na koncie bardzo dużo wcieleń. Na pewno znajdziesz tutaj osoby o podobnym podejściu do twojego. Również mam trudności z akceptacją tego jak tutaj jest w naszej rzeczywistości. Może chodzisz po tej Ziemi znacznie dużej niż ja i robisz to już od setek albo tysięcy wcieleń. Również w dzieciństwie nie pasowało mi wiele rzeczy a najbardziej religia. Chętnie poznam twoje pytania, które sobie zadajesz jak będziesz miała ochotę się nimi podzielić.

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitania”