Realne wsparcie na żywo Śląsk/Zagłębie

Jesteśmy jednością. Ty wspierasz mnie, ja wspieram Ciebie. Każdy kto chce pomóc i wspierać duchowo forum, niech napisze swoją afirmacje w podpisie i raz dziennie ją sobie przeczyta z emocją napędową. Jedna intencja, jeden cel, różne drogi. Kochani, w grupie Siła. Jest nas wielu! Damy radę! Stwórzmy w ten sposób akumulator pozytywnej energii dla każdego potrzebującego! Im więcej dajesz tym więcej otrzymujesz!
Zelpin

Szukam realnej kobiety. Nie szukam seksu tylko normalnej Rozmowy i normalnych spotkań.
Możesz mieć depresję i problemy.

Chętnie przyjął bym pocieszenie w formie wspólnej rozmowy, picia wspólnej herbaty, wspólnej medytacji, wspólnego spaceru jeśli chcesz to też przytuleń.

Może właśnie dlatego szukam kobiety. Ciepło energii żeńskiej, kobiecej podczas przytulenia bardziej mi pomaga niż gdy przytulam się z moimi kolegami, przyjaciółki.

Potrafię okazać wsparcie i pocieszyć drugą osobę. Ale sam też potrzebuję towarzystwa.
Awatar użytkownika
bronx

Mieszkam w Krakowie, spotykałem się kiedyś ze znajomym osobiście na wspólne seanse hipnotyczne, potem robiliśmy to przez skype. niestety od wielu lat już utraciliśmy kontakt. Jeśli nie możesz znalejść kogoś kto bardziej odpowiada Twoim kryteriom - zapraszam!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wsparcie duchowe - dołącz się!”