Starożytni kosmici / Ancient Aliens [Sezony 01-12]

Awatar użytkownika
Oskar
Administrator
Posty: 257
Rejestracja: 30 maja 2019, 19:15
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Prawdopodobnie seria znana każdemu z Was, a jeśli nie to poniżej jest opis serialu. Życzę miłego seansu.

Opis serialu:
Czy możliwe jest, że inteligentne formy życia odwiedziły Ziemię tysiące lat temu, przynosząc ze sobą technologie, które znacznie wpłynęły na przebieg historii i rozwój człowieka? 

Przedstawione w bestsellerowej książce z 1968 roku "Chariots of the Gods", napisanej przez Ericha von Dänikena, teoria pozaziemskiej ingerencji w naszą cywilizację już w starożytności - wstrząsnęły ludźmi wierzących w indywidualny postęp ludzkości. 

Starożytne rysunki w jaskiniach przedstawiające dziwne stworzenia, pozostałości po pasach startowych w Peru, indyjskie teksty, które opisują "latające maszyny bogów" to tylko kilka z archeologicznych artefaktów wskazane przez von Dänikena i powołane jako dowody, że starożytni astronauci byli dobrze znani naszym przodkom. 

Produkcja z ekskluzywną kooperacją von Dänikena, wprowadza zupełnie nowe dowody w dotychczasowe teorie i odkrycia, i skupia się także na dzisiejszych odkryciach z ostatnich 30 lat, w tym niezwykłe wyniki o DNA człowieka, rozwoju i nowo dekodowanych artefaktach z Egiptu, Syrii i Ameryki Południowej.

Źródło: filmweb.pl
Sezony 01-06 oraz 09

Ukryta zawartość
To forum wymaga zarejestrowania i zalogowania się, aby zobaczyć ukrytą zawartość.


Sezony 07-08 oraz 10-12

Ukryta zawartość
To forum wymaga zarejestrowania i zalogowania się, aby zobaczyć ukrytą zawartość.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Filmy dokumentalne”