Starzec w tłumie. Czyli o miłości poszukiwaniu

Kącik miłosny dla obudzonych, kącik uczuć, kącik łączenia serc, kącik randkowy, albo po prostu poznajmy się pokochajmy zostańmy razem na zawsze. Znajdźmy się. Chcę dzielić życie z obudzoną istotą.
Awatar użytkownika
Libert
Posty: 9
Rejestracja: 10 cze 2019, 23:48

Imię: Adam
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Obok Niej
Szukam: Kobiety
O mnie:

Cześć, jestem Adam. Choć czasem jestem też Adaś. W tym roku będzie 27 lat odkąd zszedłem tutaj na Ziemię. Ale dość tych formalności.
Czemu tak ciężko oddać w słowach to, co się czuje? Prawda z rozumu leje się strumieniem, a kiedy sięgam do uczuć, to nie potrafię ubrać ich w jakąś formę. Czy temu właśnie służy sztuka? Namalował bym "swój" obraz bez problemu: tłum ludzi, każdy wpatrzony w dal podąża przed siebie. Jedni uśmiechnięci, inni smutni, jeszcze inni wściekli. Gdzieś pośrodku nich staruszek ze smutnym uśmiechem i nadzieją w oczach szuka kogoś, spośród tłumu, kto poświęci mu uwagę. Chce on im przekazać, że nie trzeba nigdzie iść. Można usiąść razem i tworzyć wspólnie piękne chwile.
Jak już pewnie się domyślacie moja dusza jest z tych starszych. Nie jest to łatwe dla wcielenia, które czasem chciałoby się jeszcze bawić, tak jak inni. Dusza wymaga czegoś głębszego. Wielu z Was na pewno to zna. Patrzysz, jak inni cieszą się nowym samochodem, ale wcale im nie zazdrościsz. Myślisz, gdzie jest moje źródło szczęścia. Czasem je znajdujesz we wschodzie i zachodzie słońca, w śpiewie ptaków, zabawie z pieskiem. Ale przychodzi taka chwila, że czujesz samotność i tęsknotę za kimś, kto jest Ci zapisany w gwiazdach jeszcze zanim tu przybyliscie. Czasem zamykam się przed światem całym i szukam ciepłych ramion mojej duszy. Ale jesteśmy jeszcze tak daleko siebie... Pytam się czasem czemu nie było mi dane do tej pory tworzyć przestrzeni miłości, jaką jest związek i rodzina. Czemu wszystkie dziewczyny, które poznałem ani trochę mnie nie przypominały? Nie rozumiem z tego nic. Wiem, że kiedyś ten dzień nadejdzie, że się spotkamy. Bo tak jest zapisane w gwiazdach. Wiem, bo patrzę w nie. Tylko nie mogę ich dosięgnąć, żeby dopisać, że już czas. Mam nadzieje, że i one to przeczytają. Już czas. Chcę już tworzyć przestrzeń miłości.
PozaCzasemPL
Posty: 10
Rejestracja: 20 kwie 2020, 14:10

Głowa do góry. Jak ma przyjść, to przyjdzie.
Jeśli jesteś starą duszą, to intuicja Cię poprowadzi.
Tomek
https://pozaczasem.pl
Bądź swoim własnym Mistrzem!

regresje, channeling, budzenie duszy
Krysia
Posty: 12
Rejestracja: 05 sty 2020, 16:49

💛💛💛.
Awatar użytkownika
Annika
Posty: 97
Rejestracja: 14 sie 2019, 13:30

Pięknie władasz słowami, ładne "wzorki" zdaniami wyszywasz. Pisz częściej, bo marnujesz talenta Waćpanie.

Tytuł Ci się chyba pomylił. Chyba powinno być "młodzieniec"??? "Ciao" młode. Dusza, cóż. Wszystkie dusze są Jednym, z Jednego zbudowane i z Jednego pochodzą. Więc są w tym samym (!!) wieku. :P "Stare" dusze to te, które mają za sobą więcej wcieleń/doświadczeń (chyba nie tylko na ziemskim padole) ;)

Trzymam za Ciebie kciuki całym serduchem.
Niech przestrzeń miłości u Ciebie zagości.

Namaste :romance-grouphug:
"Dusza każdej żywej istoty - to częsć Boga. A każde życie - to Jego sen"
V. Zeland
Awatar użytkownika
Libert
Posty: 9
Rejestracja: 10 cze 2019, 23:48

Dziękuję Annika. Z całego serca Ci dziękuję. Twoje słowa są mi zawsze bardzo miłe. I do Ciebie niechaj wróci całe dobro, którym obdarowujesz świat.
Twigen
Posty: 35
Rejestracja: 15 paź 2019, 00:10
Lokalizacja: Siewierz
Kontakt:

siema Libert! świetny avatar :) Udanych łowów życzę :) <3
T. fortis Fortuna adiuvat :angelic-cyan:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Randki”