Starzec w tłumie. Czyli o miłości poszukiwaniu

Kącik miłosny dla obudzonych, kącik uczuć, kącik łączenia serc, kącik randkowy, albo po prostu poznajmy się pokochajmy zostańmy razem na zawsze. Znajdźmy się. Chcę dzielić życie z obudzoną istotą.
Awatar użytkownika
Libert

Imię: Adam
Szukam: Kobiety
O mnie:

Cześć, jestem Adam. Choć czasem jestem też Adaś. W tym roku będzie 27 lat odkąd zszedłem tutaj na Ziemię. Ale dość tych formalności.
Czemu tak ciężko oddać w słowach to, co się czuje? Prawda z rozumu leje się strumieniem, a kiedy sięgam do uczuć, to nie potrafię ubrać ich w jakąś formę. Czy temu właśnie służy sztuka? Namalował bym "swój" obraz bez problemu: tłum ludzi, każdy wpatrzony w dal podąża przed siebie. Jedni uśmiechnięci, inni smutni, jeszcze inni wściekli. Gdzieś pośrodku nich staruszek ze smutnym uśmiechem i nadzieją w oczach szuka kogoś, spośród tłumu, kto poświęci mu uwagę. Chce on im przekazać, że nie trzeba nigdzie iść. Można usiąść razem i tworzyć wspólnie piękne chwile.
Jak już pewnie się domyślacie moja dusza jest z tych starszych. Nie jest to łatwe dla wcielenia, które czasem chciałoby się jeszcze bawić, tak jak inni. Dusza wymaga czegoś głębszego. Wielu z Was na pewno to zna. Patrzysz, jak inni cieszą się nowym samochodem, ale wcale im nie zazdrościsz. Myślisz, gdzie jest moje źródło szczęścia. Czasem je znajdujesz we wschodzie i zachodzie słońca, w śpiewie ptaków, zabawie z pieskiem. Ale przychodzi taka chwila, że czujesz samotność i tęsknotę za kimś, kto jest Ci zapisany w gwiazdach jeszcze zanim tu przybyliscie. Czasem zamykam się przed światem całym i szukam ciepłych ramion mojej duszy. Ale jesteśmy jeszcze tak daleko siebie... Pytam się czasem czemu nie było mi dane do tej pory tworzyć przestrzeni miłości, jaką jest związek i rodzina. Czemu wszystkie dziewczyny, które poznałem ani trochę mnie nie przypominały? Nie rozumiem z tego nic. Wiem, że kiedyś ten dzień nadejdzie, że się spotkamy. Bo tak jest zapisane w gwiazdach. Wiem, bo patrzę w nie. Tylko nie mogę ich dosięgnąć, żeby dopisać, że już czas. Mam nadzieje, że i one to przeczytają. Już czas. Chcę już tworzyć przestrzeń miłości.
PozaCzasemPL

Głowa do góry. Jak ma przyjść, to przyjdzie.
Jeśli jesteś starą duszą, to intuicja Cię poprowadzi.
Tomek
https://pozaczasem.pl
Bądź swoim własnym Mistrzem!

regresje, channeling, budzenie duszy
Krysia

💛💛💛.
Awatar użytkownika
Annika

Pięknie władasz słowami, ładne "wzorki" zdaniami wyszywasz. Pisz częściej, bo marnujesz talenta Waćpanie.

Tytuł Ci się chyba pomylił. Chyba powinno być "młodzieniec"??? "Ciao" młode. Dusza, cóż. Wszystkie dusze są Jednym, z Jednego zbudowane i z Jednego pochodzą. Więc są w tym samym (!!) wieku. :P "Stare" dusze to te, które mają za sobą więcej wcieleń/doświadczeń (chyba nie tylko na ziemskim padole) ;)

Trzymam za Ciebie kciuki całym serduchem.
Niech przestrzeń miłości u Ciebie zagości.

Namaste :romance-grouphug:
"Życie to kabaret. Musimy tylko nauczyć się śmiać z dowcipów, które nam robi."
Awatar użytkownika
Libert

Dziękuję Annika. Z całego serca Ci dziękuję. Twoje słowa są mi zawsze bardzo miłe. I do Ciebie niechaj wróci całe dobro, którym obdarowujesz świat.
Twigen
Kontakt:

siema Libert! świetny avatar :) Udanych łowów życzę :) <3
T. fortis Fortuna adiuvat :angelic-cyan:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Randki”