Świadomy Oddech i Związki - warsztat oddechowy dla singli i par

W tym dziale zamieszczamy ogłoszenia z warsztatami, spotkaniami itp.
AgnieszkaJurko
Posty: 6
Rejestracja: 07 sty 2020, 22:05

Stowarzyszenie Rebirtherów Polskich
ŚWIADOMY ODDECH I ZWIĄZKI
WARSZTAT ODDECHOWY DLA SINGLI I PAR

prowadzi Paweł Trzciński - certyfikowany trener rebirthingu
9 - 10 maja 2020 w Warszawie


Szczęśliwy i partnerski związek jest dla większości z nas niezmiernie ważny – głównie dlatego, że daje on przyjemne i zasilające nas uczucie więzi i bliskości. Niestety często początkowo szczęśliwe relacje stają się z czasem trudne i rozczarowujące. A jeśli jesteśmy singlem często mamy w sobie nieświadomy opór by w ogóle przyciągnąć do siebie potencjalnego partnera/partnerkę i budować z nim/nią związek.

Czy wiesz, że stan ciągłego stresu, mającego źródło w nieświadomych, nierozwiązanych emocjach z przeszłości bardzo często uruchamia automatyczne reakcje, których nauczyliśmy się w dzieciństwie? Jeśli takie reakcje przenosimy na partnera, nieświadomie obarczamy go winą za wywołanie w nas tych wzorców emocji z dzieciństwa. A gdy nie mamy partnera te reakcje mogą skutecznie nas blokować w przyciąganiu osób wzbudzających nasze zainteresowanie albo mogą przyciągać osoby, z którymi trudno jest zbudować szczęśliwy związek.

Tym co może pomóc uwolnić te zatrzaśnięte w dzieciństwie emocje to świadomy oddech, który likwiduje blokady energetyczne w ciele i uwalnia niepotrzebny bagaż emocjonalny. Świadomy oddech ułatwia też zachowanie uważności w codziennych sytuacjach, tak aby więcej nie podążać za wyuczoną w dzieciństwie automatyczną reakcją.

Zapraszamy na warsztaty, na których otrzymasz zestaw prostych i skutecznych narzędzi do codziennego stosowania. Poprzez pracę z oddechem (w tym sesję świadomego oddechu – rebirthing), medytacje w ruchu, procesy z innymi uczestnikami warsztatów a także poprzez przyswojenie podstawowej wiedzy o tym jak nasz system przekonań wpływa na nasze związki zrobisz istotny krok w kierunku poprawy jakości swoich relacji. A jeśli obecnie nie jesteś w związku, utworzysz solidne podstawy, aby przyciągnięta do Twojego życia osoba dużo bardziej rezonowała z tym czego rzeczywiście pragniesz dla siebie.

Prowadzący Paweł Trzciński
jest profesjonalistą IT i realizatorem dźwięku. Praktyk i certyfikowany trener rebirthingu (www.rebirthing.pl), od ponad 30 lat interesuje się eksploracją świadomości. Swoją wiedzę techniczną łączy z medytacyjnymi eksperymentami. Pracuje z realizacją nagrań muzycznych ułatwiających wchodzenie w stan alfa i theta z prowadzonymi słownie medytacjami eksplorującymi te stany umysłu. Eksperymentuje też z afirmacjami i indukcjami hipnotycznymi pozytywnych umiejętności przekazywanymi w stanie theta. Kilka lat temu opracował autorską metodę zmiany przekonań życiowych (ARLS - Advanced Reprograming Life Scripts) przy użyciu nagrań z dudnieniami różnicowymi. Od ponad 20 lat współpracownik wrocławskiej Akademii Życia (www.akademiazycia.pl), a od 10 lat członek profesjonalny Instytutu Monroe w USA (http://www.monroeinstitute.org).

Opłata: 390 zł za osobę/490 zł za parę. Dla osób biorących udział w wakacyjnych wyjazdach z Akademią Życia 290 zł za osobę/390 zł za parę.

Warunkiem uczestnictwa jest wpłata zaliczki 190 zł za osobę/250 zł za parę na konto organizatorki.

Uwaga: ograniczona liczba miejsc.

Miejsce: Nowolipki 21 A (z Dworca Centralnego 10 minut tramwajem). Możliwość zakwaterowania we własnym zakresie w pobliskim hostelu: http://www.elhostel.pl

Godziny zajęć:
sobota 10.00-19.00 (z godzinną przerwą na lunch), niedziela 10.00-15.00 (z 30 min. przerwą na lunch).

Zapisy: Agnieszka Jurko, tel: 501 625 528, mail: [email protected]

Pełna informacja:
https://www.agnieszkajurko.pl/akademia- ... iazki.html
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wydarzenia dla obudzonych”