Szukający Ciebie i siebie

Kącik miłosny dla obudzonych, kącik uczuć, kącik łączenia serc, kącik randkowy, albo po prostu poznajmy się pokochajmy zostańmy razem na zawsze. Znajdźmy się. Chcę dzielić życie z obudzoną istotą.
bartas

Imię: Bartek
Szukam: Kobiety
O mnie:
Cześć, odkąd tu jestem chciałem coś tu napisać, ale nie wiedziałem co. Nie wiem jak pisać i co pisać żeby opisać to co czuję. Pisanie raczej nie jest moją mocną stroną :lol:
Zastanawia mnie czy ludzie naprawdę nie widzą tego, że nie tak powinno to wszystko wyglądać. Wiem, że Ty moja Kochana będziesz to widziała i razem będziemy cieszyć się tym życiem. Życiem bez szumu, zgiełku i zbędnego zamętu w głowie. Beż błahych problemów, którymi wszyscy dookoła się zamartwiają. Bez stresu i pośpiechu, a za to ze spokojem i radością. W zgodzie z samym sobą, ciesząc się wolnością i miłością.
Jestem bardzo pozytywną duszą. Ludzi dookoła siebie mam niby trochę, a czuję się samotny i niezrozumiany. Są, a tak jakby ich nie było. I to ja jestem dziwny czy oni? A może ja i oni? :) Szukam Cię od dłuższego czasu i jakoś do tej pory nie było nam po drodze, może czas to zmienić? :D
Kocham przyrodę, tam właśnie odpoczywam od wszystkiego. Czuję się jej częścią, ona jest mną, a ja nią. Na łonie natury odnajduję spokój ducha, wracam do normalności, do siebie. Dlatego tak bardzo lubię tam przesiadywać, chociaż nie zawsze znajduję na to tyle czasu ile bym chciał. Cały czas poznaję siebie i myślę, że Ty też troszkę mi w tym pomożesz :P
Długo się już szukamy, czas z tym skończyć. W końcu chcę Cię poznać, zrozumieć, poczuć i przytulić. Przeżywać każdy dzień na nowo.

Ciekawe czy tutaj jesteś, baner na górze strony mówi mi, że coś czeka tu na mnie :D Ale jak mam być szczery zbytnio na to się nie nastawiam. Dawno już nie wchodziłem na to forum. Zrobiłem to z impulsu, ale może właśnie o to chodzi? :)

Czekam na Ciebie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Randki”